פורטוגל – מרכזי שירות לאזרח ייפתחו בספטמבר

 

חנויות אזרחים (Loja do Cidadão) בהן תוכלו לשנות את כתובת הזהות שלכם, להשיג תעודות, לחדש רישיונות נהיגה וכו ‘צריכות לחזור לפעילות רגילה בתחילת ספטמבר, ולהתחיל לספק שירות פנים אל פנים ללא צורך בפגישות קודמות.

הממשלה הכינה תעודה, שפורסמה ב- Diário da República, המפרטת קווים מנחים לשירותים ללא פגישה מראש בחנויות אזרחים. חבר הלשכה לסוכנות המודרניזציה המנהלית פאולו מאוריטי, בשיחה עם לוסה, הסביר כי המטרה היא, עם התכנון, לחזור לנורמליות בספטמבר, אם התפתחות המגיפה והחיסון יאפשרו זאת.

“אם האבולוציה של המגיפה מאפשרת, אנו יוצרים דרכים להיערך לקראת החזרה של החנויות בספטמבר עם שעות פתיחה ושירות מלא ורציף”, אמר. פאולו מאוריטי הזהיר כי למרות ששירות פנים-אל-פנים ב -60 חנויות האזרחים חשוב, עדיין יש אמצעי שירות חלופיים שצריך להמשיך להשתמש בהם.

על פי התעודה של משרד המודרניזציה של המדינה והמינהל הציבורי, בהחלטת מועצת השרים, המתקנת את האמצעים החלים במצב אסון, במסגרת מגפת הקוביד -19, צפויים היה לפעול צעדים בהתאם על התקדמות המגיפה. על פי החלטה זו, כאשר יגיע לרמה של 70 אחוז מהאוכלוסייה עם חיסון מלא, על הממשלה לקבוע את יישומם של אמצעי טיהור מסוימים, כלומר שחנויות האזרח יתחילו לספק סיוע פנים אל פנים ללא צורך פגישה מראש.

יותר מ -6.7 מיליון איש (66 אחוזים) המתגוררים בפורטוגל סיימו חיסון נגד קוביד -19, חושף הדו”ח השבועי של משרד הבריאות שפורסם ביום שלישי. על פי דו”ח החיסון, נכון ליום ראשון 6.76 מיליון איש (66 אחוזים) סיימו את החיסון ו -7.79 מיליון (76 אחוזים) לקחו לפחות מנה אחת של חיסון.

התעודה מופיעה כעת בהתאם להגדרות ההחלטה, תוך ציפייה למכלול הנחיות לתפקוד חנויות האזרח בהקשר זה, בהתחשב בכך שהסוכנות למודרניזציה מנהלית, כישות המנהלת של רשת חנויות האזרח, צריכה לשקול כמה קווים מנחים.

בנוסף לחידוש שעות הפתיחה ושירות מלא ורציף, מומלץ ליישב את השירות ללא תור והשירות שנקבע קודם לכן, כך שלא ייפגע. מאידך גיסא, הדיפלומה קובעת כי השירותים הכפופים לביקוש רב יותר חייבים למצוא פתרונות להיענות רבה יותר, כלומר על ידי סקירת זמני תזמון, השפעה על העובדים למיון או תזמון והדגשת תחנות שירות לשירות לא מסומן ו/או החלפת שתי השיחות.

אזרחים שאינם יכולים לקבל סיוע במהלך נסיעתם חייבים לקבל פגישה בזמן. הכניסה לשירותים אלה עם שותפים צריכה להתקבל רק כאשר היא הכרחית ויש למסור לרכז/יחידת הניהול של החנות בהתאמה את מספר הסיסמאות שניתן לחלק לאזרחים ללא תזמון מראש, בכל גוף. להבטיח את פרסומו.

במקומות אזרחים הממוקמים בחנויות אזרחים שיש להם יותר מנקודת שירות אחת, עדיף להקצות אחד מהם לשירות לא מסומן והשני לשירות קבוע. בתעודה שאליה הייתה גישה ללוסה, הממשלה גם קובעת כי יש לכבד את התפוסה המרבית של החנות בכל עת, תוך התחשבות תמיד במידע ממערכת ספירת האנשים בתוך החנויות שיש בהן. אזרחים בהמתנה (עם או בלי פגישה), החורגים מהיכולת המורשית, חייבים להמתין מחוץ למתחם, בהתאם לכללי ההתרחקות החברתית. מי שאינו מבצע היגיינת ידיים בכניסה או שאינו עוטה מסכה או מגן, ייאסר עליו להיכנס לחנויות האזרח.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce