זכאות לאזרחות פורטוגלית

על פי שינוי בחוק האזרחות משנת 2015 זכאים יהודים צאצאי גירוש ספרד מעל גיל שמונה עשרה לקבל אזרחות פורטוגלית בתנאים מקלים, בתנאי שיצליחו להוכיח קשר דם וזיקה ליהדות פורטוגל. משרד עורכי דין גולן ושות’ מתמחה בהוכחת זכאות לאזרחות פורטוגלית ומאחוריו כבר מאות לקוחות שזכו לקבל אזרחות מבוקשת זו. כל לקוח של המשרד זוכה לליווי מקצועי לכל אורך הליך בדיקת הזכאות והגשת הבקשה, באופן מקצועי, מהיר ויעיל ביותר.

בדיקת קשר ליהדות גירוש ספרד ופורטוגל

כאמור, זכאות לאזרחות פורטוגלית ליהודים מותנית בהוכחת זיקה וקשר דם לצאצאי מגורשי פורטוגל וספרד במאה החמש עשרה. על בדיקות אלו אחראית הקהילה היהודית בפורטוגל הבוחנת את זכאות מגיש הבקשה על פי מספר קריטריונים. בתור התחלה, בדיקת זכאות לאזרחות פורטוגלית מתחילה בשם המשפחה שלכם. כמו לכל קהילה יהודית בעולם, גם לקהילה הפורטוגלית יש שמות משפחה אופייניים שעברו מדור לדור ומעידים על קשר לקהילת מגורשי פורטוגל. שמות אלו מופיעים ברשימה שפורסמה על ידי ממשלת פורטוגל. כמו כן, במידה ושם המשפחה הפורטוגלי אינו שם המשפחה, עקב היותו למשל מצד האם או בגין עברות השם, תדרשו להוכיח זיקה לשם משפחה זה על ידי מסמכים רלוונטיים. בנוסף לכך, זכאות לאזרחות נבדקת על פי זיקה למסורת הקהילה היהודית הפורטוגזית, אילן יוחסין, יכולת לדבר ולהבין את השפה הפורטוגזית או לאדינו וכו’.

הגשת בקשה לאזרחות פורטוגלית

חשוב לדעת כי הליך הגשת בקשה לאזרחות פורטוגלית אינו אחיד והוא משתנה בהתאם לנתונים ולנסיבות של כל אחד. הניסיון של משרדנו מאפשר לספק לכל לקוח מסלול הגשת בקשה טוב ויעיל ביותר. כמו כן, אנו נסייע לכם באיתור ותרגום ראיות, מסמכים ואישורים שונים המעידים על זכאותכם לקבלת האזרחות. בנוסף, נדאג לנהל את כל ההתנהלות מול רשויות החוק והממשל באופן חוקי ונכון ביותר, ללא טעויות ועם הליכים שיתרמו לקידום הבקשה שלכם עד לאישורה וקבלת הדרכון והאזרחות הפורטוגלית.

זכאות לאזרחות פורטוגלית

למידע נוסף לחצו כאן

לקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי לבדיקת זכאות לאזרחות פורטוגלית ולליווי הליך הגשת הבקשה, מלאו את פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם משרד עו”ד גולן ושות’ בטלפון 03-5561616 או במייל Info@LawOfisrael.com.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן