פורטוגל: מדינה אידיאלית אם אתם מחפשים להשקיע בנדל”ן

רק לפני 10 שנים, 20% מעיר הבירה של פורטוגל, ליסבון, הייתה במצב של חורבן. פורטוגל הייתה הפינה הנשכחת של אירופה, אחותה העלובה של ספרד. הכנסת תכנית אשרת הזהב בשנת 2012 שינתה את כל זה וכיום פורטוגל היא יעד הנכס החם ביותר באירופה ובירתה אחת הערים המתוירות ביותר ביבשת .נתח ההשקעות הזרות בנכסים היוקרתיים של ליסבון עומד על 59%מדהימים. כל כך הרבה מפורסמים, כמו מדונה וג’ון מלקוביץ ‘, רכשו נכס בליסבון ובאלגרבה שהמקומיים נקטו בהתייחסו אליו בצחוק כאל “קליפורניה”. אשרת הזהב בהחלט עוררה את עומס העניין הזר, אך ישנן סיבות רבות אחרות לכך שאנשים אוהבים את פורטוגל.

זה מקום מקסים לחיות בו

זו מדינה עם רצועת חוף וחופים של 1,000 קילומטרים אשר זכו לשבחים כטובים בעולם. הדרום נהנה מממוצע של 300 ימי שמש בשנה והחורפים קצרים ומתונים. פורטוגל כבר דורג כמו 4 th המדינה הבטוחה ביותר בעולם ואת שירותי הבריאות והחינוך שלה הם ברמה גבוהה. יוקר המחיה שלה הוא מהזולים באירופה, נמוך בכ -50% מארצות הברית, ואיכות חייו היא מהגבוהות ביותר.

המורשת התרבותית העשירה במדינה באה לידי ביטוי בשפע של אמנות ואדריכלות יוצאת דופן וסצנת האמנות העכשווית תוססת ומשגשגת. וכאילו זה לא מספיק, תוכלו ליהנות מיינות מקומיים מצטיינים וממאכלי הים הטריים ביותר שתמצאו בתוך כמה מהנופים היפים באירופה.

אז מה היא תוכנית הזהות של ויזה?

מספר מדינות באירופה מפעילות תוכנית של ויזה זהב, אך פורטוגל היא ללא ספק הנדיבה והפופולרית ביותר. עבור השקעה של עד 280,000 יורו, משקיע זר הופך להיות זכאי לויזה עבורו ועבור משפחתו. המשמעות היא זכויות תושבות ונסיעות חינם בתוך הנגיף

בתוך חמש שנים אז בעל הויזה זכאי לדרכון פורטוגזי מלא וכדי למלא את דרישות השהות תצטרך להיות במדינה לפחות לשבעה ימים בשנה.

שוק דיור שאינו מראה שום האטה

לפני המגיפה, ערכי הנכסים הפורטוגלים עלו משנה לשנה. בין 2016 ל -2020 מחירי הנכסים בליסבון עלו ב -49% ובעיר הצפונית פורטו ב -83%. המגיפה האטה את העליות ברוב הארץ, אך לא באלגרבה, שם המחירים עלו ב -12% נוספים בשנת 2020. למרות קוביד, בשנת 2020 למעשה נרשמה עלייה בהיקף ההשקעות בנכסים והאינדיקציות הן שככלכלת פורטוגל מתאושש, המחירים ימשיכו לעלות.

גורם אחד שעשוי להניע את הביקוש באזורים מסוימים הוא סיומה הקרוב של תכנית ויזה הזהב לליסבון, אלגרבה ופורטו, אם כי עדיין יש הרבה אזורים אחרים במדינה שמושכים עניין מצד מפתחים ומשקיעים . 

5/5 - (1 vote)

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן