פורטוגל, מדינה עם הגבולות העתיקים ביותר באירופה, נגישה בקלות מבחינת נסיעות אל שאר העולם וממנו, מה שהופך אותה ליעד פופולרי מאוד. הארכיפלגים של האיים האזוריים ומדיירה הם אזורים אוטונומיים של פורטוגל וכמו היבשת, מציעים מזג אוויר מדהים, אורח חיים רגוע, מטבח מעולה, יינות מצוינים ונוף מדהים.

ויזת פורטוגל D7, אשר נקראת לעתים קרובות ויזה דיגיטלית נווד או ויזת הכנסה פסיבית, היא אפשרות מגורים טובה לאזרחים שאינם תושבי האיחוד האירופי שרוצים לגור בפורטוגל, כגון נוודים דיגיטליים.

ויזת D7 היא גם אפשרות מצוינת עבור פנסיונרים שיש להם מספיק הכנסה זרה פסיבית כדי לפרנס את עצמם. הכנסה זו יכולה להיות למשל מ: השכרת נכסים, השקעות פיננסיות, רווחים ודיבידנדים מחברה, משכורות, פנסיה וכו’.

מה אתה צריך לעשות כדי להגיש בקשה לויזה D7?

שלב 1

הצעד הראשון הוא קבלת מספר מס פורטוגלי ופתיחת חשבון בנק בבנק פורטוגלי. לאחר פתיחת חשבון הבנק, עליך להפקיד סכום מינימלי של כספים, כמפורט להלן:

  • אם אתה מגיש בקשה בעצמך, עליך להפקיד 8,460 יורו לשנה, או יותר; אוֹ
  • אם אתם פונים כזוג, עליכם להפקיד 12,690 אירו לשנה, או יותר.

זוהי דרישת הכנסה מינימלית נמוכה, ואם אתה יכול להוכיח שההכנסה שלך היא מעל הסכום הזה, לבקשת D7 Visa שלך יש סיכוי טוב יותר להצליח.

שלב 2

השלב השני הוא הבטחת מגורים לטווח ארוך בפורטוגל. זה כולל קניית נכס (לא נדרש סכום מינימלי במחיר), או השכרת נכס למשך 12 חודשים לפחות.

שלב 3

השלב השלישי הוא הגשת בקשה מקוונת לראיון עם הקונסוליה הפורטוגלית, במדינת מגוריכם.

לאחר שהקונסוליה הפורטוגלית תסיים את ניתוח בקשתך והמסמכים שהוגשו, הם יוציאו ויזה שתקפה ל-4 חודשים, ותאפשר לך לנסוע לפורטוגל (שתי כניסות למדינה), להגשת בקשתך לאישור שהייה. לרשויות ההגירה הפורטוגזיות (SEF).

SEF תנתח את הבקשה ולאחר מכן תנפיק את ויזת D7, שתהיה בתוקף לשנתיים. במהלך שנתיים אלה, עליך להישאר בפורטוגל לפחות 6 חודשים רצופים או 8 חודשים לסירוגין, בשנה .

אם תמשיך לעמוד בכל הדרישות, אשרת D7 שלך תהיה ניתנת לחידוש ל-3 שנים נוספות.

יתרונות נוספים של ויזה D7

  • יכולת לקבל מעמד של תושב לא רגיל (NHR) למשך 10 שנים – זה כולל פטור ממס על הכנסה זרה מסויימת אם מתקיימים דרישות ספציפיות
  • ויזה קבועה כניסה ותנועה חינם באזור שנגן, עד 90 ימים מתוך כל 180 יום
  • איחוד משפחתי
  • גישה למוסדות חינוך (כולל אלה המלמדים באנגלית, צרפתית וגרמנית)
  • יכולת עבודה כאיש מקצוע עצמאי או כשכיר
  • גישה למערכת הבריאות הפורטוגלית (SNS)
  • לאחר תקופה של 5 שנים, יכולת להגיש בקשה לקבלת תושב קבע או אזרחות פורטוגלית.

מה ההבדל בין ויזת זהב לויזה D7?

ישנם שני הבדלים עיקריים בין ויזת הזהב לוויזת D7.

ההבדל הראשון הוא שוויזה הזהב דורשת השקעה משמעותית בהשוואה לויזה D7.

בנוסף, דרישות השהייה המינימליות שונות מאוד: עם ויזת D7, המבקש לא יכול להיות מחוץ לפורטוגל במשך יותר מ-6 חודשים רצופים או 8 חודשים לסירוגין, בכל שנה קלנדרית אחת, בעוד עם ויזת זהב רק 7 ימים בשנה , בממוצע, נדרש לבלות בפורטוגל.

למה כדאי לפנות לדיקקארט?

יש מידע נרחב זמין באינטרנט שעשוי לסייע לך בהשגת תוכנית D7 Visa בעצמך, עם זאת, האמת היא שזה עשוי לבוא עם מכשולים רבים שהצוות שלנו מכיר ואשר ניתן להימנע בקלות בעזרת איש מקצוע .

בנוסף, יותר מסתם ויזה נדרשת בעת מעבר לפורטוגל. Dixcart יכולה לספק תכנון מס, בין היתר, שיכולים לסייע בעת מעבר דירה. תכנון מס נחשב הכרחי לפני המעבר שלך לפורטוגל, שכן הגעה לא מוכנה עלולה לגרום לתוצאות מס שליליות שניתן היה להימנע בקלות.