כמה עולה להוציא דרכון פורטוגלי

כמה עולה להוציא דרכון פורטוגלי?

אם אתם נמנים על האנשים שעשויים להיות זכאים לדרכון פורטוגלי, סביר להניח שהאפשרות להפוך לאזרח המדינה מעניינת אתכם. אולי אינכם רוצים ממש לעבור אל המדינה המקסימה הזו, אבל בוודאי תשמחו על הדלת הנפתחת למגוון אפשרויות בהיותכם גם מחזיקים דרכון אירופאי לכל דבר. יחד עם זאת, אתם גם בטח רוצים לדעת כמה עולה להוציא דרכון פורטוגלי, ועל כך נדבר להלן.

ליצירת קשר לחצו כאן 03-5561616

האם אפשר לחסוך?

ראשית, חשוב להבהיר שיש שתי דרכים עקרוניות להוציא את הדרכון: לעשות את זה לבד או עם משרד עורכי דין כמו שלנו המתמחה בתחום. אם תנסו להוציא את הדרכון לבד תחסכו מן הסתם את עלויות שכר הטרחה, וזהו יתרון אך לא גדול – מכיוון שמייד תבינו שהעלויות אינן כה גבוהות. מצד שני, כשמנסים להוציא לבד את הדרכון מתבזבז הרבה זמן וכסף על טעויות, אי הבנות, תשלום שכר טרחה לעורכי דין ואנשי מקצוע נוספים שבכל זאת נדרשים, הוצאות על טיסה ושהייה בפורטוגל, אובדן ימי עבודה, נסיעות, התרוצצויות ולא מעט כאבי ראש בירוקרטים. לכך מצטרפות כמובן האגרות שאותן יש לשלם בין אם מוציאים את הדרכן לבד או איתנו. לכן, בשורה התחתונה ברור למדי שעדיף להוציא את הדרכון עם משרד שמתמחה בתחום, גם בשביל הכיס וגם בשביל השקט הנפשי שלכם.

 

אז כמה זה עולה?

תהליך הוצאת דרכון פורטוגלי מורכב ממספר שלבים. לדוגמא, אחד השלבים הראשונים הוא שצריך להנפיק תעודה מטעם קהילה יהודית בפורטו או בליסבון, ובה יש אישור על שייכות ליהדות פורטוגל, מה שכרוך באגרה של כ- 500 יורו. בנוסף, יש להגיש בקשה לממשלה הפורטוגלית דרך השגרירות בישראל עבור הוצאת הדרכון, כאשר האגרה במקרה זה עולה כ- 250 יורו. כאמור, את האגרות הללו תצטרכו לשלם בכל מקרה. מעבר לכך, יש לשלם את שכר הטרחה שלנו שעומד על 10,000 שקלים, ואנו ממליצים לקחת בחשבון עוד כ- 700 יורו על האגרות וההוצאות הנלוות. יש לציין כי איננו גובים את כל התשלום מראש אלא לפי ההתקדמות שלנו בתיק שלכם. מלבד זאת, משפחות הרוצות להוציא דרכונים נוספים (ילדים, בן סוג), יכולות לעשות זאת דרכנו בעלות מופחתת.

 

לקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי בנושא מלאו את פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם משרד עו”ד גולן ושות’ בטלפון 03-5561616 או במייל Info@LawOfisrael.com.

 

 

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן