חשוב לדעת

ויזה לבעלי אזרחות פורטוגלית

נכון לחודש מאי 2018, לאזרחי פורטוגל היו אשרות כניסה חינם או אשרת כניסה ל 186 מדינות וטריטוריות,  הדרכון הפורטוגלי מדורג במקום הרביעי במונחים של חופש נסיעות (בדומה לדרכוני אוסטריה, לוקסמבורג, הולנד, נואי, בריטניה, וארצות הברית) על פי מדד דרכון הנלי.

לפרטים נוספים >

כמה זמן לוקח לקבל אזרחות ספרדית?

לאזרחות פורטוגלית או ספרדית ליוצאי ספרד – נא התקשרו למשרד עורכי דין גולן ושות’ 03-5561616
כמה זמן לוקח לקבל אזרחות ספרדית?

אתה צריך להיות בן 18 כדי להיות זכאי לקבל אזרחות, אלא אם אפוטרופסים החוקיים שלך מסוגלים לסייע לך, ובמקרה זה אתה יכול להתחיל את ההליך בגיל 14. ואז, הדברים יהיו שונים בהתאם למצב שלך:

לפרטים נוספים >

אזרחות פורטוגלית ליוצאי יוון ובולגריה

יוצאי יוון, בולגריה, תורכיה , יוגוסלביה , בלקן ? אצלנו תוכלו לקבל אזרחות פורטוגלית. בחצי הדרך בין קוימברה לליסבון שוכן אחד הכפרים היפים ביותר בפורטוגל: Óbidos. בתים לבנים וכחולים עם גגות אדומים. צמחים בולטים מן הקירות, מסובכים בכבישים מרוצפים. פרחים אדומים וצהובים, סיגליות, תפוזים. ליקר שרי בשוקי שוקולד קטנים. קיר המקיף את הכפר, ברקע, טירה.

לפרטים נוספים >

פורטוגל – אביירו וקווימברה

75 ק”מ מפרידים בין העיר פורטו לבין מה שידוע בשם ונציה הפורטוגזית, העיר האיטלקית שאין דומה לה. את Aveiro ניתן לגלות בקלות בבוקר כמו החלק הציורי ביותר של זה על גדות השפך שחוצה ומצייר ערוצים באמצע העיר. הריה דה אווירו אינה אלא מימי האוקיינוס ​​האטלנטי, אשר, בניגוד למה שניתן לחשוב, […]

לפרטים נוספים >

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן