אזרחות ספרדית

אזרחות ספרדית

נמנים על משפחות צאצאי המגורשים מספרד?

צאצאים למשפחות מיוצאי צפון אפריקה , תורכיה, יוון , בולגריה , הבלקן?

זה הזמן לדעת הכול על אופן מימוש זכאותכם ההיסטורית והאזרחית בדרך לקבלת אזרחות ספרדית או אזרחות פורטוגלית והנפקת דרכון.

אזרחות בהתאם לקוד האזרחות הספרדי

קוד האזרחות הספרדי הנו חוק המונהג בספרד ובמסגרתו מעוגנות תקנות בכל הנוגע להליכי הגשה וקבלת אזרחות ספרדית המאפשרת לכם בין היתר ליהנות גם מאזרחות אוטומטית של האיחוד האירופי באמצעות דרכון אירופאי. בשנים האחרונות התווספו לקוד האזרחות הספרדי תקנות חדשות המאפשרות למאות אלפי ישראלים המחזיקים בשורשים ספרדיים, החל מתקופת גירוש ספרד במאה ה- 15 ועד לימי מלחמת האזרחים בספרד בין השנים
1936-1939 ולתקופת המשטר הדיקטטורי אשר הונהג במדינה בין השנים 1939-1975, לממש את זכותם ההיסטורית והאזרחית לקבלת אזרחות ספרדית בנוסף לאזרחות הישראלית אותה הם מחזיקים.

 

אזרחות ספרדית

שטים באגם בספרד

 

עורך דין אזרחות ספרדית לליווי הליכי קבלת אזרחות בהתאם לקוד האזרחות הספרדי

אנחנו במשרד עורכי הדין- גולן ושות’, עוסקים ומתמחים בליווי הליכי קבלת אזרחות ספרדית והנפקת דרכון ספרדי, ולאורך השנים האחרונות, סייענו לאלפי ישראליים לממש את זכותם בעניין.

אזרחות ספרדית ליוצאי מרוקו, דרכון ספרדי ליוצאי מרוקו

חשוב לנו שתדעו: אחת מההתמחויות המקצועיות שלנו בתחום הינה השגת אזרחות ספרדית ליוצאי מרוקו וגם הוצאת דרכון ספרדי ליוצאי מרוקו שרבים מהם מחזיקים בשורשים ספרדיים אותם ניתן להוכיח לצורך קבלת האזרחות.

בין יתר השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו בתחום זה תוכלו למצוא:

בירור זכאותכם בדבר קבלת אזרחות, לרבות, קבלת אזרחות ספרדית ליוצאי מרוקו בהתאם לתקנות קוד האזרחות הספרדי

ייעוץ משפטי מורחב בכל הנוגע לאופן מימוש זכאותכם ההיסטורית והאזרחית לקבלת כל אחד מסוגי האזרחות הספרדית המעוגנים בחוק הספרדי

ייעוץ וליווי הליכי הגשת הבקשות לקבלת אזרחות ספרדית ליוצאי מרוקו

ניהול התהליך ונקיטת פעולות ביורוקרטיה ופעולות משפטיות להוכחת מוצאכם הספרדי מול הקונסוליה של ספרד בישראל, רשויות הממשל בספרד ומוסדות הקהילה היהודית בספרד

ושירותים נוספים אשר נועדו לייעל בעבורכם את הליכי הגשת וקבלת האזרחות הספרדית והנפקת דרכון.

התמחות מקצועית בליווי הליכי קבלת אזרחות ספרדית לצאצאי מגורשי ספרד

אנחנו במשרד עורכי הדין- גולן ושות’, מחזיקים בהתמחות מיוחדת בכל הנוגע לליווי הליכי קבלת אזרחות ספרדית לצאצאי מגורשי ספרד, לרבות, ליווי הליכי הנפקת דרכון ספרדי ליוצאי מרוקו. לרשותנו, קשרי עבודה פוריים מול הקונסוליה של ספרד בישראל, רשויות ספרד ומוסדות הקהילה היהודית בספרד באמצעותן ניתן להוכיח קשר היסטורי של משפחתכם ליהדות ספרד.

קבלת אזרחות והנפקת דרכון ספרדי ליוצאי מרוקו הינה פעולה מקצועית אותה ליווינו מאות פעמים במהלך השנים האחרונות, וברוב המקרים, הצלחנו להוביל למימוש זכאותם ההיסטורית והאזרחית של לקוחותינו בכל הנוגע לקבלת אזרחות ספרדית והנפקת דרכון ספרדי ליוצאי מרוקו ויהדות ספרד.

רוצים לדעת יותר על בירור זכאותכם בעניין? צרו איתנו קשר עוד היום!

spain-portugal-300x150

 

רוצים אזרחות ספרדית? יש לכם סיבה טובה

עד לפני מספר שנים קבלת אזרחות ספרדית נחשבה לחלום רחוק, אולם לאחרונה המצב השתנה וישראלים רבים עשויים להיות זכאים להוצאת דרכון ספרדי ולהשגת האזרחות המיוחלת. אם גם אתם רוצים להיות אזרחי המדינה, הנחשבת לאחת המובילות והחזקות באירופה, יש הצדקה מצוינת לכך.

למה כדאי שיהיה לכם דרכון ספרדי

כפי שאמרנו, יש כמה סיבות טובות למי שרוצה להוציא דרכון ספרדי. ראשית, כאשר יש לכם דרכון ספרדי אתם לא צריכים לוותר על הדרכון או על האזרחות הישראליים שלכם, כלומר ניתן להחזיק בשתי אזרחויות. במידה שאינכם מעוניינים לעבור כרגע לספרד או למדינה אירופאית אחרת, עדיין תיהנו מהאופציה הזו שנשארת זמינה לעתיד, ותוכלו לנצל אותה עקב שינויים במצב המשפחתי או הכלכלי שלכם, בחלומות וברצונות מהחיים.

בנוסף לכך, כאשר יש לכם אזרחות ספרדית אתם למעשה אזרחי האיחוד האירופאי על כל המשתמע מכך. לדוגמא, אם תרצו ללמוד באחד ממוסדות הלימוד במדינות החברות באיחוד, לא תהיה כל בעיה או מורכבות בירוקרטית בתהליך ההרשמה, וגם תוכלו ליהנות ממלגות ואפילו מלימודים בחינם בחלק מהמוסדות. בנוסף, לא תהיה לכם שום בעיה לעבור בצורה חופשית בין המדינות החברות באיחוד, וגם תוכלו לעבוד בהן, לפתוח עסקים ולפתח את הקריירה המקצועית. בתוך כך, תוכלו לקבל סיוע ומימון מגורמים בנקאיים ואחרים בספרד, כמו כל אזרח ספרדי אחרי, ותוכלו לרכוש נדל”ן במדינות האיחוד.

יש לציין כי דרכון ספרדי נותן לכם גם הטבות ההולכות הרבה מעבר לאיחוד האירופי. לדוגמא, אם אתם מעוניינים להיכנס לארה”ב תקבלו את הוויזה באופן אוטומטי ומהיר מאוד, תוכלו להיכנס למדינות שאליהן אזרחים ישראלים אינם מורשים להיכנס, תוכלו להיכנס בצורה חופשית וקלה בהרבה למגוון מדינות שאינן חברות באיחוד ואף לקבל הקלות להשתלבות בעבודה חוקית בהן.

הצעד הראשון בדרך להגשמת החלום

כל חלום מתחיל בצעד אחד קטן, ובמקרה שלכם – פנייה אל משרד עורכי דין המתמחה בתחום. משרדנו מלווה מזה שנים אנשים בעלי זכות להוצאת דרכון ספרדי ובמקרים רבים סייע להשגת האזרחות המיוחלת. בתוך כך, אנו תורמים לייעול ההליכים, לקיצור זמניהם, להפחתה משמעותית של הטרדות הבירוקרטיות מבחינתכם, ולהגדלת הסיכויים לצלוח את הדרך אל הדרכון.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce