דרכון פורטוגלי בין ‘עשרת הראשונים’ בעולם

Free City Buildings Under the Blue Sky Stock Photo
Photo by joao Guerreiro: https://www.pexels.com/photo/city-buildings-under-the-blue-sky-10995855/

דרכון פורטוגלי בין ‘עשרת הראשונים’ בעולם

לבעלי דרכון פורטוגלי כניסה ללא ויזה ל -186 מדינות. 

זה ממקם את הדרכון הפורטוגלי בין ’10 הראשונים’ בעולם בדירוג שאינו לוקח בחשבון ‘צעדים זמניים של קוביד’.

הסבירו דיווחים, הדרכון הפורטוגלי מגיע למקום השישי, יחד עם זה של שבדיה, צרפת, הולנד ואירלנד.

הדירוג השנתי שהורכב על ידי הנלי ושות ‘מוביל בשנה השנייה ברציפות על ידי יפן (עם דרכון המאפשר כניסה ללא ויזה ל -191 מדינות), ואחריה סינגפור (190 מדינות), גרמניה ודרום קוריאה (189), איטליה, פינלנד, ספרד ולוקסמבורג כולם במקום הרביעי (188 מדינות), דנמרק ואוסטריה (187) במקום החמישי ואז פורטוגל, שבדיה, צרפת, הולנד ואירלנד במקום השישי.

הדרכון של בריטניה – שבעבר נחשב לטובה בעולם – נפל למקום השביעי וחלק את התפקיד עם שוויץ, ארצות הברית, נורבגיה, בלגיה וניו זילנד (כולם מסוגלים להיכנס ל- 185 מדינות ללא אשרות).

יוון, מלטה, צ’כיה ואוסטרליה במקום השמיני (184 מדינות); קנדה במקום ה -9 (183) והונגריה ב -10 (נותנת לבעלי הדרכונים גישה ללא אשרת כניסה ל -182 מדינות).

כמובן, כל זה לא אומר הרבה מאוד ברגע בו רוב האנשים בעולם צריכים לחשוב פעמיים האם חוקים ותקנות שמובילים מגיפה יאפשרו להם לעזוב את בתיהם כדי לקנות כיכר לחם. אולם כריסטיאן ה ‘קאלין, יו”ר חברת הנלי ושות’ והממציא את תפיסת מדד הדרכונים, אומר כי הדירוג מספק “הזדמנות לשקף את המהפך יוצא הדופן שאפיין את שנת 2020”. 

“רק לפני שנה כל הסימנים הראו ששיעורי הניידות העולמית ימשיכו לעלות, שחופש הנסיעות יגדל וכי בעלי דרכונים חזקים ייהנו מגישה רבה יותר מאי פעם”, אמר.

“הנעילה העולמית שללה את התחזיות הזוהרות הללו, וככל שהמגבלות מתחילות להתגבר, התוצאות מהמדד העדכני הן תזכורת למה המשמעות של כוח הדרכון באמת בעולם שתומך במגפה.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce