אזרחות ספרדית ליהודים וישראלים

מבקשים להוציא דרכון ואזרחות ספרדית על סמך אילן יוחסין המגיע עד לגירוש ספרד?

משרד עורכי דין גולן ושות’ מוביל בארץ בכל הקשור להוצאת אזרחות ספרדית ליהודים וישראלים שהינם צאצאי גירוש ספרד. בזכות הידע, הניסיון והקשרים של המשרד מאחוריו כבר  מאות לקוחות יהודים שקיבלו אזרחות ספרדית ונהנים מכל היתרונות שמעמד זה מעניק.

הוכחת קשר היסטורי לצאצאי גירוש ספרד

לפני מספר שנים ממשלת ספרד הכירה בזכאותם של יהודים צאצאי גירוש ספרד לקבל אזרחות ספרדית. יחד עם זאת, הוצאת אזרחות ספרדית ליהודים צאצאי הגירוש הינה הליך משפטי ובירוקראטי סבוך וממושך, האורך בממוצע כשנתיים. התהליך ידרוש מכם להמציא הוכחות להיותכם יהודים בני גירוש ספרד. מדובר באירוע שהתרחש בימי האינקוויזיציה לפני כחמש מאות שנה ולכן אין זה פשוט להוכיח קשרי משפחה ושורשים עד לתקופה זו. לשם ההוכחה, ממשלת ספרד דורשת אישורים ומסמכים שונים כמו תעודות לידה, נישואין ופטירה, וזאת לצד מידע נוסף שמקורו במחקרים בתחום. את המסמכים, האישורים והמחקרים יש להשיג ממוסדות ומקורות שונים לרבות מוסדות יהודים בספרד, רבי קהילה ורשויות ממשל ספרדיות. משרדנו מתנהל כבר שנים רבות מול מוסדות אלו ומוסדות רלוונטיים נוספים, ויש לו את הכלים והידע הנחוץ לאיתור וקבלת מסמכים ואישורים נדרשים. כמו כן, אנו נסייע לכם בתרגום חוקי של המסמכים על ידי מתורגמן מטעמה של קונסוליית ספרד, ונלווה את כל שלבי ההליך עד לסיומו.

לנצל את חלון ההזדמנות

אמנם ממשלת ספרד הכירה בזכות יהודים צאצאי הגירוש לקבלת אזרחות ספרדית, אולם התנאים המקלים לקבלת האזרחות רלוונטיים לפרק זמן מוגדר ולא ארוך. תנאים אלו מאפשרים להגיש בקשה לאזרחות ללא צורך לחיות קודם במדינה. טרם העברת חוק זה הליך קבלת אזרחות ספרדית דרש לגור שנתיים במדינה. כמו כן מגישי הבקשה נדרשו לוותר על אזרחות נוספת שיש בידם. כפועל יוצא מכך, אם אתם חושבים שהינכם זכאים לקבלת אזרחות ספרדית מומלץ שלא להתמהמה ולפנות אלינו בהקדם האפשרי לבדיקת זכאותכם ולהתחלת ההליך.

הוצאת אזרחות ספרדית ליהודים

למידע נוסף לחצו כאן

לקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי בהוצאת אזרחות ספרדית ליהודים וישראלים, מלאו את פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם משרד עו”ד גולן ושות’ בטלפון 03-5561616 או במייל Info@LawOfisrael.com.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן