דרכון ספרדי למגורשי ספרד

לטיפול בקבלת אזרחות ודרכון ספרדי נא התקשרו לטל.: 03-5221313

דרכון ספרדי למגורשי ספרד

למשרד עורכי דין גולן ושות’, ניסיון רב בטיפול בנושאי קבלת אזרחות ספרדית למגורשי ספרד, הוצאת דרכון ספרדי למגורשי ספרד, ופעולה מול רשויות המדינה בספרד ומוסדות הקהילה היהודית בספרד.

Free Barcelona The City photo and picture

Image by Walkerssk from Pixabay

 

לפרטים נוספים לייעוץ מעורך דין כיצד ניתן להוכיח מוצא ספרדי ולהרשמה, ניתן ליצור קשר עם עורך דין יהונתן גולן בטל.  03-5221313

ממשלת ספרד אישרה, לאחרונה הצעת חוק המאפשרת אזרחות ספרדית למגורשי ספרד.

ההצעה מבטלת חלק מהדרישות המופיעות בחקיקה הקיימת ואשר בעיקרן: ויתור על אזרחות כפולה ומגורים של שנתיים לפחות בספרד. וזה כמובן מקל במידה משמעותית על הליך קבלת דרכון ספרדי למגורשי ספרד.

החקיקה עדיין לא הסתיימה, התיקון לחוק טעון אישור הפרלמנט הספרדי, ואולם אנו ממליצים לכל מי שמתעניין באזרחות ספרדית למגורשי ספרד להקדים ולהירשם במשרדנו וזאת בעיקר מפאת מגבלת הזמן הקיימת בחוק.

אדם שמעוניין להוכיח קשר לצאצאי המגורשים או לספרד יהיה רשאי להציג תעודה ממזכירות הפדרציה של הקהילות היהודיות של ספרד על שייכות לקהילה, תעודה מרב קהילה יהודית בספרד או אישור דומה מארץ המוצא של המבקש.  כמו כן ניתן יהיה להגיש בקשה לאזרחות ספרדית גם על סמך שם משפחה מוכר כספרדי, שליטה בספרדית או שפות יהודו-ספרדיות כגון לאדינו או חיכיתיה.

רשימת שמות משפחה של צאצאי מגורשי ספרד .

טופס הבקשה לאזרחות.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce