עלות הוצאת דרכון פורטוגלי

כמו כל הליך להוצאת אזרחות נוספת, גם הוצאת דרכון פורטוגלי עלות כרוכה בעלויות לא מבוטלות שיש לקחת בחשבון. העלויות כוללות אגרות, שכר טרחה של עורך דין ואנשי מקצוע נוספים, ועלויות טיסה ושהייה בפורטוגל. בכדי לחסוך בעלויות אלו מומלץ לבצע את ההליך עם ליווי משרד עורכי דין גולן ושות’ שתחום זה הינו התמחותו העיקרית, ואשר כבר ליווה מאות לקוחות שזכו בדרכון הנחשק. בנוסף, המשרד גובה עבור שירותיו מחיר סביר ביותר אשר בסיכומו של דבר יחסוך לכם התרוצצויות והוצאות מיותרות, זמן יקר ערך ומפח נפש. כל זאת לצד שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ניסיון וידע בתחום, מקצועיות ואמינות.

היתרונות שבדרכון פורטוגלי

הוצאת דרכון פורטוגלי מחיר תעניק לכם שורה ארוכה של יתרונות מהותיים. ראשית, מדובר במדינה חברה באיחוד האירופאי, ואזרחות במדינה זו תעניק לכם דרכון של האיחוד ואפשרות לחיות, לעבוד, ללמוד, ולרכוש נכסים בכל מדינות האיחוד ללא מגבלה. מעבר לכך, פורטוגל עצמה הינה מדינה שומרת חוק, מסבירת פנים, מרהיבה ביופייה, בעלת אקלים נוח ומאוד זול לגור בה.

עלות הסדרת הליכי בקשת אזרחות

בפורטוגל, כמו בספרד, עברה בשנים האחרונות הצעת חוק המסדירה את כל נושא קבלת אזרחות לצאצאי גירוש ספרד ופורטוגל לכל דורותיהם. הצעת החוק שהתקבלה בשנת 2015 כוללת מספר הקלות בהליך הגשת הבקשה לאזרחות. כך למשל, עלות הוצאת דרכון פורטוגלי כלול בהליכים הבאים:

  • הנפקת תעודה על ידי קהילה יהודית מוכרת בפורטוגל השוכנת בליסבון או בפורטו, המאשרת שייכות ליהדות פורטוגל בעלות של כחמש מאות יורו.
  • הגשת בקשה לממשלת פורטוגל דרך השגרירות בארץ לשם הוצאת דרכון פורטוגלי, עם אגרה בגובה של מאתיים חמישים יורו.

שכר טרחת עורך דין עבור הוצאת דרכון פורטוגלי

משרדנו גובה עבור דרכון פורטוגלי מחיר הוגן ביותר העומד על ששת אלפים שקלים בלבד. המחיר אינו כולל אגרות והוצאות העומדות בממוצע על כשבע מאות יורו. כמו כן, כל בן משפחה נוסף יזכה בשירותנו עבור עלות מופחתת. תנאי התשלום עוקבים אחר התקדמות ההליך ובדרך כלל מרבית שכר הטרחה ישולם רק אחרי שתקבלו את האזרחות הפורטוגלית.

הוצאת דרכון פורטוגלי

למידע נוסף לחצו כאן

לקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי הוצאת דרכון פורטוגלי בעלות סבירה, מלאו את פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם משרד עו”ד גולן ושות’ בטלפון 03-5561616 או במייל Info@LawOfisrael.com.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce