צעדים חדשים בפורטוגל: כל מה שאתה צריך לדעת

 

אמצעים חדשים אלה מכסים מסעדות, בתי קפה, מאפיות, אירועים, חתונות, קיבולת חנויות ותחבורה ציבורית, כמו גם סיום פגישות חובה לחנויות אזרחיות.

צעדים חדשים אלה הוכרזו, בתום ישיבת מועצת השרים יוצאת הדופן ב -20 באוגוסט, על ידי שרת המדינה ונשיאותה, מריאנה ויירה דה סילבה, בפועל כראש ממשלה, בעת שהיא מחליפה את ראש הממשלה, אנטוניו קוסטה. , במהלך החגים שלו.

לדברי השר, צעדים אלה, שייכנסו לתוקף ב -23 באוגוסט, הם חלק מהשלב החדש של הקלות בנעילה – צעד שננקט בשל ההודעה כי 70 אחוזים מהאוכלוסייה בפורטוגל מחוסנים כעת במלואם.

מסעדות, בתי קפה ומאפיות

מסעדות, בתי קפה ומאפיות מוגבלים כיום לשמונה אנשים לכל קבוצה בפנים ול -15 איש לקבוצה על טרסות.

נכון לעכשיו, לגבי מספר האנשים לשולחן במסעדות, בתי קפה ומאפיות, הכלל הוא שישה אנשים לשולחן בפנים ו -10 אנשים לשולחן במרפסות. הצעד החדש נכנס לתוקף החל מה -23 באוגוסט.

אירועים, טבילות וחתונות

לדברי השר, בשלב השני הזה של הקלות במגבלות הנעילה, מופעי התרבות יהיו בעלי 75 אחוזי קיבולת (בהשוואה ל -66 אחוזי הקיבולת הנוכחיים), כמו גם אירועים כגון חתונות וטבילות. הצעד החדש נכנס לתוקף החל מה -23 באוגוסט.

שירותים ציבוריים

שירותים ציבוריים, כגון חנויות אזרחים, יפעלו ללא תור מראש החל מה -1 בספטמבר.

מריאנה ויירה דה סילבה מסרה כי “שירותים ציבוריים, במקרה של חנויות אזרחיות בהן פעלו רק לאחר פגישה מראש, החל מה -1 בספטמבר, ובתנאים שכבר הוכרזו השבוע, יפעלו ללא תור מראש”.

תחבורה ציבורית

לתחבורה הציבורית לא תהיה עוד מגבלת קיבולת החל מיום שני, 23 באוגוסט.

“התחבורה הציבורית כבר אינה מוגבלת ביכולת שלה ועכשיו מותר להשתמש במושבים הקדמיים בהובלת מוניות ובהסעה פרטנית של נוסעים ברכבים לא מאופיינים מפלטפורמה אלקטרונית”, נכתב בהודעת מועצת השרים.

התחבורה הציבורית לפיכך כבר אינה כפופה למגבלות שהיו עליהן מאז 10 ביוני, כלומר קיבולת של שני שלישים, ובמקרה של מוניות ו- TVDE, איסור על שימוש במושבים קדמיים.

קיבולת חנות מקסימלית

הקיבולת המרבית של החנויות תגדל מחמישה האנשים הנוכחיים לכל 100 מ”ר לשמונה אנשים.

“ביחס ליכולת המפעלים המסחריים, שבעבר היו חמישה אנשים לכל 100 מ”ר, הוא משתנה לשמונה אנשים לכל 100 מ”ר,” אמרה מריאנה ויירה דה סילבה.

לבישת מסכות בכבישים ציבוריים

בנוגע לשימוש חובה במסכות בכבישים ציבוריים, חזר השר על כך שהיכולת להתלבט בנושא כה חשוב שייכת לאסיפת הרפובליקה, כך שכרגע אין שינוי בהקשר זה.

5/5 - (1 vote)

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן