ממשלת פורטוגל מכריזה על הארכה של 6 חודשים לתכנית ויזת הזהב עד לינואר 2022

ממשלת פורטוגל מכריזה על הארכה של 6 חודשים לתכנית ויזת הזהב עד לינואר 2022

Free stock photo of bloody scotland, england, road Stock PhotoPhoto by Alexjo: https://www.pexels.com/photo/bloody-scotland-england-road-scotland-1778834/

ממשלת פורטוגל הודיעה כי היא מאריכה את המועד האחרון לתוכנית ויזת הזהב לינואר 2022, בהינתן לאנשים שישה חודשים נוספים להגיש מועמדות.

QUARTEIRA, FARO, PORTUGAL, 15 בפברואר 2021  / – תוכנית ויזת הזהב באמצעות השקעות נדל”ן הפכה להיות דרך פופולארית להעניק נסיעה חופשית לוויזה באזור שנגן, כמו גם אזרחות פורטוגלית בסוף של 6 שנים.

יתרון עצום נוסף של תוכנית ויזת הזהב לעומת תוכניות אחרות הוא זמן השהייה המינימלי לאורך כל הדרך. עם צורות אחרות של בקשות תושבות, אנשים יצטרכו להישאר בפורטוגל למשך זמן ממושך (4 עד 6 חודשים מינימום), עם אשרת הזהב, בשנה הראשונה הם צריכים להישאר רק שבוע אחד ושבועיים בשנים הבאות, שזו אפשרות נהדרת אם הם מתכננים מראש או עדיין לא רוצים להתחייב למהלך.

מאז תחילת תוכנית ויזת הזהב הונפקו למעלה מ- 22,000 אשרות והמספרים עדיין הולכים וגדלים כאשר אזרחים אמריקאים מטפסים כעת לראש רשימת המועמדים. קרא למטה למידע נוסף על הגשת מועמדות.

יתרונות הגשת הבקשה לוויזה המוזהבת

– נסיעות ללא ויזה – באמצעות ויזת הזהב תוכלו לטייל בחופשיות בכל אזור שנגן
– קבלו אזרחות פורטוגלית – תוכלו לעבוד ולחיות במדינה השלישית והבטוחה ביותר בעולם וליהנות מהציבור שירותים כמו שירותי בריאות וחינוך
 – נצל את תוכנית NHR כדי לשלם מס מועט או ללא מס לתקופה של 10 שנים
– הביאו יחד את המשפחה שלכם – תוכנית ויזת הזהב מאפשרת לכם לכלול בני משפחה תלויים כמו בני זוג, ילדים ובני משפחה תלויים אחרים
– השקעה – השקיעו בצורה מושלמת במדינה שתוכל להניב לכם תשואות מעולות

מי יכול להגיש מועמדות לקבלת הזהב ויזה
כל אזרח שאינו באיחוד האירופי יכול להגיש בקשה לויזת הזהב, בתנאי שהם בגיל 18 לפחות ויש להם עבר פלילי נקי.

יש לבצע השקעת נדל”ן מזכה לפני הליך הגשת הבקשה. משמעות הדבר היא:
– 500,000 € באזורים בצפיפות גבוהה כגון ליסבון ופורטו
– 400,000 € באזורים בצפיפות נמוכה כגון אלגרבה
– 350,000 € בפרויקטים של שיקום עבור נכסים מעל גיל 30 באזורים בצפיפות גבוהה כמו ליסבון ופורטו
– 280,000 € בפרויקטים של שיקום עבור נכסים מעל גיל 30 באזורים עם צפיפות נמוכה כמו אלגרבה

. סכום ההשקעה חייב להתבצע במזומן, כלומר נכסים ממומנים אינם זכאים לויזת הזהב. המקרה היחיד בו מועמד עדיין יכול להיות זכאי הוא בקשת מימון לסכומים שעוברים את רף ההשקעה המינימלי.

על המועמדים גם לעמוד בדרישות השהייה המינימליות של שבוע אחד בשנה הראשונה ושבועיים בשנים הבאות.

ישנם ארבעה ספים כאשר משקיעים בנכסים בפורטוגל לצורך השגת ויזת הזהב.

עבור נכסים מתחת לגיל 30, סכומי ההשקעה המינימליים הם 500,000 € באזורים בצפיפות גבוהה כגון ליסבון ופורטו, ו -400,000 € באזורים בצפיפות נמוכה כגון אלגרבה.

יש גם אפשרות להשקיע בפרויקטים של שיקום, וכאן ניתן לצפות להשקיע מינימום של 350,000 € באזורים בצפיפות גבוהה ו- 280,000 € באזורים עם צפיפות נמוכה. לשם הבהרה, על הנכסים הללו להיות מאושרים על ידי הממשלה לצורך העניין.

עדכונים לתוכנית ויזת הזהב בפורטוגל:

השינויים בוויזה המוזהבת פירושם כעת שהתוכנית תארך לתקופה של 6 שנים, כאשר שלב היישום יתפרש על פני שנתיים ו -2 חידושים כל שנתיים. תהליך הגשת הבקשה הוא די פשוט אך ידרוש מעט ניירת. מצא סוכנות נדל”ן מהימנה שתוכל לסייע לך בכל שלב בדרך, כולל הצגתך בפני עורך דין מהימן.

מצא את ההשקעה שלך (3 עד 12 שבועות):
זה אולי אחד השלבים המרתקים ביותר, בהם אתם מחפשים נכס שיכול לשמש כבית שלכם מחוץ לבית או הזדמנות השקעה נהדרת. לאחר שבחרתם את הנכס הטוב ביותר למטרותיכם, יהיה עליכם להגיש בקשה למספר מס (Número de Identificaçao Fiscal – NIF), וכן לפתוח חשבון בנק. כיום עם הטכנולוגיה, כל זה יכול להיעשות בנוחות הבית שלך.

בקשה ואישור (6 עד 9 חודשים):
לאחר רכישת הנכס וברגע שכל התיעוד קיים, המבקש ובני המשפחה יצטרכו להגיע לפורטוגל כדי להשלים את החלק הביומטרי בתהליך הבקשה. לאחר מתן האישור, מונפק כרטיס התושבות הראשון אשר יהיה תקף למשך שנתיים.

שלבי חידוש:

ישנם שני שלבים של חידוש והתהליך הוא פשוט למדי, הכרוך בהגשת תיעוד מחדש, הוכחה כי המבקש עדיין מחזיק בנכס בפורטוגל ועומד בזמני השהייה המינימליים. לאחר אישור ותשלום אגרת הכרטיס, יונפק לך כרטיס חדש

מגורים ואזרחות קבועה:
השלב האחרון והמרגש ביותר הוא המעבר מאישור השהייה הזמני שלך למגורי קבע מלאים. בשנה החמישית תוכלו להגיש בקשה למגורי קבע ובשנה שש דרכון ואזרחות אירופית. האישור נע בין 6 ל -8 חודשים.

עלויות ויזת הזהב:
יחד עם רכישת הנכס בפועל, יש עלויות אחרות שיש לקחת בחשבון, כולל:

– עלויות רכישת נכס – סמוך על 6 עד 8% בעלויות הסגירה עבור הנכס החדש שלך
– דמי בקשה – דמי הגירה ומשרד הגבול 5336,40 €, עם הנחה של 50% על כל חידוש. יש לקחת גם דמי עיבוד ממשלתיים הכוללים 533,90 אירו למבקש הראשי ו -83,30 אירו לכל בן משפחה
– שכר טרחה משפטי – שכר טרחת עורך דין שיסייע לך בתהליך יכול לנוע בין 6000 € – 8000 € למשפחה

מיתוסים:
כמו בכל תוכנית יש מיתוסים ותפיסות מוטעות שעלולים להוביל לחוסר וודאות. כמה דוגמאות כוללות:

1. קניית נכס באמצעות מימון
כדי לעמוד בדרישות ויזת הזהב, יש לשלם את סכומי הסף המינימליים במזומן. מימון אפשרי לסכומים מעבר לסף. לדוגמה, אם אתה רוכש נכס באלגרבה שהוא 600,000 €, תצטרך להשקיע 400,000 € במזומן ותוכל לממן את 200,000 € הנותרים. נכון לעכשיו, אתה יכול לקבל עד 80% מימון עם ריביות נמוכות עד 1%.

2. פרויקטים של שיקום
בניגוד לאמונה הרווחת, לא כל נכס מעל גיל 30 מקובל. על הנכס להתאים לדרישות הממשלה ולהליך האישור בכדי להעפיל את המועמדים לויזת הזהב.

3. האלגרבה
פורומים רבים ידונו באזור החוף של אלגרבה כאזור בצפיפות גבוהה, וזה לא המקרה. מכיוון שבאלגארבה יש אזורים בעלי צפיפות גבוהה ואחרים בעלי צפיפות נמוכה מאוד, האזור סווג כשלם והוא למעשה צפיפות נמוכה, מה שאומר שתוכלו ליהנות מההנחה של 20% בסכומי הסף. השקעות שיכולות להציע לך את התשואות הטובות ביותר.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce