אזרחי האיחוד האירופי לא יוכלו לנסוע לבריטניה באופן אישי מיום שישי

Free Cabo Mondego Lighthouse in Portugal Stock Photo

מיום שישי, אזרחי האיחוד האירופי שאינם גרים בבריטניה לא יוכלו להשתמש בתעודת הזהות שלהם כדי להיכנס לעמדות הגבול הבריטיות. עם זאת, אזרחי האיחוד האירופי המאוגדים כחוק עדיין יכולים לנסוע לפחות ארבע שנים עם תעודת זהות. .

שערים אוטומטיים יהיו זמינים עם דרכון של האיחוד האירופי

אזרחי האיחוד האירופי שאינם גרים בבריטניה ולכן אינם מסוגלים לקבל מעמד מיושב, יכולים להשתמש בתעודת הזהות שלהם כדי להיכנס לבריטניה עד יום חמישי.

שרת הפנים הבריטית פריטי פאטל הודיעה בסוף מאי כי הכללים לגבי מסמכי זהות שניתן להשתמש בהם לכניסה לאזרחי האיחוד האירופי שאינם גרים בבריטניה ישתנו ב-1 באוקטובר השנה.

מידע ממשרד הפנים המאשר את תעודת הזהות יופסק ביום שישי מאשר שאזרחים נכנסים של האיחוד האירופי עדיין יכולים להשתמש בשערי הכניסה האוטומטיים של הדרכון האלקטרוני בתחנות הגבול בבריטניה.

היא מספקת תקופת מעבר למתנחלים

בריטניה פרשה מהאיחוד האירופי ב-31 בינואר בשנה שעברה, אך אזרחי האיחוד האירופי שהתיישבו במדינה באופן חוקי ומקובל עד תום תקופת המעבר של 11 חודשים לאחר פקיעת החברות הבריטית באיחוד האירופי ב-2020, עדיין יכולים לשמור על כל זכויות שנרכשו. . לִשְׁמוֹר.

עם זאת, עליהם להגיש בקשה להיתר שהייה לתקופה בלתי מוגבלת, מעמד שנוצר בשם חוקי רשמי.

155,000 הונגרים הגישו בקשה להסדר

על פי סיכום התיק האחרון, 6159,800 אזרחים מ-27 מדינות חברות באיחוד האירופי המתגוררים בבריטניה הגישו בקשה להתאגדות עד 31 באוגוסט, ו-5,709,200 בקשות נשפטו עד אז.

ראה גם   במקום אוסטרליה, עונת ה-F1 עשויה להתחיל בבחריין

משרד הפנים של בריטניה דחה רק 3% מהבקשות שנבדקו עד סוף החודש שעבר.

לפי סדרת נתונים של מדינה למדינה המציגה את המצב ב-30 ביוני, פולנים ורומנים בראש הרשימה עם 1,107,060 ו-108,260 בקשות להתאגדות, בהתאמה.

על פי הנתונים הסטטיסטיים של משרד הפנים, נכון ל-30 ביוני, 155,490 אזרחים הונגרים הגישו בקשה לאישור שהייה קבוע בבריטניה.

 

5/5 - (1 vote)

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן