הכתובת הנכונה להוצאת אזרחות פורטוגלית

מתעניינים בנושא הוצאת אזרחות פורטוגלית? מחפשים משרד עורכי דין מנוסה ומומלץ? כדאי שתכירו את משרד עורכי דין גולן ושות’ הפועל כבר מעל לעשרים ושש שנה. המשרד מוביל בישראל בכל הקשור לענייני הוצאת אזרחות פורטוגלית ו/או ספרדית ומחזיק בשלוחה בליסבון. מאחוריו אלפי מגישי בקשות שמאות מהם כבר זכו לקבל את האזרחות והדרכון המיוחל עם הליך מקצועי, יעיל ומהיר המעניק יחס אישי לכל לקוח.

אזרחות פורטוגלית למגורשי ספרד ופורטוגל

ממשלת פורטוגל שבליסבון הודיעה לפני מספר שנים על תיקון לחוק האזרחות המעניק זכאות לאזרחות ליהודים צאצאי גירוש ספרד ופורטוגל בתנאים מקלים. מדובר באירוע מימי האינקוויזיציה שהתרחש במאה החמש עשרה שבעקבותיו נפוצה יהדות פורטוגל וספרד למדינות שונות ברחבי העולם, בעיקר בצפון אפריקה ואירופה במדינות רבות כדוגמת מרוקו, לוב, טורקיה, יוון, בולגריה, הולנד, אנגליה, צרפת  ועוד.

בכדי לזכות באזרחות זו על מגישי הבקשה להוכיח קשר לגירוש בפורטוגל וספרד באמצעים שונים, החל משם משפחה ועד להמצאת מסמכים רלוונטיים. בפועל, הוכחה זו בפרט וכל הליך הגשת הבקשה לאזרחות בכלל, אינם פשוטים והם מורכבים משורה ארוכה של דרישות משפטיות ובירוקרטיות. כמו כן, ביצוע לא נכון של ההנחיות בחוק ומילוי שגוי של הטפסים עלול לגרום לעיכוב הבקשה ואף לביטולה. לכן, בכדי להימנע ממצבים אלו יש חשיבות רבה ללוות את ההליך עם גורם מקצועי מנוסה, אמין ומיומן.

מתמחים בהוצאת אזרחות פורטוגלית

משרדנו מתמחה בכל הקשור לנושא אזרחות פורטוגלית וספרדית ויש לנו את כל הניסיון, הידע, הכלים והקשרים על מנת להבטיח את הצלחת ההליך ולבצעו באופן הטוב והיעיל ביותר. כל לקוח של משרדנו זוכה ליחס אישי ולליווי מקצועי לכל אורכו של ההליך. הליווי מתחיל בבזיקת זכאות לאזרחות וממשיך באיתור כל מסמך רלוונטי, מילוי טפסי בקשה והתנהלות מול הרשויות הרלוונטיות בארץ ובפורטוגל. כל זאת מבוצע באופן מוקפד, יעיל ומקצועי המונע טעויות ומגדיל את הסיכוי לקבלת האזרחות המבוקשת.

הוצאת אזרחות פורטוגלית

למידע נוסף לחצו כאן

לקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי באזרחות פורטוגלית, מלאו את פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם משרד עו”ד גולן ושות’ בטלפון 03-5561616 או במייל Info@LawOfisrael.com.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce