כיצד להשיג דרכון אירופי בדרך הקלה

כיצד להשיג דרכון אירופי בדרך הקלה

Photo by Alina Skazka: https://www.pexels.com/photo/carre-del-bisbe-city-street-in-barcelona-spain-15494499/

וורן באפט ציטט במפורסם שתקופת ההחזקה המועדפת עליו להשקעה היא “לנצח”. ברגע שהוא מפסיד עסק נהדר וקונה נתח עצום בחברה, הוא לעולם לא רוצה למכור. אי פעם.

מושג זה של השקעה לטווח הארוך הוא פשוט להבנה אך קשה ליישום.

אנו בני האדם יצורים רגשיים. ולא פעם לא פעם, תנודות בשוק הפראי ומשברים כלכליים גורמות לנו להתנודד, להיבהל ולקבל החלטות גרועות. כאשר שוק המניות טנקים, אנשים חשים חובה למכור … למרות שהעסק שהם השקיעו בו עדיין חזק ביסודו. למעט מאוד אנשים יש את המשמעת להתמודד עם מנצח, ולהחזיק נכס גדול כל כך לטווח ארוך, עד שדורות הבאים יוכלו ליהנות מהתשואות של אותה השקעה יחידה.

אבל יש השקעה אחת שאתה יכול לעשות שקל להחזיק אותה לנצח, ומשהו שאתה יכול להעביר לילדיך ולנכדיך לדורות הבאים. זה לא מניות או אג”ח או עסק פרטי. זה בכלל לא נכס פיננסי.

אני מדבר על דרכון שני.

דרכון שני הוא השקעה יוצאת דופן.

הוא מספק אפשרויות נסיעות גדולות יותר, הזדמנויות עסקיות וכלכליות, אפשרויות אורח חיים חדשות. וזה מבטיח שלא משנה מה יקרה או שלא יקרה בשלב הבא, תמיד יהיה לך ולמשפחתך מקום אחר להגיע אליו אליו מתקבלים בברכה בזרועות פתוחות לחיות, לעבוד, להשקיע ולעשות עסקים.

ממש כמו להחזיק זהב כפוליסת ביטוח נהדרת לעושרכם, דרכון שני הוא פוליסת ביטוח לאורח החיים שלכם.

ובניגוד לנכסים פיננסיים (שמשקיעים נוטים למכור כשהם נעשים אמוציונליים), דרכון שני הוא “השקעה לנצח”. ברגע שיש לך את זה, זה בדרך כלל שלך לנצח. והדורות הבאים של משפחתך שלא ייוולדו במשך עשרות שנים יקבלו את אותם ההטבות בגלל ההשקעה שעשית היום.

איזו השקעה נדרשת? במקרים רבים, לא הרבה.

בטח, יש אנשים ששילמו עד 2,362,637 דולר כדי להשיג דרכון שני באמצעות תוכניות השקעה לפי אזרחות.

מדובר בתוכניות רשמיות חוקיות לחלוטין במספר מדינות בהן הממשלה מעניקה למשקיעים הזכאים דרכון בתמורה להשקעה או תרומה מסוימת במדינה.

התוכניות היקרות ביותר לאזרחות לפי השקעה הן לרכוש דרכונים אירופיים, אך ישנן תוכניות אחרות ברחבי העולם (בעיקר בקריביים) בהן תוכלו להשיג דרכון תמורת 100,000 $.

ברור כי 100,000 $ הם השקעה סבירה בהרבה. אבל יש דרכים קלות עוד יותר. אם אתה מוכן להשקיע קצת מזמנך, אתה יכול לראות אם אתה כבר זכאי לדרכון שני דרך ההיסטוריה המשפחתית שלך – אם יש לך שושלת איטלקית, פולנית או אירית.

אבל גם אם אינך חלק ממועדון קו הדם המזל, אתה עדיין יכול להשיג דרכון אירופי חשוב על ידי השקעת זמנך.

מרבית המדינות בעולם מספקות דרך לאזרחות לזרים הזוכים בתושבות חוקית וגרים במדינה מספר מסוים של שנים … אם כי הדרישות שונות באופן משמעותי ממקום למקום. ישנן מדינות (כמו איחוד האמירויות) בהן זר חייב להיות תושב חוקי עד 30 שנה ומעלה לפני שהוא רשאי להגיש בקשה להתאזרחות.

אבל ישנן מדינות רבות שיש להן דרישות חיוביות בהרבה.

פורטוגל היא דוגמא נהדרת:

ראשית, יש כל כך הרבה דרכים להשיג תושבות בפורטוגל; המדינה מסבירת פנים בצורה טובה להפליא עם זרים, והם באמת רוצים שאנשים מוכשרים יעברו לשם.

הם חיסלו הרבה מהקלטת האדומה והביורוקרטיה של זרים לבקש ויזות הגירה, ויש כל כך הרבה אפשרויות זמינות.

אתה יכול להיות זכאי לתושבות על ידי הקמת עסק, רכישת נכס, פרישה לשם (והפגנת אמצעים כלכליים מספיקים כדי לפרנס את עצמך), או אפילו להיות עובד עצמאי מקוון.

לאחר שתקבל תושבות, תהיה זכאי להגיש בקשה להתאזרחות ואזרחות פורטוגלית לאחר חמש שנים; אבל אתה צריך לבלות רק כמה חודשים בשנה בפורטוגל כדי להעפיל.

דרכון פורטוגזי הוא מסמך נסיעות פנטסטי. זה נותן לך גישה ללא ויזה ל 159 מדינות, כולל ארה”ב, קנדה, בריטניה וכל האיחוד האירופי.

זה אומר שכאזרח פורטוגלי אתה יכול לחיות, לעבוד, לפתוח עסק, ללמוד או לפרוש בכל מקום שאתה רוצה באירופה ללא ויזה.

פורטוגל היא גם מקום נהדר לחיות בו. עבור יזמים וגמלאים הוא מציע את הטוב שבשני העולמות – יוקר מחיה נמוך ומזג אוויר נהדר מסביב, בשילוב סצינת סטארט-אפ משגשגת יותר ויותר.

כך שתוכלו להשיג תושבות בפורטוגל, להמשיך לבלות את רוב זמנכם במדינת מולדתכם, אך לבלות את חודשי החורף הקרים בפורטוגל שטופת השמש (שם הטמפרטורות יכולות להגיע ל 20C / 68F בינואר / פברואר). ואולי לבלות קצת בקיץ שם על החוף.

ברור שלא היית סובל.

ואחרי מספר שנים, תהיה זכאי להגיש בקשה להתאזרחות ולקבל דרכון שני לפורטוגל.

פורטוגל אינה לבד – ישנן מספר אפשרויות נהדרות שם.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce