הוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין

הוצאת דרכון פורטוגלי באופן עצמאי

אם אתם רוצים לחסוך את שכר טרחת העורך הדין המטפל עבורכם בהוצאת הדרכון הפורטוגלי, הדבר בהחלט אפשרי. אין חוק או תקנה המחייבים אתכם להיעזר בשירותיו של עורך דין, ומי שמשנס מותניים ונכון לעשות את כל הצעדים והפעולות הנדרשות יכול לצלוח את התהליך הבירוקרטי הזה. יחד עם זאת, לפני שאתם נכנסים לתהליך כדאי שתבינו במה מדובר.

ליצירת קשר לחצו כאן 03-5561616

הערה על העלויות

הסיבה היחידה שמצדיקה הוצאת דרכון פורטוגלי באופן עצמאי היא כמובן החיסכון בשכר הטרחה. כל משרד עורכי דין המתמחה בתחום גבוה סכומים מעט שונים, אבל הם ממש לא בשמיים וממילא מתקדמים עם התקדמות הטיפול בתיק (לפחות אצלנו). לדוגמא, משרדנו גובה רק 6,000 שקלים על הטיפול מהתחלה ועד הסוף, ולכך מצטרפות אגרות בסך כ- 500 יורו שבכל מקרה תצטרכו לשלם. עכשיו, בואו נראה אם באמת שווה לחסוך את שכר הטרחה על ידי הוצאת דרכון פורטוגלי לבד.

 

מה כולל התהליך

קצרה היריעה מלתאר את כל הצעדים הכרוכים בהוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין. כמובן שצעדים אלו נדרשים גם עם עורך דין אולם אנו מטפלים בעניינים רבים בשבילכם. על קצה המזלג, התהליך כולל הוצאת אישור מקהילה יהודית מוכרת בפורטוגל, מה שאומר שצריך למלא טופס ייעודי, להוציא תעודת לידה, להוציא עץ משפחתי, לתרגם מסמכים שונים לפורטוגלית אם אפוסטיל, וכן צריך לפנות אל הממשלה הפורטוגלית ולהציג את האישור, תעודת יושר קונסולרית, תעודת לידה דו לשונית, וישנם עוד מהלכים נוספים שצריך לבצע. כל זאת מול רשויות וגופים ממשלתיים מישראל ומפורטוגל שלא תמיד פועלים במהירות או נוטים לשתף פעולה, וטפסים שצריך למלא כיאות כאשר כל שגיאה או חוסר עלולים לעכב ולתקוע את התהליך לתקפה ארוכה, ולהיות מלווים בהוצאות נוספות.

 

ניתן להבין, אם כן, כי הוצאת דרכון פורטוגלי באופן עצמאי היא משימה ארוכה ודי מפרכת, הכרוכה בפני עצמה בהרבה התרוצצויות, הפסד של זמן וימי עבודה, הוצאות על נסיעות, תשלומים לאנשי מקצוע שונים וכדומה. לכן, הניסיון שלנו מראה כי עדיף גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת השקט הנפשי לעשות את התהליך עם משרדנו מאשר ללכת על הוצאת דרכון פורטוגלי לבד.

 

לקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי בנושא מלאו את פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם משרד עו”ד גולן ושות’ בטלפון 03-5561616 או במייל Info@LawOfisrael.com.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce