עשירי דרום אפריקה מבקשים דרכון פורטוגלי

 

Free A Woman in Brown Gown Waring a Crown Stock Photo

Photo by RedWolf: https://www.pexels.com/photo/a-woman-in-brown-gown-waring-a-crown-13923707/

 

לנוכח האקלים הכלכלי הקשה, דרום אפריקאים עשירים מחפשים כעת לעזוב את המדינה בקצב חסר תקדים.

מומחי הגירה סייבל אינטרנשיונל אומרים שהם ראו עלייה של 70% בפניות וגידול של 45% בלקוחות בשנה האחרונה.

אנדרו ריסיק, מנהל מסחרי בקבוצה ב- Sable International, אומר כי אנשים דרום אפריקאים בעלי הון גבוה הם “בינלאומיים” עצמם, עושרם, ולעיתים קרובות את העסקים שלהם מהר ככל שהם יכולים.

“הסיבות משתנות מאוד, מחששות לגבי המדיניות של ארצנו, לרצות ילדים בבתי ספר בחו”ל, לרצות לגוון את ההשקעות שלהם מהחוף או פשוט לרצות לנסוע בקלות רבה יותר ללא דרישות מאתגרות לאשרות נסיעה – הם רוצים להפוך לאזרחים גלובליים”, אמר ריסיק .

עם זאת, הוא הזהיר כי ישנם כמה שיקולים מרכזיים לפני לקיחת הכסף שלך מחוץ למדינה.

“נושא המפתח הוא שאם אתה מתכנן על המעבר, אתה צריך לבדוק את השלכות המס ואת החלפת תקנות הפיקוח לפני שתבצע את המהלך. אתה צריך תוכנית איך ומתי אתה לגשת ולהעביר את הנכסים הפיננסיים שלך ואם אתה צריך להגר כלכלית או לא, “אמר ריסיק.

“רוב האנשים צריכים להבין איך לקנות או לשכור נכס, לפתוח חשבונות בנק, להבין את חוקי המס והשלכות פיסקליות אחרות.

“אתה צריך לעשות את שיעורי הבית שלך או שיהיה לך סיוט, כל כך הרבה דרום אפריקנים לצאת למסע הזה מסוכן ומסובך עם הדרכתו של אנשי מכירות חלקה הנדל”ן preying על העובדה כי דרום אפריקאים חוששים לגבי העתיד שלהם”, הוא אמר.

יעדים

Rissik אמר כי הנוכחי תושבות מגורים ואזרחות לכלול גרנדה, קפריסין או מלטה – עם ארה”ב, בריטניה ואוסטרליה גם נותרו אפשרויות פופולריות.

“יש מסים מורכבים, עושר והשלכות העברת כספים הכרוכים ברוב העסקאות, אבל רבים מציעים גם סביבה יפה ומקלט בטוח להשקעה”, אמר.

ריסיק התווה כמה מהאפשרויות הפופולריות ביותר ומדוע הן בולטות.


אזרחות Grenada ו- E-2 ויזה אמריקאית

גרנדה היא ארץ יפה של יערות טרופיים שופעים, מפלים מדהימים וחופים חוליים מדהימים.

אמנם יש הרבה מה להציע לתושבים, את האזרחות Grenadian לפי תוכנית השקעות אינו מחייב אותך לחיות או לבקר את המדינה כדי להגיש בקשה.

גרנדה היא המדינה הקאריבית היחידה עם גישה ללא ויזה לסין. כמו כן, יש אזרחות על ידי תוכנית ההשקעה ואת E-2 ויזה המשקיעים ויזה עם ארה”ב, כלומר אזרחי Grenadian זכאים להגיש בקשה אשרת מהגרים.


מלטה וקפריסין משקיעים פרטיים התוכנית

מלטה וקפריסין מציעות שתי תוכניות אטרקטיביות ביותר להשקעה.

השקעות במלטה יכול להעניק אזרחות האיחוד האירופי בתוך 13 חודשים ויזה ללא גישה ל 182 מדינות, כולל בריטניה וארצות הברית.

קפריסין מציעה מסלול מהיר עוד יותר לאזרחות של האיחוד האירופי – מעט כמו שישה חודשים. תוכנית האזרחות שלה להשקעה מותאמת למשפחות, וכאשר ניתנה, האזרחות תקפה לכל החיים, וניתן לעבור אותה לדורות.


אמריקן EB-5 אשרות השקעה

ה- EB-5 Investor Visa מציע את אחד המסלולים המהירים והחזקים ביותר לתושבות קבע בארה”ב.

תוכנית זו כוללת משפחה מיידית, כי זה תוכנית פדרלית ארצית, היא מציעה את הזכות תושבות בכל המדינות, כולל טקסס ופלורידה, אשר ללא מס הכנסה המדינה ברמה.

הויזת ה – EB-5 מעניקה לבעליה גישה למערכת החינוך הציבורית בכל רמות הגיל, אך בארה”ב יש גם אלפי בתי ספר פרטיים, שרבים מהם רב לשוניים ומספקים מסלול לאוניברסיטאות בעלות הדירוג הגבוה ביותר בעולם. זהו אחד המסלולים המהירים ביותר לתושבות ואזרחות קבועות בארה”ב.


פורטוגל של ויזה הזהב ותוכניות NHR

אתה יכול לקבל פורטוגזית – ואת אירופה – תושבות על עצמך ועל המשפחה שלך על ידי השקעה בפורטוגל.

זה מוביל להשקעה הנכס קול זכויות התושבות בשבילך ועל המשפחה הקרובה שלך במדינה אירופית מדהימה, בסופו של דבר מה שהופך אותך זכאי להגיש בקשה לאזרחות פורטוגזית, בכפוף לעמוד בדרישות מסוימות הכוללות בדיקה בסיסית בשפה הפורטוגזית. יתרון נוסף של תוכנית זו הוא מינימום נמוך להישאר דרישות, בממוצע רק שבוע בכל שנה.

תוכנית מגורים לא-מוגשתיים (NHR) הוצגה בפורטוגל בשנת 2009. מטרתה היא למשוך השקעות זרות למדינה על ידי הצעת הטבות מס אטרקטיבי תמריצים expats כדי לשקול פרישה בפורטוגל. התוכנית מציעה הפחתת מס של 10 שנים על הכנסה בחו”ל זכאים – כולל פנסיה פרטית ודיבידנדים של החברה.


אפשרויות ההגירה האוסטרלית

אוסטרליה היא בחירה פופולרית עבור הגירה מדרום אפריקה בזכות איכות החיים הגבוהה שלה, הכלכלה משגשגת ואוכלוסייה מגוונת. המדינה היא כבר ביתם של עשרות אלפי גולים מכל רחבי העולם. המציע אקלים חיים דומים בדרום אפריקה, יעד זה יכול לעשות מהלך בינלאומי מרגיש פחות מרתיע.

יש מגוון רחב מאוד של מסלולי ויזות ואפשרויות ההגירה האוסטרלית. בחירה פופולרית היא עסקים חדשנות ויזה, מתאים אם אתה הבעלים ולהפעיל עסק מצליח. זה תקף במשך ארבע שנים ושלושה חודשים, ומאפשר לך ולבני משפחתך לחיות, ללמוד ולעבוד באוסטרליה, ובסופו של דבר להיות זכאי לישיבת קבע.


אזרחות בריטית והגירה

בריטניה נותרה יעד הגירה פופולרי עבור דרום אפריקאים. חוקי הלאום הבריטי מורכבים באופן יוצא דופן, ואנשים רבים הטוענים לאזרחות בריטית אינם מודעים לזכויותיהם.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce