כיצד לצאת לגימלאות בפורטוגל

כיצד לצאת לגימלאות בפורטוגל

 פורטוגל מספקת חופים, מסלולי גולף ואורח חיים אירופי לגמלאים .

Free A Person Walking on the Beach while Carrying a Surfboard Stock Photo

Photo by Vadim Lu: https://www.pexels.com/photo/a-person-walking-on-the-beach-while-carrying-a-surfboard-8103064/

לפורטוגל יש יוקר מחייה נמוך , אפשרויות תושבות קלות ותמריצי מס לתושבים חדשים. במדינה זו יש גם אוכל נהדר, כמה מהחופים והגולף הטובים באירופה, תשתיות מצוינות ואוכלוסייה גדולה דוברת אנגלית. פורטוגל היא בסיס נהדר ממנו ניתן לחקור את שאר אירופה.

יוקר המחיה בפורטוגל

יוקר המחיה של פורטוגל עולה בהתמדה בחמש השנים האחרונות. עם זאת, המדינה נותרה הסדר יחסי בהשוואה למקומות אחרים במערב אירופה. זוג יכול היה לחיות בנוחות על 1,915 יורו לחודש, כולל 1,000 עד 1,250 יורו לחודש להשכרה.

הדולר האמריקני נותר בשיאו ההיסטורי לעומת האירו. עם זאת, אם אתה פורש עם ביצת קן מבוססת דולר או הכנסה מבוססת דולר מביטוח לאומי או פנסיה, עליך להפריש לפחות הוצאות מחיה של ארבעה חודשים כרשת ביטחון למקרה ששער החליפין של הדולר האירו יעבור נגדך באופן משמעותי.[

עלות הנדל”ן בפורטוגל

בכמה שכונות ליסבון ובמקומות מבוקשים אחרים במדינה, במיוחד ביעדים התיירותיים ביותר לאורך חוף אלגרבה, מחירי הנכסים עלו בהתמדה בחמש השנים האחרונות. בכל זאת, ניתן לקנות בית במחיר של 200,000 יורו או פחות. השקעה בבית משלך היא אסטרטגיה חכמה במדינה כמו פורטוגל בה המטבע שונה מזה של מדינת מולדתך. על ידי רכישת בית, אתה מסיר את עלויות הדיור מתקציב הפרישה החודשי שלך ולכן מבטל את כל חששות הסיכון המטבע לטווח הארוך על אותו חלק מההוצאות שלך.

בנקאות בפורטוגל

דבר עם היועץ הפיננסי הנכון עבורך
למצוא את היועץ הפיננסי הנכון שמתאים לצרכים שלך לא צריך להיות קשה. הכלי החינמי של SmartAsset תואם אותך עם יועצי הכספים הנאמנים המובילים באזורך תוך 5 דקות. SmartAsset מומחה על ידי כל יועץ ומחויב כחוק לפעול לטובתך. אם אתה מוכן להתאים לך יועצים מקומיים שיעזרו לך להשיג את היעדים הפיננסיים שלך, התחל עכשיו.

כשאתה גר בפורטוגל, עליך לפתוח חשבון בנק מקומי . אתה יכול להשתמש בחשבון פורטוגל שלך כדי לשלם חשבונות והוצאות מקומיות, תוך שמירה על חשבונך בבית. זה יחסוך את עלויות דמי ההעברה הבנקאית ואת הדאגה משער החליפין היומיומי. שימו לב כי הבנקים בפורטוגל נפתחים בשעה 9 או 9:30 בבוקר וסוגרים בשעה 15:00

גישה לאינטרנט בפורטוגל

תוכל לגשת לאינטרנט מהיר ברוב הארץ, ושירות 4G זמין יותר ויותר. ובכל זאת, אם אינטרנט טוב חשוב לכם, בצעו מחקר על השירות הזמין באזורים שונים במדינה לפני שתתחייבו לאזור. תוכלו למצוא שירות אינטרנט נהדר בחלק גדול מפורטוגל, אך לא במקומות הנידחים ביותר.

איכות המזון בפורטוגל

הדגש לבישול ולסעדה בפורטוגל הוא על פירות ים טריים. בקלה מוצג כמעט בכל תפריט, וכך גם טונה ושרימפס. מזון מהיר אינו נפוץ בפורטוגל, אז אל תמהרו לאכול ולרוץ וצפו לשירות שולחן איטי ונינוח.

התוצרת בפורטוגל היא טרייה ואורגנית, ללא הפרמיה שתשלמו עבור מזון אורגני במדינות אחרות. כל התוצרת מסומנת כדי לומר לך מאיפה זה, וזה בדרך כלל מקומי. המטבח המקומי של פורטוגל עשוי אף לסייע בירידה במשקל ולקידום בריאות טובה. דיאטת הים התיכונית נחשבת לעתים קרובות הבריא בעולם.

בעלות ונהיגה ברכב בפורטוגל

מחוץ לליסבון, קסקאיס או ערים גדולות אחרות, תצטרכו להשקיע במכונית . החוק הפורטוגלי מחייב את הנהגים לשאת עימם בכל עת רישיון בתוקף, רישום רכב, תעודת בדיקת רכב נוכחית, ממירי פנס, מעילים רעיוניים לכל אדם ברכב (בהישג יד הנהג), משקפי חילוף או אנשי קשר אם יש לך מרשם ראייה, נורות רזרב וערכת עזרה ראשונה. המשטרה יכולה לעשות עצירה ולבקש לראות את הפריטים האלה. אם נעצרת וחסרה לך משהו, אפילו זוג אנשי הקשר החילופי שלך, אתה תהיה אחראי לקנס שיש לשלם במקום. אל תדאג אם אין לך כסף מזומן כדי לכסות את הקנס. במשטרה מכוניות מזומנים אלקטרוניות במכוניותיה.

שירותי בריאות בפורטוגל

לפורטוגל רמת בריאות גבוהה. בתי חולים הם מודרניים ומאובזרים, ורופאים רבים במתקנים ציבוריים ופרטיים דוברים אנגלית. שירותי בריאות הציבור בפורטוגל זמינים לתושבים זרים חוקיים הרשומים במרכז הרפואי המקומי שלהם, ומערכת הבריאות הלאומית מכסה צרכים בריאותיים, תאונות ומחלות בסיסיות.

עלויות ביטוח הבריאות בפורטוגל נמוכות בהרבה מאשר בארצות הברית. גולים רבים משקיעים בתוכנית ביטוח פרטית המאפשרת להם לבקר במתקנים פרטיים אם יבחרו. מדיניות שירותי הבריאות השנתית שלך עשויה לעלות כמו הפרמיה של חודש בארה”ב

סגנון החיים בפורטוגל

החיים בפורטוגל נעים בקצב שלהם. היה מוכן להיתקל בניהול ובבירוקרטיה כשאתה מקים את חייך החדשים מעבר לים . אל תילחם בזה. חיבוק את ההליכה האיטית יותר. אם תושלם משימה אחת ביום, קח בחשבון ניצחון.

 

 

 

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce