אזרחות ספרדית – תעודת יושר

רק לאחר שהציג תעודת יושר: אדי סילבסטרה הגיע להתרשמות בהפועל באר שבע

הקשר (25) מואשם כי בשנת 2016 הפיץ קלטת סקס בה כיכבו שחקני קבוצת אייבר. סילבסטרה, המחזיק באזרחות ספרדית ואזרית, שיחק בעונה החולפת באלקורקון מהליגה הספרדית השנייה. ההחלטה לגביו תתקבל לאחר כמה אימונים

הקשר אדי סילבסטרה (25) הגיע להתרשמות בהפועל באר שבע השוהה במחנה אימונים בפולין. סילבסטרה, המחזיק באזרחות ספרדית ואזרית שיחק בשורה של קבוצות בספרד כשהאחרונה שבהם היא אלקורקון. בשנת 2015 החליט סילבסטרה לשחק עבור נבחרת אזרבייג’ן במדיה ערך עד כה שמונה הופעות. הוא יקיים עם הפועל באר שבע כמה אימונים ולאחר מכן יוחלט האם לצרפו לשורות המועדון.סילבסטרה, יש לציין, היה מעורב בשנת 2016 בשערוריית מין כשנחשד בהפצה של קלטת בה נראו שניים מחבריו בקבוצת אייבר מקיימים יחסי מין. לפני ההגעה למבחנים בבאר שבע פנו לגורמים משפטיים בספרד ואלו הציגו “תעודת יושר” שהשחקן לא נושא איתו עבירות פליליות בשל החשד להפצה של קלטת הסקס, אם כי לפני שלושה שבועות דווח בתקשורת הספרדית כי הוא מואשם בפרשה יחד עם סרג’י אנריק ואנטוניו לונה. נגד השנים הוגש כתב אישום בגלל תיעוד האקט המיני והם עלולים לספוג מאסר של חמש שנים, בעוד אדי מואשם בהפצה

Free Apartment Buildings Against Sky Stock Photo

Photo by Pixabay: https://www.pexels.com/photo/apartment-buildings-against-sky-258181/

בנושא אחר, ג’ון אוגו עלול להיעדר מהמשחק הראשון של מוקדמות ליגת האלופות מול פלורה טאלין. במועדון יבחנו את הנושא לאחר שנבחרת ניגריה תסיים את דרכה בגביע העולמי. הערב יפגשו הסופר איגלז את ארגנטינה, ואם יפתיעו ויעלו לשמינית הגמר, אוגו יישאר ברוסיה לכל הפחות עד יום שבת.

בבאר שבע מבינים הקשר זקוק למנוחה אחרי סיום המונדיאל, כך שאם נבחרתו אכן תעפיל לשלב הבא, מרבית הסיכויים שלא ישותף מול טאלין לכל הפחות במשחק הראשון, שיתקיים באסטוניה ב-10/11 ביולי. על פי גורם באלופה, גם אם ניגריה תודח הערב ייתכן והקשר יקבל מנוחה של שבועיים ולא ישותף נגד האסטונים.בינתיים, בבאר שבע ממשיכים בניסיונות חיזוק ובקבוצה מקווים מאוד לחתום בתוך שבוע עם זר אחד לפחות. אריק סאבו עדיין מועמד ושיחות נערכות עם בית”ר ירושלים בנושא. במהלך אותן שיחות התעניינו באלופה גם באפשרות לצרף את יאקוב סילבסטר, אלא שבשלב זה אלי טביב מסרב למכור אותו או את עידן ורד.

האלופה הישראלית ממשיכה במחנה האימונים בפולין. אנתוני וואקמה מתאמן בצד בשל הפציעה והוא עדיין בספק גדול למשחקים הראשונים במסגרת האירופית.

המגן בן ה-20 אור דדיה, ששייך להפועל באר שבע ושיחק בעונה שעברה כמושאל בבני לוד, חתם לעונה אחת אצל העולה החדשה הפועל חדרה.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce