עורך דין למגורשי ספרד

עורך דין למגורשי ספרד – משרדנו מתמחה בהוצאת דרכון ספרדי

אם אתם מחפשים מידע אמין ומקצועי לגבי דרכון ספרדי, הגעתם לאתר המתאים.

באתר זה ריכזנו למענכם את כל המידע המקצועי והעדכני  שיכול לעניין אתכם בנוגע לשאלה כיצד ניתן לקבל דרכון ספרדי ואזרחות ספרדית

כללי

522 שנה לאחר גירוש ספרד, הממשלה במדריד העבירה תיקון לחוק שמאפשר ליהודים מצאצאי המגורשים לקבל אזרחות ספרדית. רשימת שמות יש, אבל קריטריונים עדיין לא

בחודשים האחרונים, מאז החלו הפרסומים על כוונת ממשלת ספרד להעניק אזרחות לצאצאי מגורשי ספרד, פונים רבים ל עורכי דין אזרחות ספרדית ולהתאחדות עולי אמריקה הלטינית בבקשה להבין אם גם הם יוכלו לזכות באזרחות הניכספת. עבור חלק מיוצאי ספרד מדובר ב”תיקון עוול הסטורי”. עבור אחרים זו מקפצה עיסקית וכלכלית לאירופה. אבל ייתכן שהשימחה מוקדמת מדי ושיחלוף עוד זמן עד שיוכלו לממש את זכותם .

בסוף השבוע, 522 שנים לאחר שהמלך פרננדו ה-2 והמלכה איזבלה ה-1 חתמו על צו המורה על גירוש יהודי ספרד, אישרה הממשלה הספרדית חוק המאפשר לצאצאיהם של המגורשים לקבל אזרחות ספרדית, מבלי לוותר על אזרחות המדינה שבה הם מתגוררים. על-פי ההערכות, מדובר ב-עד -3.5 מיליון יהודים שיכולים לקבל עתה אזרחות ספרדית. התיקון לחוק יעניק אזרחות למבקשים באופן אוטומטי, בלא קשר למקום מגוריהם, אבל עליהם להוכיח את מעמדם באמצעות שמות מישפחה, שפה, מורשת או קשר למנהגים הספרדים.

Free Alhambra Fortress photo and picture

Image by Walkerssk from Pixabay

 

“.כיום נדרשים ישראלים המבקשים אזרחות ספרדית לגור שנתיים בספרד ולוותר על אזרחותם. החוק החדש אמור להסיר את הסייגים הללו. “.

החוק יקל על המגורשים ויגדיר את הנסיבות המיוחדות שלהם. הוא יהיה קצוב בזמן להגשת הבקשות. נדרשת תעודה של הפדרציה של קהילות יהודי ספרד, ארגון מוכר במדינה, אבל הם עדיין לא קיבלו קריטריונים מהשלטונות למי להנפיק תעודה, “.

 

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce