שבעת המקומות הטובים ביותר לקבלת דרכון שני באירופה


שבעה מקומות הכי טובים כדי לקבל תושבות ודרכון שני באירופה

Free Igreja do Carmo, Porto, Portugal  Stock Photo

Photo by Ninety Studio: https://www.pexels.com/photo/igreja-do-carmo-porto-portugal-10831157/

 

האמריקאי מעוניין להקים תושבות או אזרחות באירופה יש אפשרויות יותר היום מאשר בהיסטוריה, תלוי כמה זמן וכסף אתה מחפש להשקיע כדי להשיג את המטרה.

אם יש לך את התקציב, למשל, אתה יכול לעשות 250,000 יורו תרומה לאמנויות בפורטוגל ולקבל תושבות, ובסופו של דבר, אזרחות באותה מדינה בתמורה.

מצד שני, אתה יכול גם זכאי תושבות בפורטוגל פשוט על ידי מראה שאתה עומד בדרישה של המינימום הכנסה של כ 1,200 יורו לחודש לאדם.

אם אתה באמת רוצה לחיות בפורטוגל, זו אפשרות להמשיך. בדרך זו, אתה צפוי להיות נוכח פיזית בארץ לפחות 183 ימים בשנה. ההסמכה עם השקעה באמנויות (באמצעות תרומה ממשלתית), דרישת הנוכחות הפיזית שלך היא רק שבעה ימים בשנה.

תוכניות כאלה – שיש להן מינימום או לפעמים אפילו אין צורך לבלות זמן במדינה – נחשבים כאפשרויות לגיבוי, ומעניקות לך את הזכות לחיות במקום אחר אם אי פעם תחליט שאתה רוצה.

הטוב ביותר הידוע בין גיבוי אפשרויות התושבות (כי בסופו של דבר להוביל לאזרחות) הם מה שנקרא תוכניות ויזה הזהב, אשר אתה זכאי על ידי ביצוע השקעה בארץ, בדרך כלל בתחום הנדל”ן אבל לפעמים דברים אחרים, יותר מדי.

קפריסין

כדי להעפיל תושבות ואזרחות בקפריסין באמצעות השקעה בנדל”ן אתה חייב להשקיע לפחות 300,000 € על הנכס. המלכוד הוא שזה חייב להיות נכס חדש בפיתוח מאושר על ידי הממשלה.

רוב המדינות דורשות השקעות נדל”ן שבוצעו כדי להעפיל התושבות שיתקיים ישירות על שם המבקש. זה עושה תכנון הנדל”ן והימנעות probate מסובך יותר. קפריסין, לעומת זאת, מאפשר הנדל”ן יתקיים בישות עם המבקש העיקרי עבור תושבות (ובן הזוג, אם יש אחד) כמו הבעלים מועיל.

הדרישה בזמן-לארץ היא רק אחת לשנתיים. ניתן להגיש בקשה להתאזרחות לאחר שבע שנים של תושבות. אתה חייב להיות במדינה מלאה עבור 12 חודשים לפני הגשת בקשה לאזרחות. לאחר שתתאזרח, אתה צפוי לחיות בארץ ללא הגבלת זמן. זה לא אומר שאתה חייב להיות בקפריסין 365 ימים בשנה למשך שארית חייך, אבל אתה צריך מתכוון לגור בקפריסין אם אתה רוכש אזרחות.

יוון

ב 250,000 יורו, דרישת ההשקעה המינימלית של יוון היא נמוכה מזו של רוב תוכניות תושבות אירופה אחרים. מחירי הנדל”ן באזורים רבים של יוון הם under-valueed, כמו המדינה רק מתחיל להתאושש משבר העשור הארוך ביותר שלה חוב לאומי, כלומר 250,000 יורו לקנות עבור תוכנית הזהב ויזה זה של המדינה עובר דרך ארוכה.

למעשה, אתה יכול להיות קשה לבזבז את זה. אין בעיה, כמו יוון (כמו מדינות רבות המציעות תוכניות אלה) מאפשר לך לשלב רכישות רכוש להגיע לסף 250,000 €.

לתוכנית של יוון אין שום דרישה בזמן-במדינה, כלומר אתה יכול להשקיע פיסת רכוש ביוון, תינתן יוון התושבות, ולאחר מכן לנוע באזור שנגן מבלי דורך רגל ביוון שוב אם אתה לא רוצה ( אתה צריך לבקר פעם אחת כדי להשלים את התושבות ניירת ולקבל את האישור שלך).

עם זאת, אם אתה גם רוצה דרכון יוונית, תצטרך לתכנן לבזבז זמן בארץ, ולו רק כדי ללמוד את השפה, דרישה להתאזרחות. אתה לא צריך להיות שוטפת … רק בקיאים, אבל אפילו זה אומר ללמוד אלפבית חדש.

כמו כן שים לב כי יוון המנדט שירות צבאי עבור גברים יוונים מתחת לגיל 45. זה לא יכול להיות דאגה לך, אבל לשמור את זה בחשבון אם תוכנית האזרחות השנייה שלך כוללת את הילדים שלך.

לטוויה

לטביה היה פעם touted בתור המקום הטוב ביותר והקלה ביותר באיחוד האירופי כדי להעפיל תושבות. במקור, זה המינימום של הנדל”ן הזה דרישת הנדל”ן היה 160,000 €. כיום, זה 250,000 € בתוספת 5% דמי היישום מבוסס על מחיר הנכס.

אתה רק צריך לבקר את המדינה פעם בשנה כדי לשמור על מעמד התושבות שלך, אבל אם המטרה שלך היא דרכון שני, תצטרך לבצע יותר זמן, כולל החיים בלטביה במשרה מלאה במשך 12 חודשים לפני הגשת בקשה להתאזרחות .

לאחר חמש שנים כתושבת קבע, ניתן להגיש בקשה לאזרחות, אך היתר הישיבה הראשוני יהיה זמני בחמש השנים הראשונות. משמעות הדבר היא כי פרק הזמן המפורסם חמש שנים לפני שהפך זכאי להתאזרחות הוא למעשה מינימום של 10 שנים.

כמו יוון, לטביה דורשת שטף בלטבית להיות אזרח. יתר על כן, המדינה אינה מזהה אזרחות כפולה.קבלת תושבות לטביה רק ​​הגיוני אם אתה רוצה לחיות שם והם מוכנים לוותר על הלאום הנוכחי שלך דרכון.

מלטה

אזרחות של מלטה על ידי תוכנית השקעות מאפשר לך להגיש בקשה להתאזרחות לאחר 12 חודשי תושבות אם אתה לבצע רכישה הנדל”ן עבור 350,000 יורו או יותר, להשקיע 150,000 יורו באגרות חוב ממשלתיות, ולתרום 650.000 יורו לקרן הלאומית לפיתוח חברתי. תרומה נוספת של 25,000 יורו נדרש אם אתה החלת עם בן זוג. בנוסף, אתה חייב לחיות במלטה לפחות חצי שנה במהלך אותם 12 חודשים.

זוהי תוכנית מסלול מהיר. אחרת, אתה יכול להעפיל תושבות עם רכישת נדל”ן של 320,000 יורו (270,000 יורו אם אתה קונה על האי מלטזית של גוזו), בתוספת השקעה של 250,000 יורו באגרות חוב ממשלתיות מלטזית תרומה ממשלתית של 30,000 יורו. בעוד הנדל”ן ואת איגרות החוב הממשלתיות יכול להרוויח לך החזר על ההשקעה, התרומה היא הוצאה. אתה לא תקבל את זה בחזרה.

אולי היתרון הגדול ביותר של מלטה יכול להיות הגישה שלה מיסוי. ההכנסה הזרה שלך יכולה להיות זכאית לשיעור מס שטוח של 15% בלבד. בנוסף, אחת השפות הרשמיות של המדינה היא אנגלית.

מונטנגרו

אמנם אין לו תוכנית ויזה הזהב כשלעצמה, מונטנגרו מציעה תושבות לכל מי קונה רכוש בארץ, ללא השקעה מינימלית כאמור כדי להעפיל. המינימום המעשי הוא, למשל, 50,000 יורו, מה שהופך את זה ללא ספק הזול ביותר אפשרות זמינה.

אחד החיסרון לתוכנית של מונטנגרו הוא שאתה חייב לחדש את רישיון התושבות מדי שנה, מה שהופך את הממשל גורם הטרחה גדול. בנוסף, כמו מונטנגרו הוא לא חלק של האיחוד האירופי (הוא רשמית רשמית עבור חברות בשנת 2008, ניתן הודה כבר 2025) או אזור שנגן, לאחר התושבות במדינה היא לא דלת פתוחה לאירופה, כפי שהיא יכול להיות במקרים אחרים.

מונטנגרו אינה אופציה טובה להתאזרחות, שכן המדינה, כמו לטביה, אינה מתירה אזרחות כפולה.

פורטוגל

אתה יכול להעפיל לתוכנית ויזה הזהב של פורטוגל על ​​ידי מתן תרומה למחקר מדעי או אמנות פורטוגזית פורטוגזית, על ידי השקעה או פתיחת עסק ויצירת מקומות עבודה, או על ידי ביצוע רכישה הנדל”ן. אפשרות אחרונה זו היא פשוטה ביותר.

להשקיע 350,000 € בנכס כי הוא מעל 30 שנה או 500,000 יורו נכס חדש, ואתה זכאי תושבות.סכומים אלה יכולים להיות מופחת על ידי 20% אם אתה קונה באזור האוכלוסייה נמוכה (למעשה בכל מקום אחר מאשר לאורך החוף).

כדי לשמור על מעמד תושבות ויזה הזהב, אתה חייב לבלות 7 ימים בארץ בשנה הראשונה ו 14 ימים כל שנתיים לאחר מכן, מה שהופך את הדרישה זמן במדינה לניהול ולהעניק את תוכנית פורטוגל כאפשרות טובה תושבות גיבוי נתיב דרכון האיחוד האירופי. המדינה הורידה לאחרונה את דרישת התושבות לפני שתהיה זכאי להגיש בקשה להתאזרחות משש שנים לחמש, מה שהופך את התוכנית עוד יותר אטרקטיבית.

כדי להיות אזרח פורטוגזית, תצטרך לעבור מבחן בפורטוגזית על ההיסטוריה של המדינה.

פורטוגל מציעה יתרון אחד ברוב המדינות עם תוכניות ויזה הזהב לא. שלה גרוע בשם Non-Habitual תושב תוכנית המס יכול מתכוון מופחת או אפילו לא מס על הכנסה שהרווחת שלך אם אתה זכאי.

ספרד

תוכנית ויזה הזהב של ספרד היא היקרה ביותר באירופה, הדורשת רכישת נדל”ן של לפחות 500,000 יורו. בנוסף, עליך לחדש את רישיון הישיבה שלך כל שנתיים; במקומות אחרים דרישת החידוש היא אחת לחמש שנים.

בצד פלוס, תוכנית של ספרד מגיע עם שום זמן בתוך המדינה דרישה. עם זאת, ספרד מסים שאינם תושבי מס על הכנסות שכירות זקופה של הנדל”ן שבבעלות המדינה. לכן, אם אתה קונה פיסת נכס כדי להעפיל לתוכנית ויזה הזהב שאתה לא גר ואינם להשכיר, אתה עדיין יהיה במס כאילו היית מרוויח הכנסה להשכרה.

ספרד מאפשרת התאזרחות לאחר 10 שנות תושבות. אתה צריך להיות בקיאים בספרדית כדי להעפיל, ואת המדינה אינה מאפשרת אזרחות כפולה אלא אם כן אתה אנדורה, פורטוגל, או אחד המושבות לשעבר של ספרד כולל הפיליפינים.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce