דרכון פורטוגלי עבור בני זוג

הנפקה של תעודת זהות פורטוגלית בעבור בן או בת זוג של אזרח שקיבל את הדרכון מתאפשרת בשני תנאים. התנאי הראשון הוא הוכחת זכאות לצאצאי ספרד ופורטוגל, כאמור מתוקף חוק שעבר וחולל שינוי משמעותי ביכולת של אזרחים זרים, וגם של ישראלים, לקבל את הדרכון. קריאת מידע על תהליך הוצאת אזרחות פורטוגלית לבן הזוג מהווה הזדמנות מעולה להבין לעומק כיצד מתבצע התהליך, מתוך מטרה להגדיל את הסיכויים. במידה ובן או בת הזוג אינם צאצאים של אנוסי ספרד ופורטוגל, האופציה השנייה היא להגיש בקשה לרשויות, תחת קריטריונים קשיחים.

למעשה, ממשלת פורטוגל החליטה להקשות את התנאים להוצאת אזרחות זרה בעבור מי שאינו צאצא של אנוסי ספרד ופורטוגל, ועל כן אם בן או בת הזוג שלכם רוצים להגיש בקשה הם צריכים לעמוד בשלושה קריטריונים מרכזיים: שליטה בשפה הפורטוגזית, מקום מגורים בפורטוגל אשר מהווה יתרון משמעותי לאישור הבקשה וכן תחומי עניין הקשורים במדינה. ככל שיהיו יותר הוכחות לקיומה של זיקה למדינה ולתרבות הפורטוגלית, כך אפשר יהיה להגדיל את הסיכויים ולהוביל בסופו של דבר לאישור הבקשה. אולם, צריך לקחת בחשבון כי התהליך עשוי להיות ארוך למדי.

ליווי מקצועי לטובת הוצאת דרכון

על מנת לקצר תהליכים ולהישאר במעקב אחר קצב ההתקדמות, רצוי ליצור קשר עם משרד המתמחה בתחום של הוצאת דרכון פורטוגלי. זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה אשר יניב לכם את היכולת לקדם את הבקשה ולהגיש את הטפסים במועד, כולל חתימה של עורך דין נוטריון. כידוע למי שקיבל דרכון פורטוגלי, ליווי מצד עורך דין נוטריון הוא חיוני לטובת הנפקה ואישור של מסמכים כמו למשל תעודת יושר, תעודת נישואין וכן מסמכים שהם חלק בלתי נפרד מהגשת הבקשה. על כן, קבלת המלצות בנוגע לחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לפתוח הזדמנויות חדשות, ובכך להוביל לקידום של תהליך שבסופו בן או בת הזוג שלכם יקבלו את הדרכון.

מדוע כדאי להוציא דרכון בעבור בני הזוג?

הוצאת דרכון פורטוגלי מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לפתוח דף חדש מעבר לים, וזאת בעקבות היכולת לעבוד, להתגורר וללמוד בפורטוגל הנחשבת למדינה ידידותית ומתקדמת מאוד מבחינת חיי חברה, תרבות וגם ביטחון, מה שבא לידי ביטוי בשקט ובאיכות חיים. כמו כן, הדבר יאפשר לכם להתמקד בהשקעות נדל”ן במדינה אם הדבר מעניין אתכם. לאור היתרונות הללו, אין ספק שאם בני הזוג שלכם הם צאצאים של אנוסי ספרד ופורטוגל או בעלי זיקה למדינה מעצם היותכם אזרחי פורטוגל, זה הזמן להתחיל בתהליך ולממש את ההטבה המשמעותית הזו.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce