הוצאת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד

מעוניינים בהוצאת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד? משרד עורכי דין גולן ושות’ מוביל בארץ בהוצאת אזרחות ודרכונים פורטוגליים ליהודים צאצאי גירוש ספרד. מאחורי המשרד מאות לקוחות שכבר זכו לקבל את הדרכון המבוקש, ועוד שורה ארוכה של לקוחות הנמצאים בעיצומם של הליכים אלו.

ההקלות בהגשת בקשה לדרכון פורטוגלי

הליכי הוצאת דרכון פורטוגלי ליהודים מגורשי ספרד הינם הרבה יותר קלים מאלו המבוקשים בספרד. צאצא מגורשי ספרד הרוצה להוציא דרכון ספרדי, נדרש מעבר להוכחת קשריו המשפחתיים גם לעמוד במבדקי שפה וידע כללי בתרבות הספרדית. זאת בעוד שהגשת בקשה לאזרחות ודרכון פורטוגלי כלל אינה נדרשת לעמוד בתנאים אלו ומגישי הבקשה לא נדרשים לעבור מבחני ידע ושפה. יחד עם זאת, לא אחת ידיעת השפה הפורטוגזית, שפת לאדינו, והכרות עם התרבות מקומית ומנהגי הקהילה היהודית בפורטוגל, יכולים בהחלט לסייע בהוכחת היותכם נצר למשפחה פורטוגלית.

מעמד בני זוג וילדים

יש לדעת כי קבלת אזרחות פורטוגלית תקפה גם לבני זוג וילדים:

  • ילדים קטנים מתחת לגיל שמונה עשרה יקבלו אוטומאטית אזרחת פורטוגלית לאחר שהוריהם קיבלו אזרחות זו.
  • בני זוג הנשואים שלוש שנים טרם תחילת הגשת הבקשה לאזרחות זכאים לקבלת דרכון ואזרחות גם אם אחד מבני הזוג אינו עומד בדרישות החוק.

ליווי מקצועי להליך

משרדנו מעניק ליווי מקצועי צמוד ומלא לכל אורכו של הליך הוצאת דרכון פורטוגלי לצאצאי גירוש ספרד. מדובר בהליך האורך בממוצע בין ארבעה חודשים לחצי שנה במהלכו נספק לכם כל ליווי וייעוץ משפטי נדרש לרבות בדיקת זכאות, ועזרה באיתור והגשת מסמכים המעידים על קשר דם וזיקה היסטורית ליהדות פורטוגל.

שמות המעידים על מוצא פורטוגלי

אחד האמצעים הבסיסיים והראשוניים להוכחת שייכת ליהדות פורטוגל הינם שמות המשפחה שלכם. מדובר בשמות מקובלים בקרב יהודי פורטוגל, או שמות בעלי משמעות או ניחוח ספרדי או פורטוגלי. השמות הנפוצים בקרב קהילות רבות ברחבי העולם לרבות יהדות יוון, טורקיה, בולגריה, בלגיה, צרפת, לוב ואיטליה. במידה ולשם משפחתכם יש ניחוח או משמעות ספרדית אתם מוזמנים ליצור קשר ולהגיע למשרדנו לשם בדיקת זכאותכם לדרכון פורטוגלי.

הוצאת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד

למידע נוסף לחצו כאן

לקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי עבור הוצאת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד, מלאו את פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם משרד עו”ד גולן ושות’ בטלפון 03-5561616 או במייל Info@LawOfisrael.com

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce