להוציא אזרחות ספרדית בקלות – איך עושים את זה נכון?

אזרחות ספרדית, ובדומה לאזרחות של כל אחת ממדינות האיחוד האירופאי, מציעה יתרונות רבים. אזרחי ספרד רשאים להתגורר בכל מדינה אירופאית שירצו (החברה באיחוד), לעבוד בה, לנהל קשרים עסקיים, ללמוד במחירים זולים, ליהנות מהטבות מס ועוד. ישראלים, המעוניינים לקבל אזרחות ספרדית ועומדים בקריטריונים הנדרשים, יכולים לעשות זאת בעזרתם של גורמים מקצועיים מומחים.

למידע נוסף לחצו כאן

לבדוק מראש

חושקים בדרכון זר ותוהים איך להוציא אזרחות ספרדית בקלות? אם כן, חשוב שתדעו תחילה שמדובר בהליך לא פשוט. עליכם להוכיח את קשר הדם שלכם לצאצאי ספרד וגם זיקה עכשווית למדינה. בין אם אתם צאצאיהם של יוצאי יוון, לבנון, סוריה, מצרים, טורקיה, עיראק, ומדינות נוספות ולא רק ספרד או פורטוגל, סיכוייכם לקבל את האזרחות גבוה. יחד עם זאת, כדי להוכיח את הקשר יהיה עליכם לאסוף מסמכים התומכים בו, כמו תעודות לינה ונישואין, צילום קברים, כתובות מגורים ועוד.

לאסוף את המסמכים הרצויים

לרוב מדובר במסמכים ישנים מאד שלא פשוט לאתרם. בעזרתם עורכי דין, המתמחים בהוצאת דרכונים זרים, תוכלו לעשות זאת בקלות רבה יחסית ומבלי להתמודד עם פרוצדורות שונות וקשיים, שצפויים לצוץ במהלך הדרך. ישנה חשיבות רבה מאד בפנייה למשרד עם ניסיון רב מאד בתחום וכזה הבקיא בכל הסוגיות המשפטיות הרלוונטיות לקבלת האזרחות. רק משרד כזה יוכל לייצג בהצלחה את הלקוח, המעוניין בקבלת האזרחות ויפעל על מנת להגשים זאת.

רוצים לקבל אזרחות ספרדית ותוהים האם אתם עומדים בכל הדרישות הקיימות? חשוב לכם לזרז את ההליך ולקבל אותה כמה שיותר מהר? גולן ושות’, משרד עורכי דין, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. המשרד מתמחה בהוצאת דרכונים ספרדים ופורטוגלים ובזכות ניסיונו הרב בתחום זה יוכל לקדם את ההליך כהלכה. לסקירת כלל שירותי המשרד, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון צרו קשר ב – 03-5561616

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce