אזרחות פורטוגלית ליוצאי דרום אפריקה

פורטוגל : קטגוריה חדשה של גרין ויזה (ויזה ירוקה)

הממשלה הפורטוגזית הרחיבה את תוכנית ההתמחות הפופולרית שלה להשקעה כדי לכלול קטגוריה חדשה להשקעה. בשם ויזה גרין בשם דורש השקעה לתוך פרויקטים מרוכזים לסביבה כדי להיות זכאי ויזה זהב. הנה איך אתה יכול להעפיל התושבות של האיחוד האירופי דרך תוואי ההשקעה החדש.

מהי הגרין ויזה החדשה של פורטוגל?

ויזה גרין היא קטגוריה חדשה ההשקעה הושק רק על ידי הממשלה הפורטוגזית כחלק זהב שלה תושב הרשאה תוכנית (GRPP). GRPP, הידוע גם בשם ויזה הזהב פורטוגל , היא תוכנית תושבות לפי השקעה המאפשר לאזרחים שאינם האיחוד האירופי לבצע השקעה הון לפורטוגל ולקבל אשרת שהייה של חמש שנים. עם אשרה זו, אתה ובני משפחתך יכולים לחיות בפורטוגל לנסוע ויזה חינם ברחבי אזור שנגן האירופי.

כדי להיות זכאי ויזה ירוק אתה צריך לעשות השקעה של 500,000 € בפרויקטים סביבתיים. פרויקטים אלה יכולים לנוע בין חקלאות אורגנית לא אינטנסיבית ותכניות תיירות אקולוגית, לאנרגיות מתחדשות וליוזמות סביבתיות אחרות. תחומי השקעה ספציפיים כוללים:

“ויזה גרין ישמש לחזק את תפקידה של פורטוגל במשיכת השקעות אקולוגיות בינלאומיות, ובמקביל להבטיח את המעבר לכלכלה מעגלית וללא פחמן”, אמר אנדרה סילבה, המנהיג והפרלמנט הבלעדי של מפלגת העם הפורטוגלי – בעלי חיים – טבע . המפלגה אחראית על הגבלת מסלול ההשקעה החדש בפרלמנט.

מה קורה לאחר שקיבלת ויזה ירוקה?

ברגע שאתה אושרה ויזה ירוק, תצטרך לשמור על ההשקעה שלך במשך לפחות חמש שנים ולבלות רק שבעה ימים בכל אחת מאותן חמש שנים בפורטוגל. זה יבטיח ויזה שלך נשאר תקף על פני תקופה של חמש שנים.

לאחר חמש שנים אתה רשאי להגיש בקשה לתושבות פורטוגזית. ברגע שאתה תושב במשך שנה, תוכל להגיש בקשה אזרחות פורטוגזית. זה מאפשר לך להחזיק דרכון פורטוגזית, אשר באופן עקבי היה מדורגת כאחד החזקים ביותר בעולם.

ראה גם: משקיעים דרום אפריקאים לוטשים את עיניהם על שוק הנדל”ן הפורח של פורטוגל

כמה פופולרית היא תוכנית ויזה הזהב?

על פי נתונים שפורסמו על ידי שירותי ההגירה הפורטוגזית בינואר השנה, יותר מ -7,000 משקיעים הונפקו עםויזה הזהב מאז ההשקה של התוכנית בשנת 2012. דרום אפריקה נמצאת כרגע במקום הרביעי עם סך של 276 אשרות הזהב שניתנו.

היתרונות הרבים של GRPP, כמו גם את הדרך המהירה והיעילה שבה הממשלה הפורטוגזית כבר עיבוד יישומים הוביל לעלייה חדה בריבית של דרום אפריקאים. עם פוטנציאל להרוויח אזרחות האיחוד האירופי (ודרכון האיחוד האירופי החשוב ביותר), אנו מצפים לראות את מספר המועמדים דרום אפריקאית כדי להגדיל את שעות נוספות.

יותר דרום אפריקנים רוצים לעשות השקעות בנות קיימא

השקעה בת קיימא היא אסטרטגיה החושבת גורמים סביבתיים, חברתיים וממשלתיים (ESG) כאשר בוחרים היכן למקם את הכספים. ESG לוקח בחשבון גורמים כגון איך תאגידים להגיב לשינויי האקלים, איך הם מתייחסים לעובדים שלהם, כמו גם מה הם עושים על טביעת הרגל הפחמנית שלהם.

שינוי כללי במיקוד כלפי קיימות ומודעות על שינויי אקלים – כמו גם שערוריות ואסונות כמו “דיזל” של פולקסווגן ושפכת הנפט של BP בשנת 2010 – גרמו למשקיעים להיות מודעים יותר להשקעה בחברות עם שיטות ניהול תקין.

מחקר של משקיעים גלובליים של 2018 על ידי שרדרס גילה כי 45% מהמשקיעים הדרום אפריקנים מעמידים כמות משמעותית של תיק ההשקעות שלהם. כ -76% מהמשקיעים מדרום אפריקה הגדילו את השקעותיהם בת קיימא בחמש השנים האחרונות.

מעניין לציין, כי בבורסת יוהנסבורג היה שוק המתעוררים הראשון, כמו גם את הבורסה הראשונה בעולם כדי להציג מדד הקיימות – מדידה חברות על אינדיקטורים הקשורים איכות הסביבה, חברתי, ממשל או ESG שיטות.

פורטוגל החדשה ויזה גרין מושלם עבור מודעות אקולוגית דרום אפריקאים מחפשים תושבות שנייה שרוצים להשקיע בפרויקטים אתיים וברי קיימא.

5/5 - (2 votes)

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן