Image by Steffen Zimmermann from Pixabay

 

מתכננים לעבור לפורטוגל? אם כן, חשוב להבין את השלבים הכרוכים בתהליך. ובכן, אתה לא צריך לדאוג. כיסינו הכל במאמר זה. אתה יכול לקרוא אותו עד הסוף כדי לקבל תובנה על המדריך שלב אחר שלב לרילוקיישן.

המעבר לפורטוגל הוא החלטה גדולה, ויש אנשים שנלחצים בהתחלה. אם אתה באותו מצב, הגיע הזמן לחקור במקום לדאוג לעובדה זו. ככל שתחקור יותר, כך תוכל לאסוף יותר מידע. בדרך זו, אתה יכול לתכנן להימנע מכל הבעיות שאנשים חווים בדרך כלל בזמן מעבר דירה.

לבנות בית בפורטוגל זה לא מאתגר כמו שזה נראה. הדבר החשוב ביותר הוא איך אתה מתחיל את התהליך הזה. אם תבצע את השלבים המתאימים, לא תחווה בעיות כלשהן. לכן אנחנו כאן כדי לעזור לך.

יש הרבה סיבות מדוע אנשים שוקלים לעבור לפורטוגל. מדינה זו יפה, מציעה מתקני חינוך ושירותי בריאות פנטסטיים, ויש לה הזדמנויות תעסוקה וצמיחה רבות. אז, בסך הכל, לא תתאכזבו לבחור בה כמדינת רילוקיישן.

אבל לפני שתבחרו בפורטוגל להעביר את הבית שלכם, כדאי להבין את ההליך. בואו ניכנס לזה בלי לבזבז עוד זמן.

מהם השלבים הכרוכים ברילוקיישן לפורטוגל?

לכל מדינה חוקים ותקנות שונים לגבי רילוקיישן, במיוחד עבור גולים. בתור מתחיל, אתה צריך לצבור ידע רב ככל האפשר כדי למנוע בעיות בהליך. תוכל לבצע את השלבים הבאים כדי להבין את התהליך במלואו:

  • דרישות הויזה: הצעד המשמעותי ביותר במעבר לפורטוגל הוא קבלת ויזה. לשם כך עליכם להכיר את דרישות הויזה. ישנם סוגים שונים של ויזות פורטוגל, ועליכם לזהות איזו מהן מתאימה לכם. אתה יכול לשקול להיעזר באיש מקצוע שיש לו ידע נרחב בנושא. קריטריוני הזכאות לכל סוג ויזה משתנים בהיבטים רבים. אז, קבל מידע על אותו הדבר ולאחר מכן הכן את המסמכים. מלבד הקריטריונים לזכאות, כדאי לשקול גם לבדוק את המחיר. סוג הויזה שאתה בוחר הוא קריטי בתהליך הרילוקיישן. אם לא בחרת מתאים, ייתכן שלא תמשיך בתהליך זה. לכן, רשום את כל הדברים לגבי כל סוג ובחר אחד בזהירות.
  • קבל את מספר משלם המסים שלך: עוד דבר מכריע שמגיע בתהליך המעבר לפורטוגל הוא קבלת מספר משלם המסים שלך. זה נקרא NIF במדינה זו. מספר זה משמש לצורכי מס, וייתכן שתזדקק לו בעת מעבר לפורטוגל. אם אתה גולה, עליך לשקול לשכור נציג מס כדי לקבל את המספר הזה. ללא איש המקצוע הזה, יהיה מאתגר להשלים את התהליך. ישנם נותני שירות רבים המסייעים לאנשים בכך. אז אתה יכול לחקור באופן מקוון או לא מקוון ולאסוף מידע לגבי אותו הדבר. אם אתה כבר עובד בפורטוגל, כל התהליך הופך נוח. ניתן לבקש עזרה ממנהלי החברה או מרשויות גבוהות יותר. כך לא תצטרכו לעבור את הכאב של חיפוש נציג מס.
  • הגשת תעודת תושבות: לאחר שיש לך את ה-NIF, תוכל להגיש בקשה לתעודת תושבות. אתה יכול לבקר במרכז האזרח של פורטוגל כדי ללמוד את כל הדרישות ולהתחיל בתהליך. תעודת התושבות מאפשרת לחיות בארץ חמש שנים ממועד ההתחלה. במשך חמש שנים ניתן לגור בארץ ללא כל הגבלה. זה עשוי גם לעזור בקבלת אזרחות בפורטוגל.
  • חפשו בית מתאים:לפני המעבר לפורטוגל, אתה צריך שיהיה לך בית מתאים להתמקם בו. לפעמים אנשים עושים טעויות בכך שהם לא מחפשים בית עד שהם מסיימים את תהליך הרילוקיישן. ובהמשך, הם צריכים לחוות בעיות בזמן מציאת בית מתאים. לכן, תמיד עדיף לחפש בית קצת מוקדם יותר. אז אתה יכול להתמקד בהשלמת תהליך התגובה בזהירות. יש אנשים שכבר יש להם בית להשכרה בארץ. אם זה המצב אצלך, אינך צריך לבזבז את זמנך בחיפושים. כשזה מגיע לחיפוש בית, יש הרבה בלבול במוחם של אנשים. זה בעיקר בגלל מגוון האפשרויות הקיימות בארץ. עם זאת, ניתן לשקול מיקום, מתקנים, אזורים סמוכים וכו’, כדי לקבל החלטה מושלמת. אתה יכול גם לדון בדרישות שלך עם סוכן נדל”ן. למרות שאולי תצטרך לשלם עמלה כלשהי עבור שירות זה, לא תצטער על כך. לסוכני נדל”ן בפורטוגל יש יותר ידע לגבי הנכס שאתה צריך. אז הם עשויים לספק לך את האפשרויות הטובות ביותר.
  • קבל ביטוח בריאות וחיים: מעבר לפורטוגל אומר גם שאתה צריך לשקול לקבל ביטוח בריאות וחיים לך ולמשפחתך (אם הם גרים איתך). כמעט כל התושבים במדינה זו השקיעו בתכניות ביטוח טובות שעשויות לסייע להם בעת צרה. חיוני ללמוד את היתרונות של קבלת תוכניות ביטוח אם אינך מכיר אותן. ביטוח חיים הוא מסוגים שונים, אבל הם מכסים את החיים שלך. להיפך, גם לביטוחי הבריאות יש תכניות שונות, אך הן מכוונות לספק טיפול רפואי למבוטח. חברות רבות מציעות תוכניות ביטוח מצוינות לתושבים חדשים בפורטוגל. אתה יכול לבדוק את החברות הללו בפירוט ולאסוף את המידע הנדרש כדי להתחיל בהליך. זה לא יהיה רעיון טוב אם תדלגו על קבלת ביטוח בריאות וחיים. כמו כן, אל תשכחו להשוות בין התוכניות שמציעות חברות שונות.

סיכום

מעבר לפורטוגל הוא רעיון מושלם, במיוחד עבור אלה שרוצים להצמיח את הקריירה או העסק שלהם. כאן תמצאו הזדמנויות תעסוקה ועסקיות רבות מבלי להתאמץ. זו הסיבה שיותר ויותר אנשים נמשכים לפורטוגל. היא הפכה לארץ החלומות שלהם.

מלבד הזדמנויות להרוויח, לפורטוגל יש הרבה מה להציע. הכל עומד במטרה. תוכלו ליהנות ממתקנים מצוינים, לרבות שירותי בריאות, דיור ועוד. כל הדברים האלה תורמים לשיפור אורח החיים שלך. אז אתה יכול לשקול לעבור לכאן על ידי ביצוע השלבים לעיל.