היתרונות של הוצאת אזרחות אירופאית

אין ספק שאזרחות ודרכון אירופאי מהנחשקים בעולם לאור זכויות רבות שהם מעניקים למחזיקים בהם. את הדרכון יכול לקבל כל מי שנושא באזרחות באחת ממדינות האיחוד. כך למשל, ספרד ופורטוגל מאפשרות ליהודים צאצאי גירוש ספרד לקבל אזרחות. במשרד עורכי דין גולן ושות’ המתמחה בעניין הוצאת אזרחות אירופאית למגורשי ספרד תוכלו לבדוק את זכאותכם בנושא, וכן תזכו בליווי מקצועי לכל אורך הליך הגשת הבקשה לאזרחות מול רשויות ספרד ו/או פורטוגל.

היתרונות של דרכון אירופאי

הוצאת דרכון אירופאי מעניקה לבעליו שורה ארוכה של יתרונות מהותיים. העיקריים שבהם הינם:

  • אזרחות כפולה- אזרחות אירופאית המושגת באמצעות דרכון ספרדי או פורטוגלי מתירה החזקה של אזרחות כפולה. כך תוכלו לשמר את אזרחותכם הישראלית וליהנות מכל היתרונות של אזרחות אירופאית.
  • מגורים- אפשרות להתגורר בכל אחת ממדינות האיחוד האירופאי ללא צורך בהליכים או אישורים מיוחדים.
  • תנועה- מעבר חופשי בין כל מדינות האיחוד האירופאי ללא מגבלה של זמן ועבור כל מטרה. בנוסף, דרכון אירופאי יאפשר לכם להיכנס ביותר חופשיות ובתנאים יותר נוחים למדינות רבות אחרות ברחבי העולם. כך למשל, תוכלו לקבל ויזה לארה”ב דרך האינטרנט במחיר מוזל.
  • לימודים- אפשרות ללמוד בכל מדינה באיחוד האירופאי בתנאים מקלים ועם שלל הטבות לרבות שכר לימוד חינם, דמי מחייה ועזרה בשכר דירה.
  • עבודה- תוכלו לעבוד בכל אחת ממדינות האיחוד ללא צורך באישורי העסקה ו/או אישורים אחרים וללא מגבלה של זמן עם תנאי שכר והעסקה זהים לאזרחי המדינה. כמו כן תוכלו לבצע בקלות עסקאות שונות, לרבות רכישת נדל”ן.

מתמחים בהוצאת אזרחות אירופאית למגורשי ספרד

משרדנו מתמחה בכל הקשור לנושא קבלת אזרחות אירופאית למגורשי ספרד ויש מאחוריו מאות לקוחות שזכו לקבל דרכון ואזרחות פורטוגלית וספרדית. קודם כל נסייע לכם בבחינת זכאותם לאזרחות על ידי בדיקת השורשים ההיסטוריים על פי שם משפחתכם ואמצעים נוספים. כמו כן נלווה וננהל עבורכם את ההתקשרות מול מוסדות הדת היהודים ומוסדות הממשל במדינות אלו, וכן נסייע בכל הליך הגשת הבקשה באופן יעיל, מהיר וחסכוני. זאת עד לקבלת האזרחות המיוחלת.

קבלת אזרחות אירופאית

למידע נוסף לחצו כאן
לקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי להוצאת אזרחות אירופאית למגורשי ספרד, מלאו את פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם משרד עו”ד גולן ושות’ בטלפון 03-5561616 או במייל Info@LawOfisrael.com.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce