כיצד לקבל ויזת זהב לפורטוגל

Free Two Woman Standing Between Buildings Under Blue Sky Stock Photo
מעוניינים לרכוש תושבות קבע ו/או אזרחות במדינה זרה?
תוכניות אזרחות/תושבות לפי השקעה קיימות מאז שנות ה-80, אך בעשור האחרון הן הפכו פופולריות באופן משמעותי. כיום, מדינות רבות, במיוחד אלו באיחוד האירופי (האיחוד האירופי) רוצות שמשקיעים יגיעו אליהן, והן יודעות שהצעת מגורים או אזרחות היא אופציה שלא קל לסרב לה.

מדינה אירופאית אחת כזו שרודפת אחר משקיעים באופן פעיל באמצעות תוכניות השקעה כאלה היא פורטוגל. תוכנית ויזת הזהב של פורטוגל היא די אופציה למי שרוצה לרכוש אזרחות/מגורים נוספת, גישה ללא ויזה לנסיעות, ומה לא. עם זאת, לפני שכל זה קורה, אתה צריך לדעת איך להשיג אחד.

במאמר של היום, אני מתכוון להציע לכם קצת תובנה לגבי תוכנית ויזת הזהב של פורטוגל.

למה פורטוגל מלכתחילה
אפשר לשאול למה לבחור בפורטוגל מלכתחילה. בעוד שיהיו דעות פרטניות לגבי המדינה, הדעה הכללית היא שמדובר במדינה אירופאית מפותחת שיכולה להציע לך גישה לאיחוד האירופי ולאזור שנגן. כמו כן, חשובה לא פחות היא העובדה שהוא שופע השפעות היסטוריות, תרבותיות ולשוניות. דירוג די גבוה מבחינת חירויות דמוקרטיות, חופש עיתונות, רמת חיים ובריאות כלכלית, פורטוגל נותרה מקום שבו אתה יכול להתיישב בלי יותר מדי דאגות. גם מנקודת מבטו של משקיע, תוכל להפיק תועלת בבוא הזמן.
תוכנית ויזת הזהב
במטרה למשוך משקיעים, פורטוגל השיקה את תוכנית ויזת הזהב שלה בשנת 2012. הוצאה על ידי הממשלה, משקיעים פוטנציאליים יכולים להגיש בקשה לתוכנית שבה ניתן לרכוש תושבות קבע ובסופו של דבר אזרחות במילוי תנאים מסוימים; הדרישות הבסיסיות הן השקעה של 500,000 אירו (יש גם אפשרות להשקיע 350,000 אירו במקרים מסוימים) בנדל”ן, רקע נקי והכנסה חוקית, ושהייה במדינה לפחות שבועיים דו-שנתי בין רבים אחרים. הויזה ניתנת לחידוש באופייה, אך רק לאחר כל שנתיים.
מה כרוך בתושבות קבע ואזרחות במסגרת התוכנית
באופן כללי, משקיעים שואפים לתושבות קבע או אזרחות במסגרת התוכנית. לאחר שתבצע את ההשקעות הדרושות, תוכל להגיש בקשה לתושבות קבע. עם זאת, תהיו זכאים לאזרחות רק לאחר 5 שנים. דבר אחד טוב בתוכנית הוא שהמגורים אינם חובה. עם זאת, אתה ומשפחתך נדרשים להקדיש לפחות שבועיים מדי שנתיים כדי שהוויזה שלך תהיה זכאית לחידוש. כמו כן, תצטרך להראות שיש לך קשרים עם המדינה. במסגרת התוכנית, כל המועמדים נדרשים להעפיל למבחן שפה ברמה היסודית, כדי לוודא שאתה יודע פורטוגזית בסיסית לפני שאתה מגיש בקשה.
מתי מקבלים את האפשרות להשקעה מופחתת?
בנקודה השנייה, הזכרתי חלופה מופחתת של 350,000 אירו. נקבע שתצטרך לבצע השקעה בנדל”ן בפורטוגל. עם זאת, אם תגיש בקשה לחלופה מופחתת זו, תצטרך לבצע השקעות בנכסים הדורשים תיקונים ושיפוץ. שירות ההגירה והגבולות (SEF) נותן אישור לפרויקטים כאלה, וחובה על המשקיעים לבחור את הפרויקט הנכון להשקעה בו. יש לציין כי אפשרות השקעה מופחתת אף יותר עבור פרויקטים דומים זמינה ב-280,000 אירו.
הטבות שנצברו במסגרת התוכנית
משקיעים לא ירצו להפוך לתושבי קבע או לאזרחים של מדינה אלא אם כן יש מה להרוויח. כמובן, משקיעים ירצו להרוויח יתרונות כספיים מההשקעות שלהם. יחד עם זאת, הם גם מחפשים יתרונות אחרים שתורמים לחיים הכלליים. במסגרת התוכנית, מועמדים מצליחים מקבלים גישה לכל האיחוד האירופי ואזור שנגן, מתקני חינוך ובריאות ותושבות משפחתית מלאה. כדאי לשים לב שהאזרחות תעניק הטבות גדולות יותר כמו זכות הצבעה וגישה למשרות ממשלתיות, אשר, מהסיבות הברורות ביותר, לא יורחב לאלה המצויים בתושבות קבע.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce