הזדמנויות השקעה בפורטוגל לקבלת ויזת הזהב

אשרת הזהב הפורטוגזית מאפשרת למשקיעים לגשת באופן חופשי לכל מדינות שנגן, ולמדינה המציעה לא רק סיכויים עסקיים מרגשים, אלא מקום שתרצו לקרוא לו הביתה: פורטוגל

לפורטוגל היסטוריה ארוכה של קירוב העולם. החקר הימי העולמי במדינה במאה ה -15, ומיפוי חופי אפריקה, קנדה, אסיה וברזיל, קישר בין יבשות ותרבויות מעולם. חמש מאות שנים מאז שהגולשים המוקדמים יצאו לדרך ברחבי האוקיינוס ​​האטלנטי, הגיוון נשאר חלק מרכזי בתרבות המסבירת פנים והאירוח הייחודי שלנו. בשנת 2021 העולם קרוב יותר משהיה אי פעם – ואם מגפת הקורונה לימדה אותנו משהו, זו הכדאיות של חיים מרחוק וגלובליים. ההיסטוריה העשירה של פורטוגל הפכה אותה לאחד מיעדי התיירות המובילים באירופה.

האוכל הטעים שלנו, החופים המדהימים, מסלולי הגולף והאקלים הים תיכוני מעורר הקנאה משכו כמעט 28 מיליון מבקרים לפורטוגל בשנת 2019 בלבד. ערים ססגוניות ומשגשגות כמו פורטו וליסבון – אחת מערי הבירה הוותיקות באירופה, השנייה אחרי אתונה – משלימות את הגבעות הירוקות המתגלגלות של היבשה הכפרית, וכמובן גן עדן החול הזהוב והים הכחול לאורך האוקיינוס ​​האטלנטי שלנו. חוף. לכן, אין זה מפתיע שבפורטוגל נמצאים יעדם הטוב ביותר של האי לטייל (מדיירה), יעד החופשה בעיר (ליסבון) ויעד החוף (האלגרבה). בחצי האי האיברי יש באמת הכל.

למרות המגיפה, הכלכלה הפורטוגלית דווקא צמחה בכשני אחוזים בשנת 2020. יציבות מטבע, תשואות גבוהות על נדל”ן וקרנות השקעה מקומיות, וההזדמנות לגוון תיקים הופכות את פורטוגל לשוק אטרקטיבי במיוחד עבור משקיעים זרים. למדינה יש יוקר מחיה משתלם מאוד, הנחשב נמוך בכמעט 30 אחוז מבריטניה, ובין חמישה ל -10 אחוזים נמוך יותר מספרד, ואנגלית מדוברת באופן נרחב – כ -60 אחוזים מהאוכלוסייה מיומנים – מה שמאפשר בינלאומית חלקה. תִקשׁוֹרֶת.

 

תוכנית ויזת הזהב של פורטוגל תוכנית
אישור שהייה בפורטוגל, הידועה גם בשם אשרת הזהב, היא תכנית המעניקה למשקיעים גישה לתושבות ואזרחות בפורטוגל. זוהי התוכנית היחידה המאפשרת למשקיעים זרים לתבוע אזרחות לעצמם, ולמשפחותיהם, ללא רילוקיישן: יש לבלות בפורטוגל רק 14 ימים כל שנתיים. לאחר חמש שנים, המשקיעים זכאים להגיש בקשה לאזרחות. התוכנית לא רק מספקת החזר טוב על ההשקעה, היא גם מאפשרת למשקיעים להבטיח את עתיד משפחותיהם לדורות הבאים.

הדרכון הפורטוגזי מדורג בעקביות בין החזקים והידידותיים ביותר לטיולים, ומעניק גישה ללא ויזה ליותר מ -170 מדינות. מכיוון שפורטוגל היא חלק מאזור שנגן, אישור שהייה בפורטוגל מעניק למשקיעים חופש תנועה מהיום הראשון, כמו גם הזדמנות להקים עסקים ב -25 מדינות אירופה אחרות.

בנוסף, המשקיעים, כאשר הם אושרו על תוכנית אישור השהייה, מקבלים באופן מיידי שימוש בבתי החולים הציבוריים של פורטוגל ללא תשלום, כמו גם גישה לאוניברסיטאות באירופה ולשווקי עבודה. הגשת אשרת הזהב הפורטוגזית מביאה שפע של הזדמנויות-מנקודות סיכויים עסקיות מרגשות וכלה בתוכניות לפנסיה ארוכות טווח וההשכלה והקריירה של הדור הבא-לאנשים בעלי ערך נטו המתמודדים כעת עם המכשולים הנלווים לדרכון חלש. או חוסר יציבות פוליטית במדינות מולדתם.
בפורטוגל יש אחת מתוכניות היתר השהייה הנגישות ביותר באירופה. תוכנית ויזת הזהב הפורטוגזית מזמינה משקיעים לתבוע אזרחות בפחות שנים מאשר תוכניות דומות בספרד (10 שנים) וביוון (שבע שנים), וללא מעבר לגור בפורטוגל. אשרת הזהב הפורטוגזית מהירה, גמישה – ובמחיר סביר.

 

אפשרויות השקעה: נדל”ן
אפשרות ההשקעה הפופולרית ביותר בויזה זהב היא נדל”ן. ניתן להשקיע מינימום של 280,000 אירו לנכסים באזורים מרוחקים בני יותר מ -30 שנה ודורשים שיפוץ, חלקם מציעים הכנסה מובטחת משכר דירה, אם כי ייתכן שהם לא מספקים הערכת הון גבוהה. החזר השקעה טוב יותר מגיע מנכסים באחת הערים הגדולות בפורטוגל, כמו ליסבון או פורטו, שם נכסים בני 30 הזקוקים לשיפוץ דורשים השקעה מינימלית של 350,000 אירו כדי לקבל את אשרת הזהב.

נכסים אלה הם לרוב דירות מגורים במיקום טוב, עם פוטנציאל לתקופות השכרה קצרות ממוקדות תיירים. הביקוש הרב לנכס מסוג זה מעלה את המחירים בעד 10 אחוזים בשנה. למשקיעים המחויבים להחזר השקעה מומלץ להכניס את כספם לנכסים חדשים או לפרויקטים לא מתוכננים בערים הגדולות, שם הערכת ההון יכולה לגדול עד 15 אחוזים בשנה, והכנסות השכירות יכולות להגיע לחמישה אחוזים בשנה. ההשקעה המינימלית הנדרשת בנכס כזה היא 500,000 אירו.

 

מסלול קרנות השקעה
עם זאת, קרנות ההשקעה הופכות פופולריות גם כמסלול חסכוני במס המאפשר גיוון השקעות, והביא תשואות של כחמישה אחוזים לשבעה אחוזים בשנה. ההשקעה המינימלית בקרנות נאמנות סגורות מוסמכות היא 350,000 €. מסלול זה מיועד לאלה שבדרך כלל מעדיפים להשקיע בקרנות, ומעוניינים לגרום למנהלי קרנות מקצועיים להשקיע את כספם ולגוון את השקעתם, בכמה פרויקטים שונים במקום בנכס אחד בלבד.

אפשרויות השקעה חדשות באשרת זהב
תשעים ושמונה אחוזים מהפונים אושרו באמצעות נכסי נדל”ן או קרנות השקעה. לתכנית אשרת הזהב הפורטוגזית אין אזורים אפורים.

החל מינואר 2022 לא תהיה עוד אופציה להשקיע בנדל”ן בערים מרכזיות ואזורי חוף למטרות מגורים. השקעות בנכס למגורים יזכו את המשקיעים רק באשרת זהב באזורים הפנימיים של פורטוגל והאיים (מינימום 500,000 €, או 350,000 € בתוספת שיפוץ). משקיעים המעוניינים להחזיק נכס למגורים סביב אחת הערים המרכזיות או אזורי החוף הרצויים צריכים להמשיך במהירות האפשרית, מכיוון שהביקוש גבוה.

 

תחילת העבודה
PTGoldenVisa היא ספקית שירותים משולבת למשקיעים זרים בפורטוגל, המציעה שירות אמין, חסוי מקצה לקצה, המודיע על ידי מומחיותנו בתחום המשפטים, הכלכלה והמסחר הבינלאומי. ההתמקדות שלנו בתוכנית הפורטוגזית מייחדת אותנו מחברות אשרת זהב אחרות – איננו מחלקת שיווק המקדמת תוכניות תושבות רבות, אלא צוות המסייע ללקוחות במשך חמש השנים כולן עד לקבלת אזרחות.

בפורטוגל יש אחת מתוכניות היתר השהייה הנגישות ביותר באירופה

אנו גאים שיש לנו שיעור אישור של 100 אחוז על כל הבקשות המוגשות – עדות לידע המקומי המקיף שלנו. הצוות שלנו יהיה המדריך שלך בכל דבר, החל מיעוץ השקעות, תמיכה משפטית, ייעול מס וייצוג ועד התקשרות עם הרשויות הפורטוגזיות בנוגע לאשרת השהייה שלך וכלה במתן ייעוץ בנוגע לכל ההיבטים בנוכחותך האישית והתאגידית בפורטוגל. בין אם תרצו לפתוח חשבון בנק ובין אם אתם זקוקים לשירותי ניהול נכסים, אתם יכולים לסמוך על הצוות שלנו לספק ביושרה ובמקצועיות.

שירות השקעות הנדל”ן שלנו הוא מקיף בעצמו. אנו סוכנות נדל”ן מוכוונת לקוחות המספקת למשקיעים שלנו את אפשרויות ההשקעה הרווחיות והמתאימות ביותר שיכולות לנוע בין וילות יוקרה-אבני חן של אדריכלות עכשווית עם בריכות פרטיות בנקודות חמות לתיירים-ועד דירות מודרניות בלב ליסבון. כל הצרכים שלך לייעוץ אשרת הזהב יסופקו, החל מדרישות חוק, שירותי בנקאות, ייעול מס וניהול נכסים. ההיקף הרחב של השירותים המשולבים שלנו הוא שהופך את העסק שלנו לשונה – ומיוחד.

 

חיים גלובליים
בנורמלי החדש ב- PTGoldenVisa, עשינו כל שביכולתנו כדי להתאים את השירותים שלנו למגבלות המגיפה – והיינו מאוד מרוצים מהתוצאות. בדרך כלל אנו פועלים במשרדים בפורטוגל ודובאי כאחד, התאמנו את מבנה החברה כך שיוכלו לבקש רישיונות תושבות מרחוק. אנו מבינים עד כמה חשובה בחירת ההשקעות, ולכן מתן עדיפות לספק מתן מידע רב ככל האפשר על מנת להבטיח שלקוחותינו ירגישו בטוחים ונוחים בהחלטתם.

לקוחות הצליחו להעריך השקעות נכסים פוטנציאליות באמצעות סרטונים מפורטים, מצגות תלת מימד, סיורים וירטואליים, מיקום וניתוח פיננסי, וזרמי וידאו חיים מהנכס. למבקשים באמצעות קרנות השקעה, יש לנו תיאום קשר עם מנהלי קרנות. אנו מספקים גם שירותים משפטיים מקוונים ויכולים לפתוח חשבונות בנק מרחוק, בין אמצעי סיוע רבים אחרים. בשנת 2020 סייענו ליותר מ -150 לקוחות בהצלחה כשהם מרוחקים לחלוטין. המגיפה עוררה עניין בבתי נופש לשימוש המשקיעים, במיוחד בפרטיות ובביטחון שווילה יכולה להציע. PTGoldenVisa מסייעת בהגדלת וילות יוקרה לא מתוכננות בסמיכות לערים גדולות. היצע נמוך וביקוש גבוה גורמים לכך שפרויקטים אלה מציעים הערכת הון של 15 אחוזים בשנה.

מגיפת COVID-19 הביאה, מעל לכל, חוסר יציבות וחוסר ודאות הן למשק והן לחיינו החברתיים. יותר מתמיד, אנשים בוחנים מחדש את העתיד, ורואים באשרות זהב כדרך לבטיחות וביטחון. תוכנית ויזת הזהב שלנו פופולרית מתמיד. למרות שתעשיית התיירות ברחבי העולם הושפעה ממגבלות נסיעות, הערכת ההון על הנדל”ן בערים בפורטוגל – 14 אחוזים ברבעון הראשון של 2021 – פירושה שתוכנית ויזה הזהב נשארה השקעה בטוחה. תשואות נהדרות, תרבות פנטסטית ואבטחה עתידית ממתינות. פורטוגל מצפה לארח אותך.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce