הוצאת דרכון ספרדי – איך עושים זאת?

רבות דובר על היתרונות הרבים שמציע הדרכון הספרדי, ובאופן כללי – דרכון אירופאי של אחת המדינות החברות באיחוד. דרכון זה מאפשר מגורים ועבודה במדינות אלו, לימודים מסובסדים וזכאות למלגות שונות, הטבות במס ועוד. אם אתם מתעניינים בהוצאת דרכון ספרדי מחיר יכול להיות נקודה חשובה שאתם בוחנים, אך מעבר לכך, כדאי שתבדקו אלמנטים נוספים.

למידע נוסף לחצו כאן

להגיע למקום הנכון

כאשר מבררים לגבי דרכון ספרדי עלות וגם התנאים לקבלתו, נתקלים לרוב בלא מעט מידע ובבירוקרטיה לא פשוטה. הוצאת דרכון מסוג כזה, בדומה לדרכונים אחרים, מצריכה מהמבקשים את הבקשה לעמוד בתנאים מחמירים ובעיקר – להוכיח זיקה לספרד. עליהם להראות כי הם הינם צאצאי מגורשי ספרד או פורטוגל ולעשות זאת בעזרת מסמכים שונים התומכים בכך. איתור המסמכים, שלרוב ישנים מאד, עשוי להיות משימה לא קלה. בעזרתו של משרד, המתמחה בהוצאת דרכונים, ניתן לעשות זאת בקלות רבה יותר ולהגיש את הבקשה לקבלת הדרכון באופן הנדרש.

לאסוף את המסמכים הנדרשים

אין צורך להתמודד עם כך לבד, וחשוב מאד להיעזר אך ורק במומחים. כך ניתן לקדם את העניין, להימנע מסיבוכים לא רצויים ולקבל, בסופו של דבר, את הדרכון המיוחל. מומלץ מאד לאסוף מבעוד מועד את כל המסמכים הדרושים, כגון תעודות לידה, תעודות נישואין וגם צילומי קברים במידת הצורך. עורכי הדין המטפלים בבקשה יפעלו בשמכם לטובת קבלת הדרכון וינצלו את הידע הרב שצברו וגם את ניסיונם בתחום על מנת שתוכלו לקבל את הדרכון הרצוי.

מעוניינים להוציא דרכון ספרדי? גולן ושות’, משרד עורכי דין, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. המשרד מתמחה בהוצאת דרכונים ספרדים ופורטוגלים ופועל באופן המקצועי ביותר כדי להסדיר זאת במהירות וללא בעיות מיותרות. לסקירת כלל שירותי המשרד, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון צרו קשר ב – 03-5561616

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן