אזרחות פורטוגל – במקום הראשון באיכות החיים

סקר שביעות רצון המהגרים: אזרחות פורטוגל – איכות החיים במקום הראשון

המשאל שערך אתר InterNations חשף נתונים מסקרנים אודות התנאים ב-65 מדינות. פורטוגל ראשונה באיכות החיים ובמדד הידידות, פינלנד הכי טובה למשפחות • “חשבון פשוט”

אתר האינטרנט InterNations פרסם את הסקר השנתי שלו, העוסק במדדי שביעות רצון בקרב מהגרים. 12,500 בני אדם, שהיגרו משלל מדינות, השתתפו במשאל שהניב בין היתר גם תוצאות בלתי צפויות.

Free View of the Church of Sao Vicente de Fora in Lisbon Portugal Stock Photo

Photo by Julia Volk: https://www.pexels.com/photo/view-of-the-church-of-sao-vicente-de-fora-in-lisbon-portugal-5193270/

על פי תוצאות הסקר, המדינה הטובה ביותר להגירה היא דווקא בחריין. המהגרים במדינה הנמצאת במפרץ הפרסי העידו כי הם מרגישים בה בבית, הביעו שביעות רצון ממקומות העבודה שלהם, וציינו גם שהתנאים במדינה הם אידיאליים עבור משפחות. אחרי בחריין מדורגות קוסטה ריקה, מקסיקו, טאיוואן ופורטוגל, בעוד ישראל נמצאת רק במקום ה-44 מתוך 65 מדינות.

אזרחות פורטוגל

מהסקר עולה כי המדינה בה איכות החיים היא הטובה ביותר עבור מהגרים היא פורטוגל, שמובילה על פי המשאל גם את דירוג המדינות הידידותיות. וייטנאם נבחרה על ידי הנשאלים כמדינה הטובה ביותר מבחינה כלכלית, על סמך היחס בין יוקר המחייה למשכורת. צ’כיה נבחרה כמדינה הטובה ביותר לעבוד בה, זאת משום שמהגרים דיווחו שהם מרוצים מעבודתם, מהזדמנויות הקידום במדינה, משעות העבודה, ומהביטחון התעסוקתי לו הם זוכים.

מבחינת איזון בין שעות הפנאי לשעות העבודה, במקום הראשון נמצאת דנמרק, והמדינה הטובה ביותר למשפחות על פי הסקר, היא פינלנד. זאת בזכות מערכת החינוך המצוינת שלה, אפשרויות הפנאי הזמינות לילדים, והעלות הסבירה של גני הילדים והמטפלות. פינלנד נמצאת גם במקום הראשון במדד השלווה של המהגרים.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce