אזרחות פורטוגלית

אזרחות פורטוגלית
Photo by Tetyana Kovyrina: https://www.pexels.com/photo/person-sitting-on-cliff-raising-up-both-hands-1439087/

הזהרו מהשקעות נדל”ן – בקרוב השוק קורס! אל תשליכו את כספכם לאשפה.

עדיף להשקיע באזרחות פורטוגלית

משרד עורכי דין המתמחה באופן ייחודי בהשגת אזרחות פורטוגלית בלבד.

אין אף משרד אחר בארץ שמתחרה במקצועיות ובתוצאות המדהימות שהביא המשרד ללקוחותיו בתחום זה. ובכל מדדי שביעות הרצון של הלקוחות!

הזהרו ממתחזים.

משרדנו בעל ותק של מעל 29 שנה! והינו משרד עורכי הדין הגדול והמוביל בתחום ולו 2 שלוחות בליסבון.

התחלנו לפעול בתחום זה שנים לפני כל משרד אחר.

 אנו מתחיבים לעזור לכם השיג אזרחות פורטוגלית . תוך מתן שירות יעיל ומקצועי ללא “טרטורים”, וללא “אותיות קטנות” ו “הפתעות”.
נא להיזהר ! מרבית המשרדים המציעים שירות זה ,  ואף מתרברבים ב”הישגים” עדיין לא השיגו אף אזרחות.

“חברות ” קיקיוניות רבות שנפתחו לאחרונה משתמשות באישורי אזרחות ודרכונים שקיבלו לקוחותינו ומציגות אותם באתריהן!

התקשרו: 03-5561616 או שלחו דואר אלקטרוני – אל תישארו מאחור, הצטרפו לישראלים רבים המחזיקים דרכון זר.

משרד עו”ד גולן ושות’ הנו משרד המתמחה בהוצאת אזרחות פורטוגלית ואזרחות ספרדית. אנו נדריך אותך לאורך כל הדרך , החל מבחירת המדינה הנכונה להגשת בקשת האזרחות, נמנע עשיית טעויות קריטיות ונדאג שתקבלו את האזרחות ביעילות ובמהירות. התקשרו למשרד או שלחו מייל ונחזור אליכם במהירות האפשרית.

Free Portugal Castle photo and picture

Image by Oleg Shakurov from Pixabay

 

הממשלה בליסבון אישרה תיקונים לחוק שיקנו לצאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל זכות לקבל אזרחות פורטוגלית.
התנאי: להוכיח קשר לספרד או פורטוגל באמצעות שמות משפחה.

אזרחות פורטוגלית, למי היא מיועדת?

ליוצאי ספרד , תורכיה, יוון , צפון אפריקה, ומדינות רבות נוספות

על פי החוקים החדשים, יהודים ממוצא  ספרדי: תורכיה , יוון , בולגריה , צפון אפריקה , הבלקן , הולנד , בלגיה , צרפת , אנגליה , וארצות רבות נוספות , זכאים לאזרחות פורטוגלית.

אזרחות פורטוגלית – עכשיו קרובה מאי פעם…

בשנת 2013, פרסמה ממשלת פורטוגל הודעה, לפיה בכוונתה לאפשר לצאצאי יהודי פורטוגל לקבל אזרחות בהתאם לקריטריונים מקלים ביחס לההליך הרגיל לקבלת אזרחות.

בתחילת שנת 2015 אושררו ההקלות בקבלת האזרחות לצאצאי האנוסים והמגורשים מפורטוגל. והחוק נכנס לתוקף ביום 1.4.2015.  ומיד לאחר מכן הופקו הטפסים וההנחיות לביצוע החוק ולהגשת הבקשות.

אחד התנאים שנקבעו בחוק הוא הצורך בקבלת אישור מטעם אחת הקהילות היהודיות המרכזיות בפורטוגל. על המבקש לפנות לאחת הקהילות, להוכיח בפני הוועדה הממונה את הקשר המשפחתי לפורטוגל. באם הוועדה מגיעה למסקנה שהקשר הוכח כנדרש, היא תנפיק למבקש אישור המקובל על הרשויות בפורטוגל.

החקיקה המקלה על צאצאי יהודי פורטוגל בהליכי קבלת אזרחות פורטוגלית מסתמכת בעיקרה על חוק דומה, שנתן הקלות לצאצאי אזרחי פורטוגל, אשר עזבו את ארצם בשנות השלושים והעשרים של המאה הקודמת, והשתקעו בארצות דוברות פורטוגזית. 

רוצים לדעת יותר על השירותים הנלווים להליכי הוצאת אזרחות פורטוגלית באמצעות משרדנו?
התקשר/י עכשיו : 03-5561616

אף משרד לאזרחות, לא מתחרה בנו ברמת השירות , הוותק , האמינות , המומחיות והמחיר.
מאות לקוחות שלנו כבר קיבלו אזרחות!

עלויות הטיפול ותנאי התשלום הם הטובים וההוגנים ביותר שניתן למצוא

תנאי תשלום:

לפי התקדמות הטיפול בתיק.

מרבית הבקשות לאזרחות פורטוגלית מטופלות על ידינו !

רק לנו יש את הידע והמומחיות המלאים הדרושים לכם לצורך קבלת אזרחות. .

היתרונות של אזרחות פורטוגלית – לכל המשפחה!

 דרכון של האיחוד האירופי מהווה את חלומם של ישראלים רבים, כל אחד מסיבותיו שלו. חשוב לדעת שעבור מי שמחזיק אזרחות ישראלית בלבד, אזרחות פורטוגלית מציעה כיום את הדרך הקלה ביותר, ובעלת הסיכויים הגבוהים ביותר להשגת הדרכון האירופאי.

 

לכל אחד יש את החלום שלו

 בתור משרד המתמחה בהגשת וליווי בקשות לאזרחות פורטוגלית וספרדית, אנו יודעים כי לכל אחד מאלפי הלקוחות שלנו יש חלומות משלו. כך למשל, יש המעוניינים שיהיה בידם דרכון “לשעת הצורך” אם יהיו חלילה בישראל שינויים דרמטיים בתחום הכלכלי, הביטחוני והפוליטי. אחרים יודעים שפורטוגל מציעה הזדמנויות יוצאות דופן מבחינת עלויות הנדל”ן – הן של בתים והן של שטחים וחוות חקלאיות, ורוצים לנצל זאת על מנת לקבוע את ביתם במדינה או להרוויח כסף. בנוסף, יש כאלו שרוצים שיהיה להם בית או דירה בפורטוגל כדי לחלק את זמנם בין המדינה המקסימה לבין ישראל. ויש כמובן גם אנשים שרוצים את היתרונות של אזרחות פורטוגלית אירופאית כמו היכולת לעבוד וללמוד בכל מדינות האיחוד, ליהנות ממגוון הטבות ביבשת ולנוע בחופשיות בין המדינות, להיכנס בקלות לארה”ב, וליהנות מעוד הקלות בכניסה ועבודה במדינות שונות – לרבות אוסטרליה, תאילנד, שוויץ ועוד.

 

אז איך נהנים מהיתרונות

 כמובן, כדי ליהנות מהיתרונות של אזרחות פורטוגלית יש להוציא דרכון, ולעבור את התהליך הרלוונטי. אם הנכם יוצאי יהדות ספרד, תורכיה, יוון, צפון אפריקה וכדומה – יש סיכוי מצוין שתוכלו להשיג את הדרכון. בנוסף לכך, בניגוד למה שהיה נהוג בעבר, כיום גם בני הזוג והילדים שלכם יוכלו ליהנות מדרכון פורטוגלי – אירופאי. הוא אמנם לא ניתן באותו המעמד שבו אתם מקבלים את הדרכון, אבל בהחלט פותח את הדלת גם לבני המשפחה האחרים, וזאת על סמך חוק חדש שנקרא איחוד משפחות.

 

ואולם, ראוי לציין כי הבירוקרטיה הפורטוגלית נוטה לעבוד לאט, ובכך משקפת את הגישה הנוחה לחיים של הפורטוגלים בכלל. כמו כן, למרות שהתהליך פשוט יותר ובכלל אפשרי ביחס למדינות אחרות באירופה, עדיין יש בו לא מעט היבטים מטרידים וגוזלי זמן. לכן, הניסיון מראה שעדיף לקבל את הליווי שלנו מאשר לנסות להתמודד מול הבירוקרטיה הפורטוגלית לבד, ובכך להגביר את הסיכויים, לקצר את הזמן ולחסוך הרבה התרוצצויות וכאבי ראש.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן