פורטוגל ויזה זהב השקעות נדל”ן |  השינויים של 2022

 

Free Photo Of Woman Wearing Denim Shorts Stock Photo

 

ויזת הזהב של פורטוגל עברה כמה שינויים משמעותיים ב-1 בינואר 2022. על פי הכללים החדשים, השתנו האזורים שבהם אתה יכול לבצע השקעות נדל”ן כדי לזכות בוויזת הזהב של פורטוגל. עבור שיטות מסוימות, סכומי ההשקעה גדלו.

עם כניסת השינויים לתוקף, משקיעי נדל”ן פוטנציאליים רבים תוהים האם ההשקעה שלהם עדיין יכולה להיות זכאית לקבלת ויזת זהב פורטוגזית. נכון שהיה בלבול ופאניקה, עם זאת, הכללים החדשים לא מורידים את הסיכויים שלך לקבל ויזת זהב של פורטוגל באמצעות רכישת נדל”ן. 

במאמר זה, אנו הולכים לתת לך הסבר מפורט על השינויים בנוגע לנדל”ן וכיצד אתה עדיין יכול להיות זכאי לקבלת ויזת זהב של פורטוגל.

שינויים בוויזת הזהב של פורטוגל במבט חטוף

שני שינויים עיקריים הוכנסו:

 • שינוי מס’ 1: נוגע לשיטת הנדל”ן:
  • המקום שבו אתה יכול לקנות נכס למגורים הוגבל לכמה מיקומים
 • שינוי מס’ 2: נוגע לכל שיטות ההשקעה האחרות:
  • גויסו סכומי השקעה עבור העברות הון, השקעות תרבות ומנויים לקרן

אמנם השינויים לגבי הסכומים היו ברורים, אך יתכן וקשה להבין את ההגבלות על מיקום לרכישת נכס. כדי לקבל הבנה טובה יותר, חשוב לך להכיר את תנאי צפיפות נמוכה ו אזורים בצפיפות גבוהה , כמו גם פנים ועל אזורים שאינם הפנים .

ה”צפיפות” מגדירה את הסכום המינימלי שעליך להשקיע כדי להיות זכאי לבקשת ויזת הזהב שלך. אם באזור יש פחות מ-100 תושבים לקמ”ר או תוצר לנפש של פחות מ-75 אחוז מהממוצע הארצי, זה נקרא ” צפיפות נמוכה “.

ב”אזורים פנימיים ” אתה חופשי לבצע השקעות נדל”ן למגורים או לא למגורים. עם זאת, ב”לא פנים ” אתה יכול להשקיע רק בנכסים שאינם למגורים, כגון נכסים מסחריים, משרדים או בתי מלון.

אפשרויות השקעה בנדל”ן זכאיות עבור ויזת הזהב של פורטוגל

כפי שדיברנו, השקעה בנדל”ן היא עדיין אופציה עבור משקיעי ויזת הזהב של פורטוגל . להלן המסלולים שאתה יכול לקחת כדי להעפיל:

נדל”ן למגורים

אתה יכול לבחור לקנות נדל”ן למגורים באזור פנים ייעודי ולשלם €500,000. 

השקעה של 350,000 אירו אפשרית גם אם הנכס הוא חלק מפרויקט שיקום עירוני. אם נכס זה למגורים נמצא באזור המיועד ל”צפיפות נמוכה”, אתה גם זכאי לירידה של 20 אחוז על סף ההשקעה המינימלי. 

נדלן מסחרי

אתה יכול לקנות נדל”ן מסחרי בכל מקום בפורטוגל כל עוד הוא שווה לפחות 500,000 אירו. 

השקעה של 350,000 אירו אפשרית גם אם הנכס הוא חלק מפרויקט שיקום עירוני. אם הנכס המסחרי הזה נמצא באזור ייעודי של “צפיפות נמוכה”, אתה גם זכאי לירידה של 20 אחוז על סף ההשקעה המינימלי. 

גם נדל”ן מסחרי וגם למגורים

ביצוע השקעות נדל”ן מסחריות או מגורים באיי מדיירה או האיים האזוריים יכשיר אותך לקבלת ויזת זהב של פורטוגל. סכום ההשקעה הוא 500,000 אירו

שוב, אם הנכס הוא חלק מפרויקט שיקום, סכום ההשקעה המינימלי יורד ל-350,000 אירו. 

אין הנחה זמינה מכיוון שהאיים הללו אינם כלולים באזורי הצפיפות הנמוכה של פורטוגל .

השקעות נדל”ן בליסבון, פורטו ואלגארבה

אז אתה רוצה להשקיע בחשודים הרגילים… ליסבון, פורטו ורוב אזור אלגרבה רשומים כאזורים “לא פנים”. 

זו הסיבה שהשקעה בנדל”ן למגורים במקומות אלה לא תזכה אותך לויזה מוזהבת של פורטוגל. עם זאת, אתה חופשי לבצע השקעה בנדל”ן מסחרי ביעדים פופולריים אלה ועדיין לקבל ויזת זהב של פורטוגל. 

שימו לב שמשרדים, בתי מלון או דירות ברישיון Airbnb הם קטגוריות פופולריות של נכסים מסחריים והיו פופולריים מאוד בקרב משקיעים בינלאומיים, עוד לפני שהשינויים נכנסו לתוקף.

יתכן שאתה חושב שרכישת בית במקומות פופולריים והזכאות לקבלת ויזת זהב בו זמנית אינה אפשרית. אבל זה לא נכון. למרות שהמקומות ה”מפורסמים” ביותר נלקחו מהמשוואה, ישנם מיקומים רבים שבהם תוכלו למצוא את בית החלומות שלכם. אלג’זור, מיני כפר חוף באלגרבה, הוא דוגמה לכך. זהו מקום אידיאלי שבו אתה יכול להיות רחוק מההמונים, אבל אתה תהיה במרחק שעת נסיעה אחת מפארו, בירת האזור.

עמק דורו, שאליו ניתן להגיע בקלות מפורטו, הוא אזור זכאי נוסף שבו אתה יכול לקנות בית ולהגיש בקשה לוויזת זהב. הודות לתיירות האקולוגית הגוברת, הנדל”ן בעמק דורו הופך לפופולרי מאוד. 

נקודות חשובות על השקעות נדל”ן ויזת זהב של פורטוגל

 • אתה עדיין יכול לבצע השקעה בנדל”ן בפורטוגל ולקבל ויזת זהב
 • למרות שנכסי מגורים בליסבון, פורטו וערי חוף פופולריות אינם זכאים כעת לוויזת הזהב של פורטוגל, יש הרבה מקומות שלא התגלו בהם תוכלו למצוא בית נחמד
 • אזורי צפיפות נמוכה או פנים אינם נוחים פחות משאר חלקי הארץ מכיוון שיש להם פוטנציאל פיתוח משמעותי
 • אם אתם מחפשים נכס מסחרי, אין הגבלה גיאוגרפית
 • אם אתם מחפשים נכס למגורים, אפשר למצוא אזורים זכאים קרובים לליסבון, פורטו או אלגרבה
 • ניתן לקבל הנחות אם הנכס נמצא באזור שיקום עירוני או שהוא זקוק לשיפוץ

סיכום

כפי שהסברנו, קבלת ויזת זהב בפורטוגל באמצעות רכישת נדל”ן עדיין אפשרית. לאחר שתעברו על כל התחומים, תבינו שסצנת הנדל”ן של פורטוגל היא מאוד מגוונת ומבטיחה.

צור איתנו קשר כדי לדבר עם אחד מחברי הצוות המומחים שלנו בפורטוגל שיוכל לסייע לך בכל השאלות שלך בנוגע להשקעה בנדל”ן גולדן ויזת פורטוגל.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce