הוצאת אזרחות ספרדית למגורשי ספרד

הליכי הגשת הבקשה לאזרחות ודרכון מעוגנים בספרד בחוק קוד האזרחות, עם תקנות הקובעות את מאפייני הגשת בקשה לאזרחות וקבלתה. האזרחות מעניקה באופן אוטומאטי גם דרכון של האיחוד האירופאי. לאחרונה לקוד האזרחות הוספו תקנות חדשות המתייחסות ליהודים צאצאי גירוש ספרד. החוק מאפשר לישראלים רבים בעלי אילן יוחסין מתאים לממש את זכותם האזרחית וההיסטורית, ולצד אזרחות ישראלית לקבל גם אזרחות ספרדית. משרד עורכי דין גולן ושות’ כבר ליווה בהצלחה מאות ישראלים בהליך זה ויש לו את כל הניסיון, הידע והקשרים כדי לבצעו על הצד הטוב ביותר.

הקלות לקבלת אזרחות ספרדית

יש לדעת כי גם לפני 2015 יהודים צאצאים של מגורשי ספרד יכלו להגיש בקשה לאזרחות. אולם בעבר הליך זה היה הרבה יותר נוקשה ודרש לחיות בספרד למשך שנתיים עד לקבלת האזרחות. בנוסף לכך, החוק דרש בעבר לוותר על אזרחות נוספת. תנאים אלו צמצמו את האנשים שעבורם ההליך היה רלוונטי. זאת בעוד שהשינוי בחוק, שאינו דורש כלל מגורים בספרד טרם קבלת האזרחות, ואינו מצריך ויתור על אזרחות אחרת, הפך את האפשרות לקבלת אזרחות ספרדית למגורשי ספרד רלוונטית להרבה מאוד יהודים וישראלים.

חשיבות אופן הגשת הבקשה לאזרחות

אמנם החוק מקל על קבלת אזרחות ספרד גירוש ספרד, אך עדיין בכדי להצליח בהליך יש  לבצעו באופן נכון העונה להוראות החוק הספרדי. בין היתר יש למצוא הוכחות מספקות ומקובלות להיותכם צאצאי הגירוש, לתרגם מסמכים רלוונטיים על ידי נוטריון, למלא ללא שגיאות את הטפסים ולעבור בהצלחה את המבדקים השונים. כמו כן, יש לדעת כי האפשרות לקבלת אזרחות ספרדית למגורשי ספרד בתנאים מקלים אפשרית עד אוקטובר 2019. כפועל יוצא מכך, יש חשיבות רבה לפניה אל משרדינו כמה שיותר מהר, לקבלת סיוע וליווי מקצועי בתחום. הסיוע תורם לביצוע ההליך באופן יעיל, נכון וחסכוני, מה שיגדיל באופן משמעותי את סיכויי ההצלחה.

לאזרחות ספרדית למגורשי ספרד

למידע נוסף לחצו כאן

לקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי בקבלת אזרחות ספרדית גירוש ספרד, מלאו את פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם משרד עו”ד גולן ושות’ בטלפון 03-5561616 או במייל Info@LawOfisrael.com.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce