דרכון ספרדי

אם אתם מחפשים מידע אמין ומקצועי לגבי קבלת דרכון ספרדי, הגעתם לאתר המתאים.

באתר זה ריכזנו למענכם את כל המידע המקצועי והעדכני  שיכול לעניין אתכם בנוגע לשאלה כיצד ניתן לקבל דרכון ספרדי.

הוצאת דרכון ספרדי – סקירה כללית

דרכון ספרדי

ממשלת ספרד אישרה לא מכבר, הצעת חוק שתאפשר הענקת דרכון ספרדי לצאצאי יהודים שגורשו מספרד.
בהתאם לאמור בהצעת החוק, יבוטלו הדרישות המופיעות כיום בחוק  האזרחות הספרדי, לוויתור על אזרחות כפולה ומגורים של שנתיים ימים לפחות בספרד.

דרישות אלו די הכבידו עד עכשיו, על אלו המבקשים לקבל דרכון ספרדי ואולם אין בכוונתם להתגורר או לעבוד בספרד בעתיד הקרוב. לכן, עם ביטולן של ההגבלות הללו, ממשלת ספרד מצפה לגל גדול של בקשות לקבלת דרכון בעיקר מצד יהודים וישראלים המעוניינים לקבל דרכון אירופאי, אשר מקנה יתרונות רבים, בעיקר בכל הקשור לחופש תנועה, עבודה מגורים ולימודים ברחבי האיחוד האירופי.

הליך החקיקה אמנם עדיין לא הסתיים, ועוד נותר לאשר את החוק בפרלמנט במדריד, ואולם אנו ממליצים לכל מי שמעוניין בדרכון ספרדי להקדים ולהירשם במשרדנו ולהתחיל להכין את המסמכים הנחוצים, וזאת משום שהמועד להגשת הבקשות לדרכון יוגבל מראש לשנתיים ימים מיום אישור החוק בפרלמנט.

האם בכלל חייבים לשכור שירותי עורך דין כדי לקבל דרכון ספרדי?

התשובה היא לא! – אין חובה כזו, ואולם רצוי להיעזר בשירותי עורכי דין מקצועיים המתמצאים בדרישות החוק, בכללים הרבים , בחוקי האזרחות של ספרד ובהליכי קבלת דרכון והדרישות של ממשלת ספרד, וזאת כדי להימנע משגיאות שעלולות לעלות בזמן, בכסף ובאבדן הסיכוי לקבל דרכון של מדינה אירופאית מתקדמת.

במשרדנו עורכי דין ותיקים עם ניסיון רב בנושא ייעוץ להוצאת אזרחות ספרדית, דרכון ספרדי, ופעולה מול הקונסוליה, רשויות ספרד ומוסדות הקהילה היהודית בספרד.

משרדנו ממוקם בבניין המוזיאון שליד בית המשפט ומרכז העיר תל אביב, לא רחוק מהקונסוליה של ספרד, מה שיעשה את התהליך לנוח יותר מבחינת המעוניינים באזרחות.

הוצאת דרכון ספרדי

בהתאם לתקנות קוד האזרחות הספרדי, הוצאת דרכון ספרדי הוא למעשה הליך המיועד למטרות קבלת אזרחות ספרדית בהתאם לסוגים השונים המונהגים בספרד: במקור, על ידי החזקה ושימוש/ אימוץ/ בחירה/ התאזרחות/ מגורים ולצאצאי מגורשי ספרד בהתאם לתקנות החוק משנת 2015.

הליכי הוצאת דרכון ספרדי מיועדים על פי הערכות שונות לכ-3 מיליון יהודים ברחבי העולם המחזיקים בשורשים היסטוריים המשייכים אותם לצאצאיהם של מגורשי יהדות ספרד מהמאה ה- 15 לספירה ולבני משפחותיהם של נפגעי מלחמת האזרחים בספרד והמשטר הדיקטטורי בספרד במהלך המאה ה- 20.

הוצאות דרכון ספרדי לבעלי אזרחות ישראלית המחזיקים בשורשים היסטוריים המשייכים אותם ליהדות ספרד, הינה פעולה המיושמת במשרדנו אל מול הקונסוליה של ספרד בישראל, רשויות ספרד ומוסדות הקהילה היהודית בספרד, כאשר לצורך תחילת נקיטת הפעולות הנדרשות למטרת הוצאת דרכון ספרדי תצטרכו להמציא אישור המוכיח ומעיד על שייכותכם המשפחתית ליהדות ספרד.

אם ברצונכם לקבל ייעוץ, הכוונה ועזרה, מקצועיים ומיומנים, בשאלה מהן דרכי ההוכחה של מוצאכם הספרדי , ולהגשת בקשה לדרכון ולהרשמה, צרו קשר עמנו קשר.

 

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce