אזרחות רומנית

אזרחות רומנית

רבים מאזרחי ישראל הינם צאצאי יוצאי רומניה ולפיכך זכאים על פי חוק ההגירה הרומני לקבלת אזרחות רומנית.

אנו רואים בצער רב כיצד הפוליטיקאים בישראל וראשי המשק בוזזים את משאבי המדינה ואוצרותיה

עתידה של מדינת ישראל נראה בשלב זה עגום,  ומומלץ מאוד למי שעיניו בראשו להכין את הקרקע לכל צרה , עבורו ועבור יקיריו , ויפה שעה קודם

בשנת 2007, הצטרפה רומניה לאיחוד האירופי, ומאז הפך הדרכון הרומני לאחד הדרכונים המבוקשים ביותר בקרב הציבור הישראלי.

התקשרו: 03-5561616 או שלחו דואר אלקטרוני – אל תישארו מאחור, הצטרפו לישראלים רבים המחזיקים דרכון זר.

משרד עו”ד גולן ושות’ הנו משרד המתמחה בהוצאת אזרחות אירופאית. המשרד נוסד בשנת 1992 , בעל ותק של יותר מ 30 שנה והוציא כבר לאלפי ישראלים מרוצים ומאושרים אזרחויות אירופאיות. אנו נדריך אותך לאורך כל הדרך , נמנע עשיית טעויות קריטיות ונדאג שתקבלו את האזרחות ביעילות ובמהירות. התקשרו למשרד או שלחו מייל ונחזור אליכם במהירות האפשרית.

יתרונות הדרכון הרומני

במידה והשגתם אזרחות רומנית, אתם באופן רשמי אזרחים בעלי דרכון אירופאי. מעתה תוכלו לעבוד ולחיות בכל מדינות האיחוד האירופי כגון : צרפת , ספרד, הולנד, גרמניה, איטליה, אירלנד, נורבגיה, פורטוגל ועוד, ללא הגבלת זמן. בנוסף, לא תצטרכו לוותר על אזרחות קיימת שברשותכם.

קבלת האזרחות האירופאית מאפשרת לכם לטוס למדינות שאין להן קשרים דיפלומטיים עם ישראל,  ללא שום מגבלה, ומעמידה אתכם כזכאים לסבסוד לימודי ברבות מהאוניברסיטאות האירופאיות. כמו כן תוכלו להקים עסק בכל מדינה אירופאית, להתגורר , לנוע באופן חופשי בתוך מדינות האיחוד האירופאי לרכוש נכסי נדל”ן ועוד.

רומניה היא מדינה יפיפיה עם טבע עוצר נשימה , ואחת ממדינות האיחוד האירופי,

אזרחות רומנית לישראלים בעלי שורשים רומניים אפשרית, כמעט ללא קושי, עבור מי שיכול להוכיח זיקה משפחתית לרומניה.

משרדנו מתמחה בהשגת אזרחות רומנית ויכול לסייע לך בקבלתה, כבר השגנו בהצלחה ליותר מ 6500 ישראלים מאושרים ושמחים  אזרחויות האיחוד האירופאי .

ועוד אלפי ברי מזל ממתינים לקבלת האזרחות

מי זכאי לקבל אזרחות רומנית?

חוק האזרחות הרומני שנכנס לתוקף בשנת 1991, מתיר ליהודים אשר נולדו ברומניה לקבל אזרחות רומנית. החוק מתייחס לכל אדם באשר הוא, הוריו, סבו או סבתו נולדו ברומניה.

בנוסף, מעגל הזכאים כולל בתוכו צאצאים אשר נולדו לילידי מולדובה או חלקים מהמדינה האוקראינית, הבולגרית וההונגרית בין השנים 1940-1919. תקופה בה היו מדינות אלה, או חלקן, תחת משטר רומני.

המונח “צאצאים” בחוק האזרחות הרומני חל על כל צאצא ביולוגי ו/או מאומץ.

קבלת האזרחות אינה מותנית בכך שההורים או הסבים הרומנים יהיו בחיים.

לכן כל אדם שנולד ברומניה או צאצא של אזרח רומני (כולל בן מאומץ) זכאי לקבלת אזרחות .אפילו אם לא קיימים מסמכים המעידים באופן ישיר על השייכות למדינה.

צאצא של עולים מרומניה שמסיבה כזאת או אחרת נשללה ממנו אזרחותו – רשאי גם הוא להגיש בקשה לאזרחות.

דרישות מקדמיות ומסמכים

במידה ואתם מעוניינים להתחיל בתהליך קבלת אזרחות רומנית, תדרשו להציג מסמכים רשמיים אשר מוכיחים קשר משפחתי לאזרחות רומנית בעבר.

הכוונה בעיקר לתעודת לידה של ההורה או הסב שהיו אזרחי רומניה  ותעודות המוכיחות את הקשר המשפחתי לאזרח רומניה. במידה ואין בידיכם מסמכים המוכיחים על אזרחות בעבר, משרדנו יוכל לנסות לאתר אותם ברומניה. משרדנו מעסיק 2 משרדי עורכי דין ברומניה בדיוק לצורך כך.

התהליך להשגת אזרחות רומנית מחייב התנהלות אל מול רשויות החוק ברומניה, וכפוף לדרישות ביורוקרטיות כגון מסמכים המעידים על אזרחות רומנית או המוכיחים אזרחות ישראלית, כולל תעודת לידה ותעודת יושר ישראלית, תרגומי מסמכים, חתימת נוטריון ואפוסטיל.

את הזכאות לדרכון יכולים לרשת עד שני דורות .

היה ויליד רומניה הוכח כזכאי לאזרחות, ילדיו ונכדיו זכאים גם כן. במקרה ומדובר בנכד אשר מעונין באזרחות – עליו לדאוג לכך שאחד מהוריו יקבל אזרחות רומנית אם אין לו עדיין.  או להוכיח את זכאותו של אותו הורה לקבל אזרחות.

תהליך ההתאזרחות במקרה שבו נדרש , אורך בין שנה וחצי לשנתיים. וכולל דרישה להצהרת נאמנות למדינת רומניה , במעמד ההצהרה יש להפגין שליטה בסיסית בשפה הרומנית  – דרישה שניתן להתגבר עליה ללא קושי רב.

כמובן שניתן לנסות לבקש אזרחות באופן עצמאי וללא ליווי מקצועי ואולם הדבר אינו מומלץ ויכול לגרום נזקים כספיים כבדים ואף אובדן הסיכוי לקבל אזרחות 

5/5 - (1 vote)

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן