קבלת אזרחות פורטוגלית ליהודים וישראלים

על פי חוקים חדשים של ממשלת פורטוגל, יהודים צאצאי גירוש ספרד זכאים לקבל אזרחות פורטוגלית. כך שאם אתם ילידי או בני ילידי ארצות צפון אפריקה, טורקיה, צרפת, יוון וארצות הבלקן יש לכם סיכוי לזכות באזרחות פורטוגלית שהינה שוות ערך לאזרחות באיחוד האירופאי. במשרד עורכי דין גולן ושות’ הנחשב למוביל בתחום, עם מאות לקוחות שכבר קבלו אזרחות, תזכו בהליך מסודר ויעיל, אשר יגדיל את הסיכוי שלכם לקבלת אזרחות פורטוגלית ליהודים.

כדאיות הוצאת אזרחות פורטוגלית

הסיבה שאזרחות פורטוגלית כל כך מבוקשת בקרב יהודים וישראלים נובעת מהיתרונות הרבים שהיא מעניקה:

  • אזרחות באיחוד האירופאי- מעצם היותה חברה באיחוד האירופאי, הוצאת אזרחות פורטוגלית ליהודים תעניק לכם למעשה דרכון של האיחוד. המעמד יאפשר לכם לגור, ללמוד, לעבוד, לקנות נדל”ן ולבצע עסקאות בכל מדינות האיחוד, עם תנאים מטיבים ומקלים.
  • מחיר-  הוצאת דרכון פורטוגלי הרבה יותר זולה מעלויות הוצאת דרכונים זרים אחרים, שיכולות להגיע אף למאות אלפי דולרים.
  • ליתר ביטחון- לכל צרה שלא תבוא, תמיד טוב שהיה לכם דרכון זר.
  • איכות חיים- פורטוגל מדורגת כמדינה בעלת איכות חיים טובה, וכמדינה בטוחה, שומרת חוק וזולה עם תושבים נעימים ומסביר פנים.

הוצאת אזרחות פורטוגזית

למשרדנו יש את כל הניסיון, הידע ושיתופי הפעולה הנדרשים על מנת לסייע לכם בהוצאת דרכון פורטוגלי ליהודים. בתור התחלה אנו נבדוק אם אתם זכאים לאזרחות פורטוגלית על סמך היותכם צאצאים של יהדות גירוש ספרד ופורטוגל. בהמשך נסייע לכם בהוכחת קשרי דם וזיקה היסטורית זו באמצעות יצירת קשר עם קהילה יהודית בליסבון או פורטו, עמידה מול הוועדה שלה וקבלת אישור שיוצג בפני רשויות פורטוגל. כמו כן נלווה ונסייע לכם במילוי טפסים ותרגום מסמכים נדרשים להגשה בשגרירות פורטוגל בארץ. כל זאת ועוד יסופק עם מעטפת שירות מקצועית, אמינה ואחראית, השואפת להעניק לכל לקוח את האזרחות המיוחלת בהליך כמה שיותר יעיל, זול ומהיר.

הוצאת אזרחות פורטוגלית ליהודים

למידע נוסף לחצו כאן

לקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי הוצאת אזרחות פורטוגלית ליהודים, מלאו את פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם משרד עו”ד גולן ושות’ בטלפון 03-5561616 או במייל Info@LawOfisrael.com.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce