הוצאת דרכון פורטוגלי

אודות הוצאת דרכון פורטוגלי

בשנת 2015 נפתחו הדלתות בפני יוצאי גירוש ספרד עבור הוצאת דרכון פורטוגלי. מדובר באנשים המגיעים ממדינות רבות באירופה וכן בצפון אפריקה ואפילו בעיראק, אשר יכולים להראות ולקבל אישור המקהילה היהודית בפורטוגל על קשריהם ארוכי השנים אל פורטוגל או ספרד.

ליצירת קשר לחצו כאן 03-5561616

מדובר בהזדמנות היסטורית שחשוב מאוד לנצל אותה, שכן אין לדעת האם ומתי השערים ייסגרו. בשנים האחרונות בשלו הנסיבות הפוליטיות להקלת אפשרות הוצאות הדרכון, וכדאי להיות חכמים. אכן, אלפי ישראלים כבר מימשו את זכותם ורבים מהם מחזיקים את הדרכון המיוחל או מצויים בשלבים שונים של התהליך מול הרשויות. באופן יחסי לכל מדינה אחרת באירופה, מדובר באפשרות הקלה ביותר להוצאת דרכון שהוא למעשה אירופאי, ולכן מקנה את כל הזכויות הנלוות – החל ממעבר חופשי בין המדינות, אפשרות לעבודה, לרכישת נדל”ן, ללימודים, לביצוע עסקים, למגורים וכן הלאה. חלק מהזכויות ניתנות למימוש בפורטוגל וחלק מהן במדינות נוספות.

 

תהליך הנפקת הדרכון

למרות האמור לעיל, הנפקת דרכון פורטוגלי עדיין מצריכה הליך בירוקרטי ממושך שהצלחתו אינה מובטחת. לכן חשוב לבצעו עם משרד עורכי דין המתמחה בתחום, כמו משרד עורכי הדין גולן ושות’ המחזיק בניסיון רב. משרדנו הוא הגדול והמוביל כיום בנושא של הוצאת דרכון פורטוגלי עם שלוחה בבירת המדינה, ליסבון, ואנו מטפלים בימים אלו באלפי בקשות. כמו כן, במשך השנים האחרונות כבר סייענו למאות ישראלים לצלוח את התהליך על הצד הטוב, הקל והמהיר ביותר ולהשיג את הדרכון המיוחל. משרדנו מלווה אתכם לכל אורך הדרך ובכלל הצעדים הנדרשים עבור הוצאת דרכן פורטוגלי, לרבות בפנייה אל הקהילה היהודית בפורטו ובליסבון, מילוי הטפסים הנדרשים באופן נכון ומקצועי, השגת העץ המשפחתי, הוצאת התעודות הרלוונטיות במשרד הפנים ובמשטרה, תרגום וקבלת אפוסטיל על התעודות, פנייה אל ממשלת פורטוגל דרך השגרירות, וכיוצא בזאת.

 

עבור הליווי הכולל של התהליך אנו גובים רק 6,000 שקלים, כאשר התשלום מתקדם בהדרגה עם ההתקדמות בטיפול בתיק. לקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי בנושא מלאו את פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם משרד עו”ד גולן ושות’ בטלפון 03-5561616 או במייל Info@LawOfisrael.com.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce