על יתרונותיו של הדרכון הספרדי

יותר ויותר ישראלים בוחרים בשנים האחרונות להשקיע זמן וגם לא מעט כסף בהוצאת דרכון אירופאי, לרבות הוצאת דרכון ספרדי. לדרכון האירופאי יתרונות רבים, ההופכים אותו למבוקש במיוחד בקרב רבים. אם אתם שוקלים להוציא דרכון ספרדי, עומדים בכל הקריטריונים הנדרשים ותוהים מדוע כדאי לכם לקדם את ההליך, הנה סקירה קצרה על כל הסיבות מדוע כדאי לעשות זאת:

למידע נוסף לחצו כאן

  1. אפשרות לחיות ולעבוד במדינות השייכות לאיחוד האירופאי – כבעלי דרכון ספרדי תוכלו להתגורר בכל מדינה החברה באיחוד האירופאי וגם לעבוד בה באופן חוקי. תוכלו גם לנהל את עסקיכם במדינות אלו מבלי להתמודד עם מגבלות שונות ובאופן כללי להתנהל בחופשיות רבה יותר.
  2. אין צורך בוויזה לארצות הברית – חולמים על טיול ארוך בארצות הברית? שלא כמו בעלי דרכון ישראלי, בעלי דרכון אירופאי יכולים לבקר בארצות הברית ומבלי שיצטרכו לדאוג להוציא ויזה. הם יכולים להיכנס אליה ללא בעיות ולטייל בה באופן חופשי.
  3. ללמוד ולקבל מלגות – ישראלים צעירים רבים חולמים ללמוד בחו”ל במוסדות לימוד נחשבים, שחלקם ממוקמים במדינות אירופה השונות. אם יש לכם דרכון ספרדי תוכלו ליהנות מאפשרות של לימודים אקדמיים מסובסדים בספרד ובמדינות אחרות החברות באיחוד האירופאי (כמו כל אזרח אחר) וכן להיות זכאים לקבל מלגות שונות (ובתנאי ואתם עומדים בכל הכללים הנדרשים).
  4. הטבות מס שונות – בדומה לכלל אזרחי האיחוד האירופאי, גם בעלי דרכון ספרדי זכאים להטבות שונות במס, המוזילות את ההוצאות הכוללות באופן משמעותי.

רוצים לבדוק את זכאותכם לקבלת דרכון ספרדי? גולן ושות’, משרד עורכי דין, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. המשרד מתמחה בהוצאת דרכונים ספרדים ופורטוגלים ומביא אתו ניסיון של שנים וידע רב מאד בתחום. לסקירת כלל שירותי המשרד, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון צרו קשר ב – 03-5561616

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן