השקעות בפורטוגל

 מדוע פורטוגל כל כך פופולרית בקרב משקיעים

לפני עשרים שנה אולי פורטוגל לא הייתה מדינה פורחת, במיוחד עבור משקיעים המעוניינים להגדיל את ההיקף – אולם בעשור זה היא הפכה למדינה שרוב משקיעים רוצים. למעשה, היא נקראה ב 25 המדינות המובילות בעולם שהן אידיאליות לפתוח עסק בהן.

האמת היא שלמדינה אירופית מוזרה זו יש פוטנציאל ויציבות לצמיחה בכל היבטי ההשקעה. הרבגוניות של האדמה והתשתית שלה הפכו אותה לאחד המוקדים המובילים בעסקי ההשקעות.

עם זאת, חשוב לקוות ברכבת עכשיו לפני שפורטוגל תעלה במעלה הצמרת לצד שאר המדינות שכעת הפכו רוויות יתר למשקיעים. אם התלבטתם אם להשקיע בפורטוגל או לא, או סתם מחפשים מדינה אחרת לבנק בה, הנה כמה הטבות שתוכלו למצוא בה השקעה בפורטוגל.

להשיג בקלות תושבות קבועה

בעולם שהולך ומחמיר יותר – במיוחד כשמדובר בהגירה והגירה – קבלת ויזה או תושבות קבע אינה תמיד התהליך החלק ביותר. עם זאת, הודות לתוכניות הגירת משקיעים , לפורטוגל יש אחת מהיישומים הקלים ביותר ואחת מדרגות האישור הגבוהות ביותר. תוכניות אלה מתקיימות לצד מדינות כמו קנדה וארצות הברית של אמריקה.

תוכנית פופולרית היא ויזת הזהב של פורטוגל. עם זאת, משקיעים מחו”ל יכולים להגיש בקשה לתושבות קבע על ידי השקעה בהיבט של פורטוגל או שטח פורטוגל. ויזה זו מעניקה למעשה את היכולת לחיות בפורטוגל, לנסוע בתוך אירופה ולעשות עסקים בתוך פורטוגל, עם דרישות מינימליות.

שלא כמו בקשות ויזה אחרות, אין דרישה לניסיון, גיל, שפה או השכלה. בן הזוג, התלויים וההורים שלך יהיו זכאים גם לוויזה לאחר שתקבל אישור.

שוק נדל”ן הגדל בהתמדה

בדיוק כמו הצורך והרצון להשקיע בפורטוגל, גם שוק הנדל”ן שלהם הולך וגדל. עם אקלים המאפשר נוחות לאורך שנים עם תחזוקה נמוכה על בתים ומבנים, אין זה מפתיע. למעשה, ליסבון דורגה כאחת הערים המעניינות באירופה כמקום להשקעה בנדל”ן.

בניגוד לשאר העולם כולל מדינותיה השכנות, פורטוגל טרם חוותה אינפלציה במחירי הנדל”ן, מה שאומר שניתן להשיג בקלות רבה נכסים במדינה זו.

לפורטוגל יש גם הרבה סוגים שונים של נכסים לבחירה. בין אם אתם מחפשים בית על החוף, דירה בעיר או נכס גדול מספיק כדי לארח אתר נופש עתידי – יש להם הכל.

למרות שהם לא חוו את אותו שיעור האינפלציה, שוק הנדל”ן ממשיך לצמוח לצד מספר ההשקעות הזרות במדינה. כלומר חשוב לקפוץ להזדמנות זו כעת לפני שההשקעה בפורטוגל תהפוך לבלתי מושגת ובמחיר מופקע.

תנועה גבוהה ושיעור תיירות עולה

עם פורטוגל בדרך לחוות פריחה, אפילו תיירים מתחילים לכוון את חופשותיהם לכל מה שיש למדינה האירופית להציע. כאמור, מזג האוויר של פורטוגל מאפשר תיירות בכל ימות השנה. כמעט 23 מיליון איש ביקרו במדינה בשנת 2007. הדבר הופך את הנדל”ן למבוקש יותר.

קיום נכס להשכרה במדינה יביא לכם הכנסות לאורך שנה שתוכלו לנצל ולעזור בפיתוח השקעות רבות יותר. המשמעות היא גם שהשקעה בדברים כמו חנויות ועסקים אחרים באזורי תיירות בהיקפים גדולים תועיל גם כן.

אם אתה זקוק למספרים קשים, כל מה שאתה צריך לחקור הוא העובדה שפורטוגל עקפה יותר מ -3 פעמים מדינות כמו צרפת, ספרד ואיטליה כשמדובר בכמות ההכנסות שהם צוברים מתיירות מדי שנה.

הגנה מפני חקיקה פורטוגזית

אחד הדברים שהופכים את ההשקעה בפורטוגל לבטוחה כל כך היא שהחוקים והחקיקה של פורטוגל פועלים להגנה חוקית על משקיעים שמגיעים לארצם. יש חוקים שפועלים להסדרת השוק כדי להבטיח שהוא לא יהיה רווי יתר על המידה – לפחות מהר מדי.

מאחר ושיעורי האינפלציה, כמו גם שיעורי הריבית, נשלטים על ידי הממשלה, עלות ההשקעה שלך איננה גבוהה במיוחד. נכון להיום יש גם ביקוש מוגבל להשקעות בפורטוגל – מה שמבטיח שתוכל לנעול כל נכס שאתה רוצה ומעבר לזמן קצר כמו חודש.

מכיוון שגם הכלכלה הפורטוגלית נמצאת במגמת עלייה, פירוש הדבר שתגנו גם מפני האיום הקבוע של מיתון שיהיה לכם בכל מדינה אחרת. התחזיות מראות כי פורטוגל נמצאת במגמת עלייה בכל תחומי כלכלתן ללא תובנות נפילה.

אפילו תאגידי ענק כמו גוגל ואמזון החלו להשקיע במדינה ולהביא מעט צפון אמריקה. חברות אלה מרחיקות לכת והקימו את המטה האירופי שלה בפורטוגל.

פורטוגל מדורגת גבוהה מבחינת איכות החיים

הדיווחים האחרונים העלו את פורטוגל בשורותיה המובילות בזכות איכות החיים הטובה ביותר לא רק באירופה אלא ברחבי העולם. החיים בפורטוגל מחברים אותך לעולם לחלוטין, זהו נקודת המרכז של כל כך הרבה יבשות אחרות, כולל אפריקה וצפון אמריקה.

כמה הטבות אחרות לגבי מגורים בפורטוגל כוללות:

 • מערכת בריאות מתפקדת
  • בפורטוגל יש אחת האוכלוסיות הבריאות באירופה. עם ביטוח הולם וזול אתה תמיד יכול להיות בטוח במערכת הרפואה במדינות.
 • השכלה עליונה
  • עם מגוון אוניברסיטאות מבוססות שתבחרו תוכלו להבטיח שגידול משפחה בפורטוגל יוביל את ילדיכם לעולם של הזדמנויות.
 • אסתטי ונקי
  • בדיוק כמו כל מדינה באירופה, פורטוגל יפה. המדינה ובית המגורים שלה פועלים בכדי לשמור על ביתם מקום אסתטי ונחמד הכולל להתגורר בו.
 • יוקר מחיה בינוני
  • יוקר המחיה מבחינת אוכל ונדל”ן בר השגה למדי עם המשרות הבסיסיות ביותר במדינה.
 • דרכון משפיע
  • הדרכון הפורטוגלי הוא הדרכון השישי המשפיע ביותר בעולם.

נכון לעכשיו, אין חסרון להשקיע בכל דבר בפורטוגל. עם זאת, כאמור לעיל חשוב להשקיע במהירות לפני השוק כיוון שרוב יתר על המידה והמדינה מאבדת ערך.

 

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce