כמה זמן לוקח לקבל אזרחות ספרדית?

כמה זמן לוקח לקבל אזרחות ספרדית?

אתה צריך להיות בן 18 כדי להיות זכאי לקבל אזרחות, אלא אם אפוטרופסים החוקיים שלך מסוגלים לסייע לך, ובמקרה זה אתה יכול להתחיל את ההליך בגיל 14. ואז, הדברים יהיו שונים בהתאם למצב שלך:

בהנחה שיש לך דרכון ממדינה שספרדית / פורטוגזית אינה שפה רשמית שלה. ההמתנה שלך תהיה 10 שנים. (למעט הפיליפינים ואנדורה, למרות שלמדינות אלה יש שפות רשמיות שאינן ספרדית / פורטוגזית: ראה להלן).
אם אתה פליט בספרד, אז זמן ההמתנה  שלך יהיה 5 שנים.
עם זאת, אם אתה בעל דרכון ממדינה ששפתה הרשמית כוללת ספרדית ו / או פורטוגזית (כל המדינות האיברו-אמריקאיות כולל ברזיל [הערה: מדינות כגון ג’מייקה, בליז, טרינידד וטובגו, סורינם ואחרים מהאזור ששפתם הרשמית אינה ספרדית / פורטוגזית אינה נכללת ברשימה], או מושבות או שטחים ספרדים לשעבר עם קשרים היסטוריים עם ספרד כגון הפיליפינים (שם ספרדית כבר אינה השפה הרשמית), פורטו ריקו (שתושביה הם מבחינה טכנית אזרחי ארצות הברית עם דרכונים אמריקאים), אנדורה (שפתה הרשמית קטלאנית), פורטוגל, גיניאה המשוונית, או אם אתם ממוצא יהודי-ספרדי (מכל לאום כלשהו – מוכרחים להוכיח זאת בעץ הגניאלוגי שלכם, שם משפחה איברי, כישורי השפה הספרדית [לאדינו], הוריך או הכתובה שלך, וכו ‘- כן ייטב!) ובמקרה זה ההמתנה שלך תהיה שנתיים.

Conseguir la doble nacionalidad

אם היית נשוי לאזרח ספרדית במשך יותר משנה, ההמתנה שלך תהיה שנה אחת.
אם נולדת בספרד לאזרח זר (ים), בחו”ל לאזרח ספרדית (ים), או אומצה על ידי אזרחים ספרדית, ההמתנה שלך תהיה 1 שנה עם הגיע לבגרות.
מדבר ספרדית! כן, זה אולי נשמע מוזר וכל … אבל אם אתה רוצה להיות ספרדית, לדבר ספרדית.

כמו כן, לשלב את עצמך בחברה הספרדית על ידי לדעת מי הנשיא הנוכחי או המלך, ואת ההיבטים האחרים של החיים בספרד. זה עשוי להיות חשוב במיוחד אם אתה זכאי לקבל את האזרחות לאחר שנה או 2 תושבות, אבל אתה לא מתוך מדינה דוברי ספרדית או רקע.

כמו כן, אם אתה חי בקהילה אוטונומית עם שפה רשמית אחרת (קטלאנית, באסקית או גליציאנית), להיות מוכן לדעת כמה יסודות כפי שאתה עשוי להיות בחן על השפות האלה גם כן.
אנא זכרו, Residencia משפטי y Continada (משפטי והמשך תושבות) יידרש לך להיות זכאי, כלומר אתה לא יכול להיות מחוץ למדינה זמן רב מדי (יותר מ 6 חודשים בשנה). כמו כן, חשוב לציין כי אין זה “תושבות” בספרד, אלא רק שהייה ממושכת) אינה נחשבת כזכאית ראויה. שנים כאן כסטודנט או מתמחה לא יובאו בחשבון בעת ​​החלתו.
חשוב גם הוא כי אתה צריך שכל המסמכים בשפות אחרות מלבד ספרדית (או אחת השפות הרשמיות של הקהילה האוטונומית) להיות מתורגמים לספרדית.

סביר להניח שתזדקק לאפוסטיל של האג (או, אם המדינה שלך אינה מנוי על האמנה האמורה, כגון קנדה, אתה צריך להכשיר את זה דרך הקונסוליה הספרדית במדינה שלך) על כל המסמכים הזרים שלך, ויש לך traducción jurada (תרגום מוסמך) המיוצר בספרד.

האם יש לי אזרחות כפולה / כפולה?

כן. הזכאים יכללו את מחזיקי הדרכונים של המדינות / אזורים / נסיבות עם הסכמים מיוחדים עם ממשלת ספרד: מדינות אמריקה הלטינית, כולל ברזיל, צאצאי הספרדים ואחרים מן המושבות הספרדיות לשעבר, כולל הפיליפינים, גיניאה המשוונית ופוארטו ריקו.

אם לא תעמוד באף אחד מהקריטריונים הנ”ל, עליך לוותר על אזרחותך הקודמת לשלטונות הספרדים (בדרך כלל לא לרשויות של מדינתך, כדי שלא תאבד את אזרחותך המקורית – יש בהחלט מרחב חוקי;

עם זאת, איננו תומכים בהונאת השלטונות בכל נסיבות שהן ואיננו אחראים למעשיך, אך זה יהיה תלוי באופן קיצוני במדינתך) ולהשתמש באזרחות הספרדית החדשה שלך באופן פעיל (כניסה ויצירה של האיחוד האירופי עם הדרכון הספרדי, הצבעה בבחירות בין אם אתה בספרד או בחו”ל, ורישום את עצמך בקונסוליה ספרדית בחו”ל).

מה הם היתרונות?

המעבר לאירופה

אתה יכול לחיות ולעבוד בכל חלק של האיחוד האירופי ואת EEA (כי יכסה את רוב מערב אירופה כולל בריטניה, נורבגיה, שוויץ ו microStates אחרים כגון אנדורה וליכטנשטיין) ללא כל הגבלות.
אתה יכול להיות מחוץ למדינה לתקופה בלתי מוגבלת של זמן מבלי לדאוג לא להיות מסוגל לחזור

getting Spanish nationality

 

 

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce