המקומות הזולים והנעימים ביותר לחיות בעולם

מהם המקומות הזולים והנעימים ביותר לחיות בעולם?

כולנו רוצים לחיות במקום שאור על הכיס. עם זאת, למרות שמקומות כאלה הם אגורה של תריסר, מעט מאוד מהם בטוחים או נחמדים מספיק למגורים בהם. כתוצאה מכך, המקום הזול אבל הכי נחמד לחיות בו הוא באופן אידיאלי שילוב של שני מדדים: שלום עולמי, יוקר המחיה. האזורים הטובים ביותר שנמצאים ליד הפסגה בשני המדדים הם דרום/מרכז אמריקה, אסיה ואירופה.

להלן 6 המקומות הזולים אך היפים ביותר לחיות בעולם:

פּוֹרטוּגָל

Free Person Standing in Front of Belem Tower Stock Photo

 

Photo by Rodrigo Pederzini: https://www.pexels.com/photo/person-standing-in-front-of-belem-tower-10155108/

כלכלתה של מדינה ים תיכונית זו ספגה מכות במהלך השנים האחרונות. המשמעות היא שהמחירים הם כמעט מחצית מהמחירים של מדינות אירופיות גדולות אחרות כמו צרפת ובריטניה. נוסף על כך, לפורטוגל יש חופים מדהימים, אקלים חם ומאכלי ים טריים תמיד. לפורטוגל יש כמה מהמתקנים הנחשבים ביותר באירופה ובמקביל גם בטוחה. מדורג במקום הרביעי במדד השלום העולמי, זהו אחד המקומות הבטוחים ביותר לחיות בהם גם כן.

וייטנאם

ההיצע של וייטנאם מגוון. משווקים שוקקים ועד פגודות בודהיסטיות שליו, ומחופים להרים, ומה שביניהם, את כל זה אפשר למצוא בווייטנאם. מדורג במקום ה -50 במדד השלום הגלובלי, תושבים יכולים לחיות בנוחות על תקציב חודשי של $1000 בלבד. התפקיד המוביל לזרים בווייטנאם הוא להיות מורה לאנגלית. אם אנשים מגישים מועמדות דרך מיקומי העבודה הנכונים ויש להם כישורים נכונים, אז קל להשיג שכר חודשי של $2000.

אורוגוואי

מדינה בדרום אמריקה המדורגת מעט מתחת לווייטנאם במדד השלום העולמי (מקום 47) היא אורוגוואי. המדינה השנייה בקטנה בדרום אמריקה היא פיצוץ של תרבות – מהקרנבל ועד לטנגו ברחובות. באשר למקומות לבקר בהם, הוא מלא בשרידים ארכיטקטוניים מהתקופה בה הייתה מושבה, כמו גם הרבה חופים לבלות בהם את ימי החופש. יתר על כן, זוהי אחת המדינות הבטוחות ביותר לחיות בהן באמריקה הלטינית, תוך שהיא מציעה גם דמי שכירות סבירים. במדינה זו יש גם דרישה חזקה למורים לאנגלית בעלי הסמכת TEFL.

מלזיה

מלזיה היא לא רק יעד תיירותי. זהו גם אחד המקומות הזולים והנעימים ביותר לחיות בהם. האקלים, האנשים הידידותיים, שיעור הפשע הנמוך, כמו גם הוצאות המחיה הזולות, כולם יחד הופכים אותו לאחד המקומות הטובים ביותר לחיות בהם לצמיתות. יתר על כן, אנגלית היא השפה הראשונה הלא רשמית של המדינה מה שהופך את מחסום השפה לבעיה קלה. אפילו בערים גדולות יותר כמו פנאנג, הוצאות המחיה החודשיות של זוג לא יעלו על 1500$. צריך רק להיות בקשר עם המקומיים.

אקוודור

מזג האוויר במדינה הדרום אמריקאית הוא כמעט תמיד אביבי. יש לו גם תחבורה ציבורית נרחבת מה שאומר שלא צריך מכוניות. תמורת 500 דולר בלבד, אנשים יכולים גם לקבל דירה עם נוף יפהפה. יתרה מכך, במדינה יש כבר קהילה מאוד מלוכדת של גולים. יש שלל טיולים, שיעורי אמנות, טריוויה, מועדוני ארוחת ערב ומשחקים להשתתף בהם כדי לבלות את זמנך. אם אדם חי בצמצום, העלויות החודשיות אמורות להיות הרבה מתחת ל-1000 דולר, אפילו כולל עזרה במשק הבית.

סְפָרַד

להמלצתנו הסופית, אנו חוזרים לאירופה בשל רמת החיים הגבוהה שלה. העלות כאן גבוהה יחסית מהשאר ברשימה זו. אבל זה עדיין הרבה פחות מאשר במדינות כמו ארצות הברית. מעט ידע בספרדית מומלץ לגור בנוחות באזור שלא מגיעים אליו תיירים. עם זאת, תושבי העולם הראשון לא יצטרכו להקריב אף אחד מהשירותים שהם רגילים אליהם. עלויות המחיה צנועות: במדריד אפשר להשיג 2000 דולר לחודש.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce