פורטוגל ויזת זהב מכריזה על הקטנת סכום ההשקעה וטיפול מהיר יותר לקבלת ויזת זהב לפורטוגל

ויזת הזהב של פורטוגל היא חדשה וייחודית למי שיש לו אמצעים או עסקים בפורטוגל. עם סכום נמוך וקבלת אירופאי תוך חמש שנים, זו הזדמנות מצוינת לכולם. יחד עם היתרונות האחרים הנלווים להיות בעל ויזת זהב של

פורטוגל, תוכל לחיות, לעבוד וללמוד בפורטוגל ולטייל ברחבי אירופה.

 

Free Woman Taking Photo in Front of Woman Across Table Selective Focus Photography Stock Photo
תוכנית ויזת הזהב של פורטוגל היא תוכנית טובה למי שרוצה בנכסי נדל”ן ולהגיש בקשה לאירופה. תוכנית ויזת הזהב של פורטוגל מציעה כניסה נמוכה, עלויות נמוכות וזמן עיבוד מהיר. זה גם נותן לך את הזכות לחיות, לעבוד וללמוד בפורטוגל ולטייל ברחבי פורטוגל והשנגן. זה מצוין למי שמחפש לבצע השקעה שתשתלם עם הפיכתה לאירופה.
בהשוואה לתוכניות אחרות של ויזת זהב, ויזת הזהב של פורטוגל היא אחת המשתלמת והאטרקטיבית ביותר בגלל היתרונות שלה. אפשרויות מציאותיות, דרישות שהייה קצרות, והמהירות להפוך לאיחוד האירופי.
אפשרויות ההשקעה בוויזת הזהב של פורטוגל מתחילות ב-280,000+ יורו. סכום נמוך משמעותית בהשוואה לדרישות המדינות הסובבות. באוסטריה, תידרש להשקיע לפחות 2,000,000 אירו אם ברצונך להפוך לאזרח אוסטרי וההשקעה המינימלית במלטה היא 690,000 אירו.
ישנן מספר דרכים להגר לפורטוגל. ויזת הזהב היא הדרך המהירה ביותר לקבל אישור שהייה קבוע או אזרחות פורטוגזית.
בעוד שתכניות אחרות ידרשו 8 עד 10 שנים כדי לקבל דרכון, ויזת הזהב הפורטוגלית דורשת המתנה של חמש שנים כדי להגיש בקשה לאזרחות על ידי מילוי פורמליות משפטיות פשוטות.
אתה יכול להבטיח אזרחות כפולה, אין דרישות נוספות לכך, אך אנו ממליצים לבדוק שמותר אזרחות כפולה במדינה שלך. אולם במציאות, מעטות המדינות שבודקות שהשתחררת מהאזרחויות האחרות שלך.
אחד היתרונות של חיים בפורטוגל הוא הקרבה למדינות משגשגות רבות. נסיעות עסקים פשוטות בהשוואה למגורים ביבשת אחרת. אתה יכול לבדוק את המדינות החברות באיחוד האירופי כאן.
הודות להשקעות המרובות שנעשו בפורטוגל, הכלכלה המקומית צומחת ללא הרף ופתוחה לחידושים טכנולוגיים – והמקום הטוב ביותר לעבודה מרחוק.
פורטוגל ידועה ביופייה, ודירוג הבטיחות משפר את כל היתרונות לתיירים, משקיעים ותושבים חדשים. מדינה מבוקשת בשל הנוף, מיקומה והנכסים המשתלמים.
נסיעה ללא ויזה בתוך אזור שנגן למשך 90 יום כל 180 יום. נשמע טוב, נכון?
אם תבחר באזרחות פורטוגזית, תקבל דרכון פורטוגלי ותוכל לנסוע ללא ויזה ליותר מ-100 מדינות – כולל ארה”ב, קנדה ואוסטרליה. בנוסף, אתה ובן זוגך יכולים לעבוד בחופשיות ברחבי אזור שנגן ללא הגבלות נסיעה. גם המשפחה שלך תהנה מהטבות אלו.
אחת ההטבות האטרקטיביות ביותר עבור אנשי עסקים היא הטבות המס הנדיבות. תוכנית התושבים הלא רגילים (NHR) מספקת הטבות מס למי שעובר לפורטוגל.

 

 

 

 

 

 

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce