על קבלת דרכון ספרדי

ישראלים רבים החולמים על דרכון אירופאי שואפים לקבלו דרך הוצאת דרכון ספרדי.

משרד עורכי דין גולן ושות’ שבתל אביב מתמחה בכל הקשור לקבלת דרכון ספרדי ודרכון פורטוגלי. מאחורי המשרד מאות לקוחות שייצג בהצלחה וסייע להם בהליך קבלת אזרחות ודרכון ספרדי. הניסיון שלנו תורם רבות לייעול והצלחת ההליך.

האפשרות לקבל דרכון ספרדי

בשנת 2015 ממשלת ספרד אישרה הצעת חוק המאפשרת ליהודים צאצאי גירוש ספרד להוציא אזרחות ודרכון ספרדי בתנאים מקלים. הצעת החוק מאפשרת ליהודים זכאים לקבל אזרחות ספרדית ללא צורך בוויתור על אזרחות כפולה, וללא שיחויבו לגור במדינה למשך שנתיים. הצעת חוק זו וההקלות שהיא מעניקה הפכו את האפשרות של קבלת דרכון ספרדי למבוקשת בקרב ישראלים רבים, וזאת לאור האפשרות לחיות, לעבוד, ללמוד ולנוע ללא מגבלה במדינות האיחוד האירופאי. יחד עם זאת, חוק זה תקף רק עד אוקטובר 2019 ולכן לכן יש חשיבות רבה לפעול כבר עכשיו לקידום הבקשה לאזרחות.

שירותי עורך דין מיומן

אמנם ניתן לבצע את הליך הבקשה לדרכון ספרדי לבד, אולם בכדי לייעל את ההליך ולהגדיל את סיכויי הצלחתו מומלץ לפנות לקבלת סיוע מקצועי ממשרדנו, המחזיק בידע וניסיון רב בתחום. המשרד מכיר את חוקי האזרחות בספרד, מנוסה בהתנהלות מול השגרירות ורשויות החוק ומול קהילת יהדות ספרד. כמו כן, אנו יודעים כיצד לבצע את הגשת הבקשה באופן הנכון ביותר, אשר ימנע ביצוע טעויות שיעלו לכם בכסף זמן ויקטינו את סיכויי אישור הבקשה.

קבלת דרכון ספרדי

הליך קבלת דרכון ספרדי הוא למעשה חלק מהליך הגשת בקשה לאזרחות ספרדית. מרכיב מהותי בהליך זה דורש הוכחת קשר דם למגורשי ספרד, אירוע שקרה במאה חמש עשרה, לצד פגיעה ממלחמת האזרחים והמשטר הדיקטטורי בספרד בתחילת המאה העשרים. לשם כך יש צורך בבדיקה מעמיקה של מורשת משפחתית על ידי אמצעים שונים כמו שמות משפחה, קהילות יהודיות בספרד, בחינת אילן יוחסין, וכן כל מסמך ותעודה רלוונטית כמו תעודת לידה, פטירה, כתובה ותעודות נישואין. בנוסף יש למלא טפסי בקשה המסופקים בשגרירות ספרד. מעבר לכך, בני שמונה עד שבעים נדרשים גם במבחן שפה המעיד שיש ביכולתם לתקשר לפחות באופן בסיסי בספרדית.

לקבלת דרכון ספרדי

למידע נוסף לחצו כאן

לקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי בקבלת דרכון ספרדי מלאו את פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם משרד עו”ד גולן ושות’ בטלפון 03-5561616 או במייל Info@LawOfisrael.com.

התקשר אלינו:

03-5561616

צור איתנו קשר:

Sfaradpas@gmail.com

כתובת המשרד:

רח' י.ד. ברקוביץ' 4, תל-אביב

דילוג לתוכן

Managed by Immediate LForce